eachine novice 1 ve frsky xq7

RC araçlarda kullanılan kumandalar ve kumanda alıcıları ile ilgili paylaşımlarınız.
nocturness
Ad Soyad: NocTurness

eachine novice 1 ve frsky xq7

Mesaj gönderen nocturness » 23 Eki 2020, 20:49

merhaba arkadaşlar,

uzun araştırmalar sonucunda ben de ilk fpv ye giriş için sipariş verdim, elime geçmedi ancak review larda en kötü şeyin kumanda olduğunu söylüyorlar ve sıfırdan öğreneceğim için de kumanda arayışına girdim.

gözüme ilk frsky xq7 çarptı. tabi ki incelemeleri göz önüne aldığımda ve fiyat olarak bu ürüne kara kıldım ancak konu ile ilgili bilgim nerdeyse sıfır.

şimdi soruma gelecek olursak;

-frsky xq7 yi bu alacağım setteki drone a kolayca bağlayabilir miyim? Birlikte çalışır mı?
-Yine frsky xq7 nin r9m li bundle li versiyonları satılıyor, ilerisi için bu bundle ile almak mantıklı mı?
-Bu xq7 nin accesss versiyonlu olanı, bir de normali var . İkisi arasındaki fark nedir?

Şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Aliuzunali
Ad Soyad: ALİ UZUNALİOĞLU

Re: eachine novice 1 ve frsky xq7

Mesaj gönderen Aliuzunali » 23 Eki 2020, 22:39

nocturness yazdı: 23 Eki 2020, 20:49 merhaba arkadaşlar,

uzun araştırmalar sonucunda ben de ilk fpv ye giriş için sipariş verdim, elime geçmedi ancak review larda en kötü şeyin kumanda olduğunu söylüyorlar ve sıfırdan öğreneceğim için de kumanda arayışına girdim.

gözüme ilk frsky xq7 çarptı. tabi ki incelemeleri göz önüne aldığımda ve fiyat olarak bu ürüne kara kıldım ancak konu ile ilgili bilgim nerdeyse sıfır.

şimdi soruma gelecek olursak;

-frsky xq7 yi bu alacağım setteki drone a kolayca bağlayabilir miyim? Birlikte çalışır mı?
-Yine frsky xq7 nin r9m li bundle li versiyonları satılıyor, ilerisi için bu bundle ile almak mantıklı mı?
-Bu xq7 nin accesss versiyonlu olanı, bir de normali var . İkisi arasındaki fark nedir?

Şimdiden teşekkürler.
Evet bu setteki kumanda oyuncak gibi birşey. Bu hobiye tam giriş yapmak istiyorsan iyi bir kumandayla başlaman güzel olur. Xq7 iyi bir kumanda, access son versiyon protokol sistemi. Artıları var, tavsiye ederim.
Frysky Taranis x9d plus. BLAZER chesna uçak
Eachine zagi uçan kanat. KINGKONG 130 Drone
145mm Drone. 150mm gps dron
Walkera super cp mini heli. Eachine EV800

“Kumandalar ve Alıcılar” sayfasına dön