eachine ev300d ana konu

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Re: eachine ev300d ana konu

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 25 Şub 2020, 13:33

yeni yazılım güncellemesi yayınlandı az önce ilgilenen varsa buyursun. alıcı ve ekran gecikmesi sorununu çözdük pal ve ntsc kameralar için demişler. hdo ile aynı gecikmeye sahipmiş şu anda. bir de pal kamaralarda yaşanan dalgalanma sorununu çözdük demişler.

ayrıca yeni kupon ekledim konunun ilk mesajına.
Latest EV300D Software Upgrade Guide
1: Fixed the receiving and display delay problem of PAL and NTSC cameras (the display delay is basically the same as the display delay of HDO)
2:Fixed the occasional water ripple rolling problem of PAL camera
http://bit.ly/32qjpQH

#eachine ev300d new firmare update delay fix.

Kullanıcı avatarı
Zatoichi
Ad Soyad: 1_sma_0

Mesaj gönderen Zatoichi » 25 Şub 2020, 13:49

gökhan YANKI yazdı: 25 Şub 2020, 13:33 yeni yazılım güncellemesi yayınlandı az önce ilgilenen varsa buyursun. alıcı ve ekran gecikmesi sorununu çözdük pal ve ntsc kameralar için demişler. hdo ile aynı gecikmeye sahipmiş şu anda. bir de pal kamaralarda yaşanan dalgalanma sorununu çözdük demişler.

ayrıca yeni kupon ekledim konunun ilk mesajına.
Latest EV300D Software Upgrade Guide
1: Fixed the receiving and display delay problem of PAL and NTSC cameras (the display delay is basically the same as the display delay of HDO)
2:Fixed the occasional water ripple rolling problem of PAL camera
http://bit.ly/32qjpQH

#eachine ev300d new firmare update delay fix.
Hocam nereden haberin oluyor bu konulardan. Sende aldın galiba bu gözlükten? :idea: :mrgreen: Kablo bulamamıştım bir türlü. Arkadaşımın micro usb girişli flash diski ile güncelleyebildim. Görüntüde dediğin gibi bir dalgalanma vardı. Yenisine bakayım hemen. Eğer bütün problemleri çözmüşlerse çok iyi.
Ne var, ne yok? El cevap! 10

Kullanıcı avatarı
Zatoichi

Mesaj gönderen Zatoichi » 25 Şub 2020, 14:24

Son güncellemeyi yaptım. Maalesef bu sefer de titreme problemi gelmiş, bariz şekilde.

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 25 Şub 2020, 21:19

Zatoichi yazdı: 25 Şub 2020, 13:49
Hocam nereden haberin oluyor bu konulardan. Sende aldın galiba bu gözlükten? :idea: :mrgreen: Kablo bulamamıştım bir türlü. Arkadaşımın micro usb girişli flash diski ile güncelleyebildim. Görüntüde dediğin gibi bir dalgalanma vardı. Yenisine bakayım hemen. Eğer bütün problemleri çözmüşlerse çok iyi.
[/quote]

:lol: :lol: yok hocam ev300d almadım. haber de denk geldi ama tabi takip ediyorum bizim hobi ile ilgili haberleri.

yorumlara baktım aynı şeyi yazmışlar görüntü osd titriyormuş. ee tabi ne yapsın adamlar hiç bilmedikleri bir alana firmware update işine yeni giriyor. çinli ürünlerde firmware update olmazdı bir defa iyi kötü çalışan bir firmware ile ürünlerini piyasaya sürrüp bir daha bakmazlardı. bu gözlükte ise vadettiği şeyi yapamadığı için mecbur kaldılar. ama dedimya onlar için çok yeni :D belki kotaracaklar ama kimbilir ne zaman.

Kullanıcı avatarı
Zatoichi

Mesaj gönderen Zatoichi » 25 Şub 2020, 22:47

Görüntüdeki titreme problemini görmemiş olmalarının imkanı yok. Jashua yayınladığı video ile bunlara öyle salladı ki! :) Ntsc için yaptıkları çözümü de bir an önce yayınlanmak istediler. Bence Eachine Ev300d yi piyasaya sürdüğüne acayip pişman olmuştur. Markayı düze çıkarma derdindeler. Titreme problemini bilahare çözeceklerdir diye umuyorum.

Kullanıcı avatarı
Zatoichi

Mesaj gönderen Zatoichi » 01 Mar 2020, 16:56

Dağılın beyler. Mekanın sahibi geldi. Konu kapanmıştır. Ekrandaki titreme problemini de çözmezler artık. Tam sopalık bunlar yahu.

“FPV Gözlükler (FPV Goggle)” sayfasına dön