flysky nirvana indirim: kuponla 125 dolar

RC araçlarda kullanılan kumandalar ve kumanda alıcıları ile ilgili paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

flysky nirvana indirim: kuponla 125 dolar

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 30 Eyl 2019, 17:45

piyasadaki malzeme kalitesi olarak en iyi kumandalarından biri olarak nitelendirilen halihazırda 179 dolara satılan flsysky nirvana kumanda kupon sonrası fiyatı 134 dolara düştü düşünen varsa kaçırmasın. modlamadan crosfire, r9m gibi 900mhz çözümleri destekliyor. open tx ile gelen kumanda hall sensor gimbal, diversity verici, dokunmatik renkli ekran, titreşim, sesli bildirim özelliği, 18650 pil ile çalışabilme ve pilleri usb den şarj edebilme katlanabilir anten çıkarılabilir jr yuvası gibi çok güzel özelliklere sahip.

ayrıca kutu içeriğinde taranislerin aksine bir micro alıcı; bir tam boy alıcı ve koruma kapağı bile çıkıyor. lazım olan bütün kablolar çıkıyor. bu yönden kutu içeriğinin eksiksiz olduğunu söyleyebilirim.

Resim

link:
https://bit.ly/2mi4hE7

edit kupon güncellendi.27.11.2019 fiyat 125 dolar

kupon kodu

Kod: Tümünü seç

BGNV14BF
BG25NV14
BGBINKUPON898
******************************************************************************************

Resim

Resim

Resim

Safak

Re: flysky nirvana indirim: kuponla 134 dolar

Mesaj gönderen Safak » 30 Eyl 2019, 22:21

İlaç gibi adamsın @gökhan YANKI 👍. Gelince sana göndereyim, pincher'a gidermi gitmezmi sen karar ver.

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 30 Eyl 2019, 23:05

aldın mı hayırlı olsun güle güle kullan. geçen konuştuktan sonra biraz daha araştırdım pincher kullananlar gördüm gayet de memnundular. aslında benim tutuşum tam pincher sayılmaz half pincher ya da hybrid pincher da diyenler var başparmaklar daha baskın ama işaret parmakları da yardımcı olarak kullanıyorum mr stele tutuşu gibi. gerektiğinde başparmakla da rahatlıkla uçabiliyorum ilk başta öyle başlayıp bir süre sonra pincher olarak devam ettiğimden bu radyo benim için hiç bir problem oluşturmaz o yüzden göndermenene gerek yok çok teşekkür ederim düşünmen bile yeter.

yanına bir tane de crossfire micro siparişi ver bak keyfine qx7 falan alsan telemetri için baud hızı yetersiz geldiği için transistör mod gerekiyor. x9 lite alsan modül yuvası için bir mod gerekiyor bu güzel bir tercih olmuş.

Safak

Mesaj gönderen Safak » 30 Eyl 2019, 23:48

gökhan YANKI yazdı: 30 Eyl 2019, 23:05 aldın mı hayırlı olsun güle güle kullan. geçen konuştuktan sonra biraz daha araştırdım pincher kullananlar gördüm gayet de memnundular. aslında benim tutuşum tam pincher sayılmaz half pincher ya da hybrid pincher da diyenler var başparmaklar daha baskın ama işaret parmakları da yardımcı olarak kullanıyorum mr stele tutuşu gibi. gerektiğinde başparmakla da rahatlıkla uçabiliyorum ilk başta öyle başlayıp bir süre sonra pincher olarak devam ettiğimden bu radyo benim için hiç bir problem oluşturmaz o yüzden göndermenene gerek yok çok teşekkür ederim düşünmen bile yeter.

yanına bir tane de crossfire micro siparişi ver bak keyfine qx7 falan alsan telemetri için baud hızı yetersiz geldiği için transistör mod gerekiyor. x9 lite alsan modül yuvası için bir mod gerekiyor bu güzel bir tercih olmuş.
Evet verdim siparişi gökhan hocam. Crossfire microda yolda zaten. AE'den sipariş vermiştim, bakalım ne zaman gelir.

