Ucuz Flysky Alıcı Önerisi

RC araçlarda kullanılan kumandalar ve kumanda alıcıları ile ilgili paylaşımlarınız.
Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora
Ad Soyad: Gökhan Bora

Ucuz Flysky Alıcı Önerisi

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 12 Nis 2018, 22:24

Merhaba arkadaşlar.

Flysky'ın mikro araçlar için ürettiği meşhur FS-A8S alıcısının bir klonundan bahsetmek istiyorum. Bahsettiğim alıcının ismi yok :) Kim klonlamış belli değil. Ancak çok memnun kaldığım için ve fiyatı gerçekten çok ucuz olduğu için önermek istiyorum: https://goo.gl/f26zMX

Bu alıcının menzili FS-A8S ile aynı. Ağırlığı ve boyutu da aynı. Ancak A8S'in birebir aynısı değil. Her iki alıcıyı yan yana koyup yakından karşılaştırdım ve ikisi aslında farklı alıcı. Ancak destekledikleri teknolojiler aynı. Bu bahsettiğim alıcı da tıpkı A8S gibi PPM, SBUS ve IBUS destekliyor. Menzilin açık alanda 300 metre olduğu yazıyor ancak benim deneme imkanım olmadı. Zaten aracını 300 metre kadar uzakta uçuracaksanız alternatif alıcıları öneririm.

Alıcıyı alırken "affiliate6" kupon kodunu kullanabilirsiniz. Tabii puan kullanarak daha ucuza da alabilirsiniz.
Ödev yaptırmak isteyenlerden çok fazla mesaj geldiği için özel mesaj kutuma bakamıyorum.

Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora

Re: Ucuz Flysky Alıcı Önerisi

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 12 Nis 2018, 22:28

Bu alıcının BIND işlemi de tıpkı A8S ve X6B'de olduğu gibi şu şekilde yapılıyor: Alıcının üstündeki mini bind butonuna basılı tutarak alıcıya güç vermeniz gerekiyor. Alıcı gücü aldığı zaman üzerindeki led hızlı bir şekilde yanıp sönecektir. Bu durum alıcının bind modunda olduğunu gösteriyor. Alıcı bind modundayken butonu bırakabilirsiniz. Ardından kumandanızın bind modunu aktif ettiğinizde eşleştirme işlemi tamamlanmış olacak. En son olarak alıcıdan gücü çekip kumandanızı kapatınız.
Ödev yaptırmak isteyenlerden çok fazla mesaj geldiği için özel mesaj kutuma bakamıyorum.

taka8604
Ad Soyad: İbrahim AKIN

Mesaj gönderen taka8604 » 12 Nis 2018, 23:48

12 liraya dustu demistin bir ara. Tekrardan duserse alacagim. Yedegimde dursun...

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 12 Nis 2018, 23:53

Ben de kullanıyorum. Oldukça memnunum. Tavisiye ederim. Ama hep 2s'de kullandım. Hiç 3s ya da 4s'de denemedim. Senin deneme fırsatın oldu mu Gökhan Hocam?
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 13 Nis 2018, 00:28

taka8604 yazdı: 12 Nis 2018, 23:48 12 liraya dustu demistin bir ara. Tekrardan duserse alacagim. Yedegimde dursun...
Bence tekrar düşmez 12 liraya. 12 lirayken keşke alaydım 10 tane.

@elmoblatch hocam hiç 3s'te test etmedim. Elimde kalmadı bundan hiç. Bir tane daha sipariş edecem bugün. Geldiği zaman bi test ederim.

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 13 Nis 2018, 01:03

12 lira mı :shock: :evil:

Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 13 Nis 2018, 03:35

elmoblatch yazdı: 13 Nis 2018, 01:03 12 lira mı :shock: :evil:
Evet hocam, 3~4 ay önce 12 liraydı bu. "Bir şeye ihtiyacın yoksa ne kadar ucuz olursa olsun ALMA" diye bir düşünceyle almadım. Dönem dönem böyle saçmaladığım oluyor :)

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 13 Nis 2018, 05:10

Gökhan Bora yazdı: 13 Nis 2018, 03:35 Evet hocam, 3~4 ay önce 12 liraydı bu. "Bir şeye ihtiyacın yoksa ne kadar ucuz olursa olsun ALMA" diye bir düşünceyle almadım. Dönem dönem böyle saçmaladığım oluyor :)
:D Sonra üzülüyoruz. Ben de 18'e almışım. Alıcı konusu açılmışken, şu arkadaştan da çok memnun kaldım. Range'i gerçekten oldukça yüksek. 4s'de sorunsuz. Ucuz yakalarsanız affetmeyin;

FS-RX2A Pro V1 2.4G Compatible Receiver for FS-I6 FS-I6X FS-I6S FS-TM8 FS-TM10 FS-I10 Transmitter
https://banggood.app.link/8Z5dmdGr4L

“Kumandalar ve Alıcılar” sayfasına dön