Taranis x lite Pc bağlantı sorunu

RC araçlarda kullanılan kumandalar ve kumanda alıcıları ile ilgili paylaşımlarınız.
harunk9
Ad Soyad: Harun gokce

Taranis x lite Pc bağlantı sorunu

Mesaj gönderen harunk9 » 05 Kas 2019, 21:47

Merhabalar kumanda yeni geldi iş yerinde bilgisayara baglandi evde iki bilgisayarım var ikiside görmüyor kablo ile bağlantı yaptığımda kumanda üzerinde joistik mi diye soruyor fakat bilgisayarlarda USB hiç takılmamış gibi aygıt görmüyor dün den beri çok uğraştım ne yaptıysam olmadı driver felan varmı bunu PC nin görmesi için
Bilgisayar da hiç bir tepki yok

Kullanıcı avatarı
Aliuzunali
Ad Soyad: ALİ UZUNALİOĞLU

Re: Taranis x lite Pc bağlantı sorunu

Mesaj gönderen Aliuzunali » 05 Kas 2019, 22:07

Win 10 kullanıyorsan windowsun bir hatası yüzünden driver yanlış yükleniyor. Onu biryerden düzeltiyorsun. Ama şu an aklımda değil. Konu hakkında bşr arkadaş yazmıştı. Araştırıp bakabilirsin
Frysky Taranis x9d plus. BLAZER chesna uçak
Eachine zagi uçan kanat. KINGKONG 130 Drone
145mm Drone. 150mm gps dron
Walkera super cp mini heli. Eachine EV800

Kullanıcı avatarı
Serdarr
Ad Soyad: Serdar uslan

Mesaj gönderen Serdarr » 05 Kas 2019, 22:08

viewtopic.php?f=10&t=2961&p=27694&hilit ... yın#p27694

Sanırım aradığın konu bu hocam. Ben zamanında ekran görüntüsü almıştım ilerde lazım olur diye 😄😄
Uçuşa devam 😬😬

harunk9
Ad Soyad: Harun gokce

Mesaj gönderen harunk9 » 05 Kas 2019, 22:26

Aliuzunali yazdı: 05 Kas 2019, 22:07 Win 10 kullanıyorsan windowsun bir hatası yüzünden driver yanlış yükleniyor. Onu biryerden düzeltiyorsun. Ama şu an aklımda değil. Konu hakkında bşr arkadaş yazmıştı. Araştırıp bakabilirsin
Cevaplarınız için çok teşekkür ama arkadaşlar benim kumandayı hiç görmüyor bilgisayar denetim masasında yok dün telefona baglamistim şu an onada baglayamadim dünden beri resmen formu hatim ettim bakmadigim konu kalmadı yabancı videolarda baktım ingilizce olmayınca bir yere kadar dün ayarları yapıp freerider takıldım biraz ama bu gün görmüyor acaba fimi x8 se yi satıp fpv ye geçme düşüncesi ile hatamı ettim diye düşünmeye başladım

Kullanıcı avatarı
Aliuzunali
Ad Soyad: ALİ UZUNALİOĞLU

Mesaj gönderen Aliuzunali » 05 Kas 2019, 22:43

Sanırım bilgisayarda sorun var gibi. Telefonunda şimdi bağlanmıyor diye anladım. Kumanda açıkken usb kablosunu takınca joystik i seçiyorsun. Bilgisayar ve kumandam iş yerinde olduğu için bu kadar bilgi verebiliyorum. Fimi fotograf ve video çekmek için ideal. Ama kendin havada uçmak istiyorsan yarış dronu daha iyidir. Ara sıra sorunlar olur. Ama çozülür, sorun etme.
Frysky Taranis x9d plus. BLAZER chesna uçak
Eachine zagi uçan kanat. KINGKONG 130 Drone
145mm Drone. 150mm gps dron
Walkera super cp mini heli. Eachine EV800

“Kumandalar ve Alıcılar” sayfasına dön