Geçen hafta bir kupon bulmuştum, 150 dolara düşüyordu, tam sipariş verecektim, sonra vazgeçtim. belki daha iyisi çıkar dedim, hem çok acelemde yoktu. Şimdi iyi oldu 👍

Bu arada bende thumber başladım, sonra nasıl pincher oldum bilmiyorum. Bazen simülasyonda deniyorum, acayip saçmalıyorum. 5 yaşındaki çocuk benden daha iyi uçar. Kas hafızası çok garip bir şey.

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 01 Eki 2019, 00:14

Safak yazdı: 30 Eyl 2019, 23:48
gökhan YANKI yazdı: 30 Eyl 2019, 23:05 aldın mı hayırlı olsun güle güle kullan. geçen konuştuktan sonra biraz daha araştırdım pincher kullananlar gördüm gayet de memnundular. aslında benim tutuşum tam pincher sayılmaz half pincher ya da hybrid pincher da diyenler var başparmaklar daha baskın ama işaret parmakları da yardımcı olarak kullanıyorum mr stele tutuşu gibi. gerektiğinde başparmakla da rahatlıkla uçabiliyorum ilk başta öyle başlayıp bir süre sonra pincher olarak devam ettiğimden bu radyo benim için hiç bir problem oluşturmaz o yüzden göndermenene gerek yok çok teşekkür ederim düşünmen bile yeter.

Evet verdim siparişi gökhan hocam. Crossfire microda yolda zaten. AE'den sipariş vermiştim, bakalım ne zaman gelir.

Geçen hafta bir kupon bulmuştum, 150 dolara düşüyordu, tam sipariş verecektim, sonra vazgeçtim. belki daha iyisi çıkar dedim, hem çok acelemde yoktu. Şimdi iyi oldu 👍

Bu arada bende thumber başladım, sonra nasıl pincher oldum bilmiyorum. Bazen simülasyonda deniyorum, acayip saçmalıyorum. 5 yaşındaki çocuk benden daha iyi uçar. Kas hafızası çok garip bir şey.
hocam crosfire da hayırlı olsun en doğru kararı vermişsin. pincher yani iki parmak kullanmak videoyla da uğraşıyorsan çok daha iyi bir kontrol sağlıyor. thumber kullanmak da güzel ama bence o zaman çok daha düşük rateler kullanmak gerekiyor expo bile vermeden daha doğrusal bir gaz eğrisiyle. gerisi zaten kas hafızası onun için de pratik yapmak gerekiyor.

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 06 Eki 2019, 21:49

kupon güncellendi. sınırlı sayıda kullanılabilir.

hkoseoglu
Ad Soyad: harun köseoğlu

Mesaj gönderen hkoseoglu » 11 Eki 2019, 16:33

Bu hobiyle uğraşmaya yeni başladım. İki üç haftadır ne kadar yerli video varsa izledim herhalde. Biraz fikir sahibi oldum. şimdi kumanda almayı düşünüyorum. Bu kumandayı bende banggood'da gördüm. Türkiye'de kullanan çok yok galiba(tam da bilmiyorum). Bilgilendirme videosu yok. Forumda tartışılmamış. kumandayı alsam kurulumunda,kullanımında sıkıntı yaşar mıyım acaba?

