Ücretsiz Fırçalı drone malzemeleri

Fırçalı motorlu hazır dronlar ve parça listeleri
Kullanıcı avatarı
Gandalf

Ücretsiz Fırçalı drone malzemeleri

Mesaj gönderen Gandalf » 26 Eki 2019, 23:26

Arkadaşlar merhaba . Elimde Bim mahsulü PREO adlı dron parçaları mevcut. Boş duracağına işine yarasın birinin. tüm parçaları ÜCRETSİZ vermek istiyorum. Aşağıda ki malzemelere bir frame alarak ( 20-30 tl ye bulabilirsiniz ) pervane takarak kullanabilirsiniz

4 adet fırçalı motor
1 adet kontrol kartı
3 adet batarya ( başka drone da kullanılmaz )
1 adet şarj cihazı ( başka drone da kullanılmaz )
1 adet kumanda

Ahmetbüyük
Ad Soyad: Ahmet Büyükkuş

Re: Ücretsiz Fırçalı drone malzemeleri

Mesaj gönderen Ahmetbüyük » 26 Eki 2019, 23:35

cok iyi dusunmussunuz insallah ihtiyacı olan birisine gider

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 26 Eki 2019, 23:38

Doktorumtrak yazdı: 26 Eki 2019, 23:26 Arkadaşlar merhaba . Elimde Bim mahsulü PREO adlı dron parçaları mevcut. Boş duracağına işine yarasın birinin. tüm parçaları ÜCRETSİZ vermek istiyorum. Aşağıda ki malzemelere bir frame alarak ( 20-30 tl ye bulabilirsiniz ) pervane takarak kullanabilirsiniz

4 adet fırçalı motor
1 adet kontrol kartı
1 adet kumanda
Doktorum, @kaanrevan hocam öğrencileri için çok çabalıyor ve de gerçlere destek olmak hepimizin boynunun borcu.

Belki bu parçalarda bir dron toplayamayabilirler, belki bu parçaları hiç kullanmayabilirler. Ama bu gençlerin ellerine somut birşeyler verdik mi, geleceğe dair hevesleri ve azimleri illaki artacaktır. Bu bile bizim için büyük bir sonuç ve ödül olur.

Bu anlamda kaanervan hocama göndermeni tavsiye ederim :)

Onurtuna1234
Ad Soyad: Onur tuna

Mesaj gönderen Onurtuna1234 » 27 Eki 2019, 00:02

Doktor amca bana gonderebirminisz

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 27 Eki 2019, 00:07

Bu arkadaşın konusundaki yazışmaları görmemiştim. O önce davranmış açıkcası :)

Ahmetbüyük
Ad Soyad: Ahmet Büyükkuş

Mesaj gönderen Ahmetbüyük » 27 Eki 2019, 00:27

Arkadas tiyatro bolumu okumaliydi yazisma gecmisi hayli ciddi

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 27 Eki 2019, 00:44

hknshbz yazdı: 26 Eki 2019, 23:38
Doktorumtrak yazdı: 26 Eki 2019, 23:26 Arkadaşlar merhaba . Elimde Bim mahsulü PREO adlı dron parçaları mevcut. Boş duracağına işine yarasın birinin. tüm parçaları ÜCRETSİZ vermek istiyorum. Aşağıda ki malzemelere bir frame alarak ( 20-30 tl ye bulabilirsiniz ) pervane takarak kullanabilirsiniz

4 adet fırçalı motor
1 adet kontrol kartı
1 adet kumanda
Doktorum, @kaanrevan hocam öğrencileri için çok çabalıyor ve de gerçlere destek olmak hepimizin boynunun borcu.

Belki bu parçalarda bir dron toplayamayabilirler, belki bu parçaları hiç kullanmayabilirler. Ama bu gençlerin ellerine somut birşeyler verdik mi, geleceğe dair hevesleri ve azimleri illaki artacaktır. Bu bile bizim için büyük bir sonuç ve ödül olur.

