UPS ile gelen kargonun başka bir dagitciya verilmesi??

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
Gurhan
Ad Soyad: Gürhan avcı

UPS ile gelen kargonun başka bir dagitciya verilmesi??

Mesaj gönderen Gurhan » 15 Şub 2019, 13:47

Arkadaslar 10 gün kadar önce store.flitetest.com dan 3 4 parca aldım ve UPS ile yola cıktı kargo turkıyeye geldıgınde ıse ups başka bir kargoya devir etmıs taşima işini kim onu da bilmiyorum bir takip numarasıda yok suan yenı taşıyıcıyla ılgılı.Böyle bir kargo alan bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba ?

__isimsiz__

Re: UPS ile gelen kargonun başka bir dagitciya verilmesi??

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 15 Şub 2019, 17:35

UPS büyük şehirler haricinde şubesi bulunmadığı için haftanın belirli günlerinde başka kargo firması ile gönderim yapıyor. bana daha önce yurtiçi ile göndermişti. Hangi firmaya verildiğini Türkiye UPS arayarak öğrenebilirsin bence...

FliteTest Amerika dan gönderim yapıyor... Neden oradan aldınız? Hazır karton uçak modellerinden mi aldınız? Geri kalan ürünler Ali exspres ve banggood’da daha ucuz çünkü... Ben zamanında sipariş vermiştim. Sonra Türkiye’ye gönderemiyoruz diyerek iptal edip geri ödeme yapmışlardı...

Gurhan
Ad Soyad: Gürhan avcı

Mesaj gönderen Gurhan » 15 Şub 2019, 17:40

valla ben cın yılbasına yakalanmamak ıcın oradan aldım betafvp 75s govde ve 4 motor :) yarın tekrar arayıp hangı şirkete verdıklerını sorucam birde sıze yenı şirket icin takıp no verdılermı bekledınız mı sadece?

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 15 Şub 2019, 21:40

Ben sormamıştım zamanında... Gelir zaten o zaman 1-2 güne diye
Ama sonuçta onlar da bir kargoya veriyor, bir takip numarası olması lazım...

“Genel” sayfasına dön