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 11 Eki 2019, 17:09

Hocam ingilizce varsa sıkıntı olmaz. Bol miktarda video var

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 11 Eki 2019, 17:49

hkoseoglu yazdı: 11 Eki 2019, 16:33 Bu hobiyle uğraşmaya yeni başladım. İki üç haftadır ne kadar yerli video varsa izledim herhalde. Biraz fikir sahibi oldum. şimdi kumanda almayı düşünüyorum. Bu kumandayı bende banggood'da gördüm. Türkiye'de kullanan çok yok galiba(tam da bilmiyorum). Bilgilendirme videosu yok. Forumda tartışılmamış. kumandayı alsam kurulumunda,kullanımında sıkıntı yaşar mıyım acaba?
kumanda open tx ile geliyor open tx yani herhangi bir taranis in kurulumuyla aynı nirvananın tek farklı yanı bunu renkli ekranda ekran çözünürlüğüne uyarlanmış güzel bir arayüzle sunması. videolarını izleyerek kurulum hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

donanımsal yani alıcının fc ye bağlantısı, bind gibi işlemlerde ya da kurulumda takıldığınız yer olursa yardımcı oluruz. ayrıca üstteki mesajlarda da denk gelmişsinizdir forumdan alan arkadaşlarımız da var onların da size yardımcı olacağına emin olabilirsiniz. @Safak Aşağıda ilk model kurulum videoları var.

kumandada uçabilmeniz için yapmanız gereken birkaç sey var

bir model oluşturmalısınız

alıcınızı kumanda ile eşleştirmelisiniz(bind)

arm ve uçuş modları; kullanmak isterseniz buzzer led gibi donanımlar için aux kanallarını atamalısınız. swa butonu quadı arm etsin swd butonu buzzeri çalıştırsın gibi. gerisi keyfinize göre ayarlayacağınız şeyler.

çok zor değil. videoda hepsini gösteriyor.

hkoseoglu

Mesaj gönderen hkoseoglu » 11 Eki 2019, 18:16

Hocam verdiler bilginiz için çok sağ olun. Almaya biraz çekiniyordum. Şuan almaya karar verdim gibi. Bir tek şuan için görüntüsü güzel diyebiliyorum :).O kadar acemiyim. Zamanla aşina olacağım inşallah.

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 11 Eki 2019, 18:52

hkoseoglu yazdı: 11 Eki 2019, 18:16 Hocam verdiler bilginiz için çok sağ olun. Almaya biraz çekiniyordum. Şuan almaya karar verdim gibi. Bir tek şuan için görüntüsü güzel diyebiliyorum :).O kadar acemiyim. Zamanla aşina olacağım inşallah.
hocam yalnız nirvana için 27 gün sonra gönderilir diyor. birçok üründe böyle stokları tüketti banggood neden hiç bir fikrim yok bekleyemem dersen:

şu anda x9d nin normal versiyonu var stokta.

taranis x9d 2019 kuponla 163$

Resim
link:
https://www.banggood.com/FrSky-Taranis- ... house=GWTR

BGFRSKY15
x9lite pro halll sensor gimballi versiyon. kuponla 89$

Resim

link:
https://tr.banggood.com/FrSky-Taranis-X ... house=GWTR

kupon kodu

BGX9LPE

hkoseoglu

Mesaj gönderen hkoseoglu » 11 Eki 2019, 18:57

Oyun konsolları tarzında bakıyordum. Aslında frsky taranise x-lite modelini alacaktım. sonra burayı görünce fikrim değişti.

hkoseoglu

Mesaj gönderen hkoseoglu » 11 Eki 2019, 18:59

O kadar süre bekletirler mi acaba?

Safak

Mesaj gönderen Safak » 11 Eki 2019, 19:46

@gökhan YANKI hocam yardımcı oluruz elbet, ama daha önce hiç kumanda tecrübesi olmayan biri için ilk kumanda olurmu? Onu bilemedim. Kendi kumandasından memnun olmayıp farklı kumanda arayışı içinde olanlar için daha ideal. Misal niye switch'ler hep kumandanın sütünde ve/veya önünde, altında switch olsa nasıl olur acaba... Diye düşünmüş demekki birileri. 😁

Şaka bir yana qx7 gibi popüler, hem Türkçe hem yabancı kaynağı bol olan bir kumanda, ilk tecrübe için daha ideal olabilir.

