4S VS 6S

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
__isimsiz__

Re: 4S VS 6S

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 27 Şub 2019, 22:41

var mı hiç quad’ın? 4S de uçtun mu hiç?

GCMavisi33
Ad Soyad: Yusuf Berkay

Mesaj gönderen GCMavisi33 » 27 Şub 2019, 23:38

alisrust yazdı: 27 Şub 2019, 21:44 Kafamda deli sorular :D var mı şöyle uzun uzun anlatacak beni ikna edecek :)? İkisi arasında sürekli gidip gidip geliyorum.Ama şöyle de düşünüyorum 4s devri bitip 6s’e geçilirse diye :/
Türkiye olarak keşke bi 4 s devrine geçebilsekde tek derdimiz 6s devrine geçebilmek olsa :) . Öncelikle bu hobiyle uğraşan insan sayısı istanbul harici illerde yok denilecek kadar az . Afedersiniz ama cahil kafalı insanlar bu aletlerin birer oyuncak , yaptığımız işlerinde birer saçmalık olduğunu düşünüyorlar . Önce şu gerikafalı zihniyeti geliştirip iha tarzı araçları tanitmak eğitimini vermek lazım . Bu forum ve kururcularından Allah razı olsun bizlere yol gösterici ve eğitici bir platform oluşturmayı başarmışlar . Türkiyede lipo pil nerdeyse üretilmiyor bile pili bırak dronelara dair hiçbir parça bulunmuyor .
4s miş 6smiş kimsenin bişeylerden haberdar olduğu takdığı yok . 4s al sen onun devri buralarda geçmez :lol: . Ufo görmüş köylü gibi bakarlar sana :lol:
En son GCMavisi33 tarafından 28 Şub 2019, 07:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

pplane
Ad Soyad: kerem güner

Mesaj gönderen pplane » 28 Şub 2019, 01:05

GCMavisi33 yazdı: 27 Şub 2019, 23:38 Türkiye olarak keşke bi 4 s devrine geçebilsekde tek derdimiz 6s devrine geçebilmek olsa :) . Öncelikle bu hobiyle uğraşan insan sayısı istanbul harici illerde yok denilecek kadar az . Afedersiniz ama cahil kafalı mal insanlar bu aletlerin birer oyuncak , yaptığımız işlerinde birer saçmalık olduğunu düşünüyorlar . Önce şu gerikafalı zihniyeti geliştirip iha tarzı araçları tanitmak eğitimini vermek lazım . Bu forum ve kururcularından Allah razı olsun bizlere yol gösterici ve eğitici bir platform oluşturmayı başarmışlar . Türkiyede lipo pil nerdeyse üretilmiyor bile pili bırak dronelara dair hiçbir parça bulunmuyor .
4s miş 6smiş kimsenin bişeylerden haberdar olduğu s*kine takdığı yok . 4s al sen onun devri buralarda geçmez :lol: . Ufo görmüş köylü gibi bakarlar sana :lol:
Gerçekten gerek var mıydı bu kadar saçma ve ağır hakaretli tepkiye, küfüre dostum ? Bırak milletin bilgisizliğini, önce bu kafa değişmesi lazım. Değişim kendinde başlar, sen kendi cehaletinden kurtulmadan kimseyi kurtaramazsın. Görüyor musun bak herkes bir şeylerin cahili.

Dışardaki çoğu insanın konuyla alakalı bilgisi olmayabilir. Ama önce edep..

GCMavisi33
Ad Soyad: Yusuf Berkay

Mesaj gönderen GCMavisi33 » 28 Şub 2019, 07:51

pplane yazdı: 28 Şub 2019, 01:05
GCMavisi33 yazdı: 27 Şub 2019, 23:38 Türkiye olarak keşke bi 4 s devrine geçebilsekde tek derdimiz 6s devrine geçebilmek olsa :) . Öncelikle bu hobiyle uğraşan insan sayısı istanbul harici illerde yok denilecek kadar az . Afedersiniz ama cahil kafalı mal insanlar bu aletlerin birer oyuncak , yaptığımız işlerinde birer saçmalık olduğunu düşünüyorlar . Önce şu gerikafalı zihniyeti geliştirip iha tarzı araçları tanitmak eğitimini vermek lazım . Bu forum ve kururcularından Allah razı olsun bizlere yol gösterici ve eğitici bir platform oluşturmayı başarmışlar . Türkiyede lipo pil nerdeyse üretilmiyor bile pili bırak dronelara dair hiçbir parça bulunmuyor .
4s miş 6smiş kimsenin bişeylerden haberdar olduğu s*kine takdığı yok . 4s al sen onun devri buralarda geçmez :lol: . Ufo görmüş köylü gibi bakarlar sana :lol:
Gerçekten gerek var mıydı bu kadar saçma ve ağır hakaretli tepkiye, küfüre dostum ? Bırak milletin bilgisizliğini, önce bu kafa değişmesi lazım. Değişim kendinde başlar, sen kendi cehaletinden kurtulmadan kimseyi kurtaramazsın. Görüyor musun bak herkes bir şeylerin cahili.

Dışardaki çoğu insanın konuyla alakalı bilgisi olmayabilir. Ama önce edep..
Kardeşim sen türkiyedesin , etrafının farkındamısın bilmiyorum ama "afedersiniz mal" diyişimmi bukadar rahatsız etti . Tmm ben kullandığım argo kelime için özür diliyorum fakat bu seni niye geriyo onu anlamadım . E tabi üstüne alınan alınsın da sen niye alınıyorsun . Hem ben çoğul konuşmadım o hani yanına gelipde boş yapan heves kıran insanlar varya sözüm onlara .

“Genel” sayfasına dön