Hangi frame, hangi donanım?

Fırçasız motorlu hazır dronlar ve parça listeleri
Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Re: Hangi frame, hangi donanım?

Mesaj gönderen BarisB » 18 Mar 2019, 12:19

gokhanyanki yazdı: 18 Mar 2019, 10:36 ben de bir iki video atıp gaz vereyim o zaman:D
Bunlar gazdan çok moralimi bozuyor benim :D
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Kullanıcı avatarı
bagriacik
Ad Soyad: Gökhan B

Mesaj gönderen bagriacik » 18 Mar 2019, 12:57

gokhanyanki yazdı: 18 Mar 2019, 10:36 ben de bir iki video atıp gaz vereyim o zaman:D

Tamam pes ediyorum vurmayın artık :lol: :lol:

Yarış drone'u yapacağım yemin ederim. :P Videolarda ki gibi uçma yeteneğimin olacağı konusunda şüpheliyim tabi :D

Muhtemelen gönderdiğiniz videoları 3 er kez izlemişimdir :D Ben de artık yarış drone'u istiyorum. Pis kaka büyük dronelar :lol: :lol:
Martian 215 Freestyle build / Taranis Q X7 / Xiaomi FIMI X8 SE

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 18 Mar 2019, 13:05

bagriacik yazdı: 18 Mar 2019, 12:57 Tamam pes ediyorum vurmayın artık :lol: :lol:

Yarış drone'u yapacağım yemin ederim. :P Videolarda ki gibi uçma yeteneğimin olacağı konusunda şüpheliyim tabi :D

Muhtemelen gönderdiğiniz videoları 3 er kez izlemişimdir :D Ben de artık yarış drone'u istiyorum. Pis kaka büyük dronelar :lol: :lol:
Eğer forumda biraz dolandıysanız karşınıza çıkmıştır. Yarış dronlarını kullanmadan önce mutlaka simülasyonda biraz vakit geçirmelisiniz. Kumandanızı aldıktan sonra liftoff veya fpv freerider gibi bir simülasyon üzerinde bolca çalışmalısınız. Jashua Bardwell'in adım adım acro mode öğrettiği şu video serisi çok faydalı olabilir:

Kullanıcı avatarı
bagriacik
Ad Soyad: Gökhan B

Mesaj gönderen bagriacik » 18 Mar 2019, 13:27

elmoblatch yazdı: 18 Mar 2019, 13:05
bagriacik yazdı: 18 Mar 2019, 12:57 Tamam pes ediyorum vurmayın artık :lol: :lol:

Eğer forumda biraz dolandıysanız karşınıza çıkmıştır. Yarış dronlarını kullanmadan önce mutlaka simülasyonda biraz vakit geçirmelisiniz. Kumandanızı aldıktan sonra liftoff veya fpv freerider gibi bir simülasyon üzerinde bolca çalışmalısınız. Jashua Bardwell'in adım adım acro mode öğrettiği şu video serisi çok faydalı olabilir:
Video serisini ilettiğiniz için çok teşekkürler. Kumandam yarın geliyor simülasyon için bolca vaktim olacak. RC uçak konusunda tecrübem var ama drone başka bir alan olduğu için sıfırdan başlamış kabul ediyorum kendimi :)
Martian 215 Freestyle build / Taranis Q X7 / Xiaomi FIMI X8 SE

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 18 Mar 2019, 20:48

elmoblatch yazdı: 18 Mar 2019, 12:19
Bunlar gazdan çok moralimi bozuyor benim :D
:lol: :lol: :lol: hakkaten yav adamlar uzaylı gibi uçuyor. bunları izleyen insan kendini bi yetersiz hisseder bi morali bozulur hayaller mr bıyık gerçekler joshua bardwell diyecem ama o bile döktürüyor çoşmuş. neyse bir gerçeklerimize dönelim.

yarış dronu tarihi kırık drone kolları, mili bükülmüş; mıknatısları dağılmış motorlar, kırık gopro lar, konnektörü kopmuş vtx ler(bencil zevke selam olsun) ile yazılmıştır. ee adamların her parçasının sponsorları var düzine düzine geliyor. yetenek olağanüstü amma parçasızda olmuyor işte. bizim gerçeklerimizde bunlar. (diye kendimizi avutunca ne güzel oluyor değil mi :lol: :lol: :lol: )

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 18 Mar 2019, 21:52

Şaka maka kötü pilotajımızın ana sebebi hakkaten. Şimdi düşücez, kırıcaz. Aman onu da denemeyivereyim filan derken gelişemiyoruz. Konu yine dönüyor dolaşıyor geliyor ekonomiye 😁

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 18 Mar 2019, 21:56

elmoblatch yazdı: 18 Mar 2019, 21:52 Şaka maka kötü pilotajımızın ana sebebi hakkaten. Şimdi düşücez, kırıcaz. Aman onu da denemeyivereyim filan derken gelişemiyoruz. Konu yine dönüyor dolaşıyor geliyor ekonomiye 😁
aynen öyle adamlar binanın çatışından küçücük delikten geçmeye çalışıyor hangimiz cesaret edebiliriz. bir şey kırılacak diye tellere bile yanaşamıyoruz. direkler bizden uzak olsun.

Kullanıcı avatarı
BarisB

Mesaj gönderen BarisB » 18 Mar 2019, 21:58

Bir de geçen gün kimdi hatırlamıyorum, jashua sanıyorum, Le Drib için hayatımda gördüğüm en çok kaza yapan pilot dedi. O kadar çok düşüyormuş ki, saatlik kayıtlardan ancak 2-3 dakikalık video çıkıyormuş. Dediğimiz gibi ne de olsa herşey beleş, düş ne olacak 😁

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 18 Mar 2019, 22:00

gokhanyanki yazdı: 18 Mar 2019, 21:56
elmoblatch yazdı: 18 Mar 2019, 21:52 Şaka maka kötü pilotajımızın ana sebebi hakkaten. Şimdi düşücez, kırıcaz. Aman onu da denemeyivereyim filan derken gelişemiyoruz. Konu yine dönüyor dolaşıyor geliyor ekonomiye 😁
aynen öyle adamlar binanın çatışından küçücük delikten geçmeye çalışıyor hangimiz cesaret edebiliriz. bir şey kırılacak diye tellere bile yanaşamıyoruz. direkler bizden uzak olsun.

geçen bir videosunda 20 dakikada 2 tane gopro7 parçaladım dedi gitti yenisini aldı :lol: :lol:

“Fırçasız Dronlar” sayfasına dön