flysky nirvana indirim: kuponla 125 dolar

RC araçlarda kullanılan kumandalar ve kumanda alıcıları ile ilgili paylaşımlarınız.
___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Re: flysky nirvana indirim: kuponla 134 dolar

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 27 Eki 2019, 14:50

Sadık yazdı: 27 Eki 2019, 14:44
hknshbz yazdı: 27 Eki 2019, 14:03
Sadık yazdı: 27 Eki 2019, 13:47 Arkadaş şaka yapmış sadece, hem sattınız da dememiş, satılığa çıkarmışsınız demiş 🙂 Neden böyle üst perdeden tepki gösterdiniz?

Forumda 3-5 gündür neler oluyor şaşkınlıkla seyrediyorum...
Buyrun benim, günah keçisi... Forumu karalayan, insanları korkutan, hor gören ve daha hatırlayamadığım bir çok şey... Şafak hoca da durumumuzu benimle aynı pencereden görebilen birkaç kişiden birisi. Onun da tepkisi böyle olmuş....
Yok hocam, günah keçisi ilan edilecekse bu siz değilsiniz. Siz tepkinizi farklı yollardan sert biçimde gösterdiniz sadece. İnsanlar da böyle bir tepkiyi olumsuz karşıladı. Halbuki sizin tepkiniz kimse tarafından kişisel algılanmamalıydı. Olması gereken buydu, olmadı... Üzerine alınması gerekenler alınmalı ve ivedi şekilde müdahale etmeliydi. Olan oldu diyelim, üsluplarımızı yumuşatma yoluna gidelim inşaallah; nacizane düşüncem...
Aslında herşey güzel gidiyordu. Esprili cevaplar geliyor ve gülüyorduk. Farkındalık oluşuyordu...

Ben halen bekliyorum, hesabımda ki tüm mesajların ve benim açtığım konu başlıklarının silinmesini. Sonra da hesabımın silinmesini... Ah kendim yapabilsem 1 dakika beklemicem..

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 27 Eki 2019, 14:52

Safak yazdı: 27 Eki 2019, 14:15
hknshbz yazdı: 27 Eki 2019, 14:03
Sadık yazdı: 27 Eki 2019, 13:47 Arkadaş şaka yapmış sadece, hem sattınız da dememiş, satılığa çıkarmışsınız demiş 🙂 Neden böyle üst perdeden tepki gösterdiniz?

Forumda 3-5 gündür neler oluyor şaşkınlıkla seyrediyorum...
Buyrun benim, günah keçisi... Forumu karalayan, insanları korkutan, hor gören ve daha hatırlayamadığım bir çok şey... Şafak hoca da durumumuzu benimle aynı pencereden görebilen birkaç kişiden birisi. Onun da tepkisi böyle olmuş....
Hocam sana karşı tepki, 3-5 fazla başlık açtığın için değil, emin ol. birikmiş kıskançlığın tepkisi. Millet 300-500'e drone toplamanın derdinde iken, senin bu hobiye bir araba parası kadar meblağ harcaman. Evet hata biraz da sende, olan var olmayan var, fazla göstermeyecektin. 🤭
Bu arada keşke forum adı "Ucuza Drone yap" olsaydı. Forum adı dron yap olunca ben de habire dron yaptım. Dün sabah 9 ve 10 numaranın Maiden uçuşlarını yaptım. Dron yap dediler, yaptık 😅 Suç oldu🤣

pplane
Ad Soyad: kerem güner

Mesaj gönderen pplane » 27 Eki 2019, 15:24

Yeni bir kumanda almam lazım artık benim de. Bu kumanda, frsky x-lite s ve frsky x-lite pro arasında gidip geliyorum. Bir ay oldu konunun açıldığı ama inş ben karar verene kadar kupon sona ermez :)

hkoseoglu
Ad Soyad: harun köseoğlu

Mesaj gönderen hkoseoglu » 27 Eki 2019, 20:28

pplane yazdı: 27 Eki 2019, 15:24 Yeni bir kumanda almam lazım artık benim de. Bu kumanda, frsky x-lite s ve frsky x-lite pro arasında gidip geliyorum. Bir ay oldu konunun açıldığı ama inş ben karar verene kadar kupon sona ermez :)
Youtube çok az karşılaştırma var. Bir videoda X lite a göre X lite S veya X lite pro tercih edilebilir. X lite S ve X lite pro arasında fiyat/ performans olarak X lite S alınabilir demişlerdi. Bende biraz araştırarak X lite S aldım. Ama daha ulaşmadı elime.

pplane

Mesaj gönderen pplane » 27 Kas 2019, 20:00

Bu kupon ile 125 Dolara geliyor şuan.

