Flysky Fsi6 ile DJI Phantom 2 kumanda etmek

RC araçlarda kullanılan kumandalar ve kumanda alıcıları ile ilgili paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
peseka
Ad Soyad: Ahmet Özkan

Flysky Fsi6 ile DJI Phantom 2 kumanda etmek

Mesaj gönderen peseka » 24 Eyl 2018, 11:43

Merhaba

Phantom 2 sahibiyim. Flysky Fsi6 kumandam ve Fs-iA6B alıcım var. Youtube dan videolarınızı da izledim çok araştırma da yaptım hatta DJI servislere bile danışmama rağmen sonuç alamadım. ( servisler model eski olduğundan ilgilenmediler ya da olmaz diye kestirip attılar) Ben Drone'umu bu kumanda ve alıcı ile kumanda etmek istiyorum ama bir türlü beceremedim.
Konu hakkında bilgi verebilecek olan varsa çok sevinirim. Genel olarak yabancı forumlarda ve youtube da açıklayıcı bilgi yok burada başkalarına da yardımcı olabiliriz çünkü bu kumandayı çok seviyorum.
Eachine Qx90 & Qx90c pro &DJI Phantom2+Goprohero4 & FT3D & FX803 RC Uçak
Eachine Ev800 goggles & Flysky fs-i6 8-)

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Re: Flysky Fsi6 ile DJI Phantom 2 kumanda etmek

Mesaj gönderen BarisB » 24 Eyl 2018, 12:04

Sorunuzun tam yanıtını ben de bilmiyorum. DJI'in içini hiç bilmiyorum. Ama şunu söyleyebilirim ki DJI'ın çalışma frekansları bile bizim 2.4G ve 5.8G'den farklı. dolayısıyla ilk etapta mümkün görünmüyor. Keza .alışsa bile Fsi6 ve fs-ia6b ile gidebileceğiniz maksimum mesafe şartlara bağlı olarak 200-1.000 metre arası gibi. Sanırım DJI'a göre epeyce zayıf kalır.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

“Kumandalar ve Alıcılar” sayfasına dön