Bence de hocam daha faydali olacak

syntaxerrorr
Ad Soyad: Recep YAVUZ

Mesaj gönderen syntaxerrorr » 27 Eki 2019, 01:09

Doktorumtrak yazdı: 27 Eki 2019, 00:44

4 adet fırçalı motor
1 adet kontrol kartı
1 adet kumanda

İlgilenen herkese teşekkür ederim, özellikle Hakan Hocama. Henüz daha hayalimizde ve plan aşamasında olan robotik kodlama atölyemizin bir bölümüne sadece dron materyallerini ve uçan uçmayan ihaların örneklerini ve parçalarını sergilemek ve tuttmak istiyorum. Eğer elinizde bu tarz materyaller varsa neden olmasın hocam. Ben Bilişim Teknolojileri Alan öğretmeniyim, benim kütüphanem kitaplardan değil, bu materyallerden ibaret...

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 27 Eki 2019, 01:31

kaanrevan yazdı: 27 Eki 2019, 01:09
Doktorumtrak yazdı: 27 Eki 2019, 00:44

İlgilenen herkese teşekkür ederim, özellikle Hakan Hocama. Henüz daha hayalimizde ve plan aşamasında olan robotik kodlama atölyemizin bir bölümüne sadece dron materyallerini ve uçan uçmayan ihaların örneklerini ve parçalarını sergilemek ve tuttmak istiyorum. Eğer elinizde bu tarz materyaller varsa neden olmasın hocam. Ben Bilişim Teknolojileri Alan öğretmeniyim, benim kütüphanem kitaplardan değil, bu materyallerden ibaret...
Mesaj ile adresinizi yollarsaniz Çarşamba günü kargolarim

Tuğkan Ercan
Ad Soyad: Tuğkan Ercan

Mesaj gönderen Tuğkan Ercan » 14 Mar 2023, 22:46

Gandalf yazdı: 26 Eki 2019, 23:26 Arkadaşlar merhaba . Elimde Bim mahsulü PREO adlı dron parçaları mevcut. Boş duracağına işine yarasın birinin. tüm parçaları ÜCRETSİZ vermek istiyorum. Aşağıda ki malzemelere bir frame alarak ( 20-30 tl ye bulabilirsiniz ) pervane takarak kullanabilirsiniz

4 adet fırçalı motor
1 adet kontrol kartı
1 adet kumanda
merhaba ben Tuğkan 10.sınıf öğrencisiyim durumum iyi olmasına rağmen ilimiz çok küçük sponsorumuz yok ve yardımcımız hiç yok okulum yardım etmemekte ilimden beş kuruş para bulamamaktayım projeler yapmış yarışmalara katılmış biriyim deneyap atölyelerinde öğrenciyim ama yine de deneyaptan da destek alamıyorum valim belediyem ve hatta il sanayi teknoloji müdürlüğüne dahi gittim ve destek bulamadım acaba destek olarak bu parçaları gönderebilir misiniz

İLETİŞİM: MAİL tugkanercan@gmail.com

SkyLord
Ad Soyad: Serdar Bayram

Mesaj gönderen SkyLord » 15 Mar 2023, 23:57

Tuğkan Ercan yazdı: 14 Mar 2023, 22:46
Gandalf yazdı: 26 Eki 2019, 23:26 Arkadaşlar merhaba . Elimde Bim mahsulü PREO adlı dron parçaları mevcut. Boş duracağına işine yarasın birinin. tüm parçaları ÜCRETSİZ vermek istiyorum. Aşağıda ki malzemelere bir frame alarak ( 20-30 tl ye bulabilirsiniz ) pervane takarak kullanabilirsiniz

4 adet fırçalı motor
1 adet kontrol kartı
1 adet kumanda
merhaba ben Tuğkan 10.sınıf öğrencisiyim durumum iyi olmasına rağmen ilimiz çok küçük sponsorumuz yok ve yardımcımız hiç yok okulum yardım etmemekte ilimden beş kuruş para bulamamaktayım projeler yapmış yarışmalara katılmış biriyim deneyap atölyelerinde öğrenciyim ama yine de deneyaptan da destek alamıyorum valim belediyem ve hatta il sanayi teknoloji müdürlüğüne dahi gittim ve destek bulamadım acaba destek olarak bu parçaları gönderebilir misiniz

İLETİŞİM: MAİL tugkanercan@gmail.com
Dostum konunun açılış tarihine baktın mı acaba .

“Fırçalı Dronlar” sayfasına dön