Kod: Tümünü seç

BGNV14BF

pplane

Re: flysky nirvana indirim: kuponla 125 dolar

Mesaj gönderen pplane » 27 Kas 2019, 21:04

Biraz bakınıyorum da bu kumandanın firmware konusunda sıkıntılı sanırım güncelleme almıyor. UndergroundFPV elini eteğini çekmiş mi yoksa ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama undergroundfpv.com adresi aktif değil mesela. Rcgroups'da bi şeyler konuşuluyor bi tek. Tamam gimbalları çok iyi ama onun dışında mesela harici bir modül kullanmadan sorunsuz bi şekilde kullanılabilir mi bu kumanda? Bunun yerine QX7 + harici bir modül alsam daha mı mantıklı olur? Karar veremedim sizce ne yapmalıyım?

hkoseoglu
Ad Soyad: harun köseoğlu

Mesaj gönderen hkoseoglu » 27 Kas 2019, 21:16

pplane yazdı: 27 Kas 2019, 21:04 Biraz bakınıyorum da bu kumandanın firmware konusunda sıkıntılı sanırım güncelleme almıyor. UndergroundFPV elini eteğini çekmiş mi yoksa ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama undergroundfpv.com adresi aktif değil mesela. Rcgroups'da bi şeyler konuşuluyor bi tek. Tamam gimbalları çok iyi ama onun dışında mesela harici bir modül kullanmadan sorunsuz bi şekilde kullanılabilir mi bu kumanda? Bunun yerine QX7 + harici bir modül alsam daha mı mantıklı olur? Karar veremedim sizce ne yapmalıyım?
Hocam bende Nirvana ve X lite S arasında çok gittim geldim. X lite s aldım. Başlığın başında dendiği gibi nirvana dolu paket geliyor. X lite S boş paket. Buda ayrı bir fiyat farkı oluşturuyor. Nirvana için baya youtube videosu izledim kullananlar memnun. Ama güncelleme işini bilemiyorum.

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 27 Kas 2019, 21:38

pplane yazdı: 27 Kas 2019, 21:04 Biraz bakınıyorum da bu kumandanın firmware konusunda sıkıntılı sanırım güncelleme almıyor. UndergroundFPV elini eteğini çekmiş mi yoksa ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama undergroundfpv.com adresi aktif değil mesela. Rcgroups'da bi şeyler konuşuluyor bi tek. Tamam gimbalları çok iyi ama onun dışında mesela harici bir modül kullanmadan sorunsuz bi şekilde kullanılabilir mi bu kumanda? Bunun yerine QX7 + harici bir modül alsam daha mı mantıklı olur? Karar veremedim sizce ne yapmalıyım?
hala foruma uğruyorsa @Safak hocam bilgi verir size. o aldı kullanıyor. harici modül işi için qx7 ye bir mod yapmak gerekiyor crosfire için. nirvana da moda gerek yok diye biliyorum.

pplane

Mesaj gönderen pplane » 27 Kas 2019, 21:38

Benim izlediğim videolarda memnun olmayıp tekrar taranise geri dönenler de var. Gimbal yolu kısa olduğunu iddia etmiş biri mesela ama nasıldır bilemiyorum tabi.

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 27 Kas 2019, 21:41

pplane yazdı: 27 Kas 2019, 21:38 Benim izlediğim videolarda memnun olmayıp tekrar taranise geri dönenler de var. Gimbal yolu kısa olduğunu iddia etmiş biri mesela ama nasıldır bilemiyorum tabi.
o biraz göreceli bişey hocam çoğu kumanda 45 derecelik bir stick travele sahip ama taraniste 60 derecelik bir açı var ama onda da m7-9R gimballere dünüş var stick travel daha dar olduğu için millet 45 derefcelik R gimballeri tercih ediyor.

pplane

Mesaj gönderen pplane » 27 Kas 2019, 22:03

gökhan YANKI yazdı: 27 Kas 2019, 21:38
hala foruma uğruyorsa @Safak hocam bilgi verir size. o aldı kullanıyor. harici modül işi için qx7 ye bir mod yapmak gerekiyor crosfire için. nirvana da moda gerek yok diye biliyorum.
Gökhan hocam Crossfire gibi pahalı bi şey değil de R9M düşünmüştüm, çok dedin sen :D

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 27 Kas 2019, 22:20

pplane yazdı: 27 Kas 2019, 22:03
gökhan YANKI yazdı: 27 Kas 2019, 21:38
Gökhan hocam Crossfire gibi pahalı bi şey değil de R9M düşünmüştüm, çok dedin sen :D
o zaman olur hocam. qx7 de indirimde şu an. crossfire a gelince: crossfire micro set alsan 100-110 dollar civarına gelir alıcıyla beraber.

pplane

Mesaj gönderen pplane » 27 Kas 2019, 22:26

gökhan YANKI yazdı: 27 Kas 2019, 22:20
pplane yazdı: 27 Kas 2019, 22:03
o zaman olur hocam. qx7 de indirimde şu an. crossfire a gelince: crossfire micro set alsan 100-110 dollar civarına gelir alıcıyla beraber.
Teşekkürler Gökhan hocam.

“Kumandalar ve Alıcılar” sayfasına dön