YENİ ÜYE YENİ SORULAR

RC araçlarda kullanılan kumandalar ve kumanda alıcıları ile ilgili paylaşımlarınız.
mucahitgndn
Ad Soyad: MÜCAHİT GÜNDEN

YENİ ÜYE YENİ SORULAR

Mesaj gönderen mucahitgndn » 15 Eki 2020, 23:29

Arkadaşlar merhaba öncelikle yeni üye oldum foruma bi kaç sorum olacak size
birincisi benim yeni bi kumandam var Flysky fs t6 forumda göremedim kumandam hakkında bilgi daha uçuş yapmak nasip olmadı bu kumanda ile kumanda hakkında bilgisi olan varmı menzil vs birde bu kumanda ile simülatör kullanmak istiyorum da ayrıca simülatör kablosu denilen bi kablo satılıyor flysky için onu mu almalıyım yoksa bu kumanda portuna takabileceğim sade bi kablo yetermi simülatör için cevaplarınız için şimdiden şükranlarımı sunuyorum...

DarthPac

Re: YENİ ÜYE YENİ SORULAR

Mesaj gönderen DarthPac » 16 Eki 2020, 07:39

mucahitgndn yazdı: 15 Eki 2020, 23:29 Arkadaşlar merhaba öncelikle yeni üye oldum foruma bi kaç sorum olacak size
birincisi benim yeni bi kumandam var Flysky fs t6 forumda göremedim kumandam hakkında bilgi daha uçuş yapmak nasip olmadı bu kumanda ile kumanda hakkında bilgisi olan varmı menzil vs birde bu kumanda ile simülatör kullanmak istiyorum da ayrıca simülatör kablosu denilen bi kablo satılıyor flysky için onu mu almalıyım yoksa bu kumanda portuna takabileceğim sade bi kablo yetermi simülatör için cevaplarınız için şimdiden şükranlarımı sunuyorum...
T6 biraz eski keşke i6 alsaydınız.
Buradan çoğu şeyi bulabilirsin:
https://static1.squarespace.com/static/ ... 180404.pdf

Simülatör kablosu alman lazım ya da kutu içinden çıkan kabloyu kullanbilirsin.

mucahitgndn

Mesaj gönderen mucahitgndn » 16 Eki 2020, 13:43

aslında ayrıca seçmedim eski dronumu takas yaptım 250mm drone set aldım yanında bu kumanda da geldi dronu toplamadan simülatürlerle alıştırma yapmak için sordum ama bu da işimi görür ya yine yeni başladım zaten birde çok fark yok i6 ile aralarında ufak farklar keza fiyatları felanda hemen hemen aynı

berkerm4n

Mesaj gönderen berkerm4n » 16 Eki 2020, 13:54

mucahitgndn yazdı: 16 Eki 2020, 13:43 aslında ayrıca seçmedim eski dronumu takas yaptım 250mm drone set aldım yanında bu kumanda da geldi dronu toplamadan simülatürlerle alıştırma yapmak için sordum ama bu da işimi görür ya yine yeni başladım zaten birde çok fark yok i6 ile aralarında ufak farklar keza fiyatları felanda hemen hemen aynı
T6 afhds 2a protokolünü desteklemiyor. Ona uygun alıcı bulmanız zor.

mucahitgndn

Mesaj gönderen mucahitgndn » 16 Eki 2020, 14:06

şuan bi alıcı var afhds o ama onunla afhds 2a arasında ne fark var biraz bilgi verirmisin hocam biraz yeniyim bu hobi de

“Kumandalar ve Alıcılar” sayfasına dön