önerilere açığım

Fırçasız motorlu hazır dronlar ve parça listeleri
regnocelso
Ad Soyad: Alper Çelebi

önerilere açığım

Mesaj gönderen regnocelso » 22 Haz 2020, 19:20

Arkadaşlar ilk drone umu topluyorum parçalarımı aşağıya bırakıyorum önerilere açığım

Frame :

https://www.banggood.com/Martian-220-22 ... rehouse=CN

Motor :

https://www.banggood.com/4PCS-Emax-ECO- ... rehouse=CN

Kontrolcü :

https://www.banggood.com/MAMBA-F405-MK2 ... rehouse=CN

Kamera:

https://www.banggood.com/RunCam-Racer-3 ... rehouse=CN

Verici:

https://www.banggood.com/AKK-Race-Range ... rehouse=CN

Kumanda ve fpv gözlük önerilerini bekliyorum f/p ürünü olanları atarsanız mutlu olurum

berkerm4n

Re: önerilere açığım

Mesaj gönderen berkerm4n » 22 Haz 2020, 19:22

Daha önce deneyiminiz olmadığını varsayarak söylüyorum. Kesinlikle 2 inch yada 3 inch'le başlayın. 5 inch'de yaptığınız kazaların size maddi ve manevi zararı daha çok olacaktır.

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45
Ad Soyad: Berke Önlü

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 22 Haz 2020, 19:35

Kumanda olarak bütçene uygunsa radiomaster tx16s e bakabilirsin
Fpv gözlük olarak eğer boyutla ilgili sıkıntın yoksa kendiminde kullandıği ev800d yi öneririm

Kullanıcı avatarı
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ
Ad Soyad: Yiğit Efe ERDOĞMUŞ

Mesaj gönderen Yiğit Efe ERDOĞMUŞ » 22 Haz 2020, 19:41

Hocam kessinlikle 3 inch yapmalısınız. Yeni açtığım yavaş yavaş konuları arttırmaya başladığım blogumdaki makaleyi okumanızı önerirdim fakat malesef hosting fazla cpu kullanımı nedeni ile siteyi kapattı daha gelişmiş bir hostinge geçicem. Yarın açacaklarını söylediler açtıklarında makaleyi paylaşırım :D .İsteyen arkadaşlar olursa bloga gelebilir yazdıkları yazılardan kazanılan paranın tamamı onların olucak anasayfadan kazanılan paralarda hosting + geliştirme ye gidicek kalanını bölüşürüz :D (Aradan reklamıda yapayım dedim :D :D) Özellikle berk abimi bekliyorum yazılarını çok beğeniyorum. @Xxgamer45 sizide beklerim
Aklım fikrim havada 8-)

berkerm4n

Mesaj gönderen berkerm4n » 22 Haz 2020, 19:44

Yiğit Efe ERDOĞMUŞ yazdı: 22 Haz 2020, 19:41 Hocam kessinlikle 3 inch yapmalısınız. Yeni açtığım yavaş yavaş konuları arttırmaya başladığım blogumdaki makaleyi okumanızı önerirdim fakat malesef hosting fazla cpu kullanımı nedeni ile siteyi kapattı daha gelişmiş bir hostinge geçicem. Yarın açacaklarını söylediler açtıklarında makaleyi paylaşırım :D .İsteyen arkadaşlar olursa bloga gelebilir yazdıkları yazılardan kazanılan paranın tamamı onların olucak anasayfadan kazanılan paralarda hosting + geliştirme ye gidicek kalanını bölüşürüz :D (Aradan reklamıda yapayım dedim :D :D) Özellikle berk abimi bekliyorum yazılarını çok beğeniyorum. @Xxgamer45 sizide beklerim
Adım Berk değil ama seve seve okurum blog yazılarını :)

Kullanıcı avatarı
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ
Ad Soyad: Yiğit Efe ERDOĞMUŞ

Mesaj gönderen Yiğit Efe ERDOĞMUŞ » 22 Haz 2020, 19:50

berkerm4n yazdı: 22 Haz 2020, 19:44
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ yazdı: 22 Haz 2020, 19:41 Hocam kessinlikle 3 inch yapmalısınız. Yeni açtığım yavaş yavaş konuları arttırmaya başladığım blogumdaki makaleyi okumanızı önerirdim fakat malesef hosting fazla cpu kullanımı nedeni ile siteyi kapattı daha gelişmiş bir hostinge geçicem. Yarın açacaklarını söylediler açtıklarında makaleyi paylaşırım :D .İsteyen arkadaşlar olursa bloga gelebilir yazdıkları yazılardan kazanılan paranın tamamı onların olucak anasayfadan kazanılan paralarda hosting + geliştirme ye gidicek kalanını bölüşürüz :D (Aradan reklamıda yapayım dedim :D :D) Özellikle berk abimi bekliyorum yazılarını çok beğeniyorum. @Xxgamer45 sizide beklerim
Hocam size hep berk diyordum sizde birşey demeyince bende öyle sandım :P İsminiz nedir
Aklım fikrim havada 8-)

berkerm4n

Mesaj gönderen berkerm4n » 22 Haz 2020, 19:55

Yiğit Efe ERDOĞMUŞ yazdı: 22 Haz 2020, 19:50
berkerm4n yazdı: 22 Haz 2020, 19:44
Hocam size hep berk diyordum sizde birşey demeyince bende öyle sandım :P İsminiz nedir
:)

“Fırçasız Dronlar” sayfasına dön