(Bu arada kupon hala çalışıyor.)

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 11 Eki 2019, 20:14

hkoseoglu yazdı: 11 Eki 2019, 18:59 O kadar süre bekletirler mi acaba?
bilemiyorum hocam bu şekilde yazıp erken gönderdikleri ürünlere rasgeldim. orda yazan tarihte gönderdiklerini de gördüm.

hkoseoglu

Mesaj gönderen hkoseoglu » 13 Eki 2019, 21:38

gökhan YANKI yazdı: 11 Eki 2019, 20:14
bilemiyorum hocam bu şekilde yazıp erken gönderdikleri ürünlere rasgeldim. orda yazan tarihte gönderdiklerini de gördüm.
Hocam hafta sonu daha detaylı düşünme fırsatım oldu. Daha önceden dediğim gibi Flsky Nirvana Vs Taranis X-lite arasında kalmıştım. Eşimin zoruyla oyun konsollarından ayrılmış biri olarak, aklım hep oyun konsolları tarzına gidiyor Bu tarz kumandalar bana daha sıcak geliyor. Marka etkisinde kalarak biraz önce X-lite siparişi verdim. Artık alışırım alışamam bilemiyorum . 800 tlye denk geldi. Teslimat 22 iş günü diyor. Artık bekleyeceğim.

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 13 Eki 2019, 22:10

hkoseoglu yazdı: 13 Eki 2019, 21:38
Hocam hafta sonu daha detaylı düşünme fırsatım oldu. Daha önceden dediğim gibi Flsky Nirvana Vs Taranis X-lite arasında kalmıştım. Eşimin zoruyla oyun konsollarından ayrılmış biri olarak, aklım hep oyun konsolları tarzına gidiyor Bu tarz kumandalar bana daha sıcak geliyor. Marka etkisinde kalarak biraz önce X-lite siparişi verdim. Artık alışırım alışamam bilemiyorum . 800 tlye denk geldi. Teslimat 22 iş günü diyor. Artık bekleyeceğim.
hayırlı olsun güle güle kullanın ama siz hangi versiyonu aldınız ürün stokta görünüyor. s versiyonu vardı access li.

kupon kodu ile 134.99$

BGFRSKY15

hkoseoglu

Mesaj gönderen hkoseoglu » 13 Eki 2019, 22:20

gökhan YANKI yazdı: 13 Eki 2019, 22:10

hayırlı olsun güle güle kullanın ama siz hangi versiyonu aldınız ürün stokta görünüyor. s versiyonu vardı access li.

kupon kodu ile 134.99$

BGFRSKY15
Sürüm mü ?:) https://www.banggood.com/tr/FrSky-Taran ... house=GWTR Bu ürünü aldım. Sürüm farkı sıkıntı olur mu hocam?

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 13 Eki 2019, 22:47

hkoseoglu yazdı: 13 Eki 2019, 22:20
gökhan YANKI yazdı: 13 Eki 2019, 22:10

kupon kodu ile 134.99$

BGFRSKY15
Sürüm mü ?:) https://www.banggood.com/tr/FrSky-Taran ... house=GWTR Bu ürünü aldım. Sürüm farkı sıkıntı olur mu hocam?
yok hocam sıkıntı olmaz tabiki ama x-lite s sürümü daha yeni bir versiyon: frskyın yeni çıkarmış olduğu access protokolünü destekliyor. access ile %40 daha uzun mesafe vadediyor güncellenmiş isrm-s rf modülüne sahip. s versiyonunda spectrum analizörü micro usb den şarj imkanı da var dahili gyro var. aşağıdaki tablodan farkları görebilirsiniz.

Resim

Safak

Mesaj gönderen Safak » 14 Eki 2019, 14:26

X lite standart versiyon için r9m lite pro desteği gelmişti. Şimdi de access söylentileri var.

“Kumandalar ve Alıcılar” sayfasına dön