Uygun Fiyata Türkiyenin Heryerine Kargo Gönderim İmkanı

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
Kullanıcı avatarı
Yusuf
Ad Soyad: Yusuf
İletişim:

Uygun Fiyata Türkiyenin Heryerine Kargo Gönderim İmkanı

Mesaj gönderen Yusuf » 06 Mar 2019, 22:28

Arkadaşlar merhaba,

Benim halihazırda 3d printer ile çıkarttığım ürünleri gönderirken uygun fiyatlı kargo avantajından yararlandığım bir sistem mevcut, bunu sizinle paylaşmak istedim zira forumumuzda kargo gönderimi çok oluyor.

Sistemin çalışma mantığını anlattıktan sonra yapılması gerekenlere geçmek istiyorum:

Bir firma ptt kargo ile anlaşıyor ve aylık olarak göndereceği kargo miktarını ptt'ye taahhüt ediyor. Bununla birlikte her ay sonunda firma taahhütünü yerine getirmek durumunda. Yoksa o güne kadar gönderdiği uygun fiyatlı kargoların hepsinin indirimsiz tutarı isteniyor.

Bu sistem ise bir firmaya ait ve firma ucuza kargo gönderebilmek adına böyle bir işlem gerçekleştiriyor ve belli bir süre bunu ücretsiz sunuyor. Dilerseniz kullanabilirsiniz.

https://bit.ly/2UoPqUl

Buraya üye olun ardından kişisel bilgilerinizi doldurun. Kargo göndereceğiniz zaman kargo gönder'e tıklayın ardından alıcı bilgilerini girin. Size verilen referans kodu ile ptt kargoya gidin ve sadece kodu onlara söyleyin. Sistemde herşey otomatik olarak düşecektir. Sadece paketin desisini hesaplayıp uygun fiyattan gönderim sağlayacaklar.

1 desi için ücret 7.55₺
2 desi için ücret 12.75₺

Normal ücretler:

1 desi: 12.75₺
2 desi: 16-20₺(tam hatırlamıyorum)

Güncelleme :

bsivaslioglu tarafından güvenlik ile ilgili kişisel bilgilerimiz neden isteniyor şeklinde haklı bir soru geldi. aynı soruyu sormak isteyenler olabilir bu nedenle çıklamak isterim:

Bu sistem ptt ile api erişimli olarak çalışıyor. Buraya girdiğiniz tüm bilgiler ptt tarafından gönderici kısmına giriliyor. Siz hiçbir bilgi vermeden sadece referans kodunuzu söylüyorsunuz gerisi sisteme zaten düşüyor. Tc kimlik kargo göndericisi olduğunuz için isteniyor sonuçta ne gönderdiğinizi kimse bilemez kayıt altında tutuluyoruz. Adres bölümüne ise kargonuzu vereceğiniz ptt şubesinin adresini verebilirsiniz yada benim gibi ptt kırşehir şubesi şeklinde bir adres yazabilirsiniz.
En son Yusuf tarafından 06 Mar 2019, 22:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
:arrow: 3d Printer Baskı Siparişleriniz ve Fiyat Teklifi Almak İçin:

https://www.3dbaskisiparis.com/?tracking=5c80e486c8b99

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Re: Uygun Fiyata Türkiyenin Heryerine Kargo Gönderim İmkanı

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 06 Mar 2019, 22:38

Yusuf yazdı: 06 Mar 2019, 22:28 Arkadaşlar merhaba,

Benim halihazırda 3d printer ile çıkarttığım ürünleri gönderirken uygun fiyatlı kargo avantajından yararlandığım bir sistem mevcut, bunu sizinle paylaşmak istedim zira forumumuzda kargo gönderimi çok oluyor.

Sistemin çalışma mantığını anlattıktan sonra yapılması gerekenlere geçmek istiyorum:

Bir firma ptt kargo ile anlaşıyor ve aylık olarak göndereceği kargo miktarını ptt'ye taahhüt ediyor. Bununla birlikte her ay sonunda firma taahhütünü yerine getirmek durumunda. Yoksa o güne kadar gönderdiği uygun fiyatlı kargoların hepsinin indirimsiz tutarı isteniyor.

Bu sistem ise bir firmaya ait ve firma ucuza kargo gönderebilmek adına böyle bir işlem gerçekleştiriyor ve belli bir süre bunu ücretsiz sunuyor. Dilerseniz kullanabilirsiniz.

Buraya üye olun ardından kişisel bilgilerinizi doldurun. Kargo göndereceğiniz zaman kargo gönder'e tıklayın ardından alıcı bilgilerini girin. Size verilen referans kodu ile ptt kargoya gidin ve sadece kodu onlara söyleyin. Sistemde herşey otomatik olarak düşecektir. Sadece paketin desisini hesaplayıp uygun fiyattan gönderim sağlayacaklar.

1 desi için ücret 7.55₺
2 desi için ücret 12.75₺

Normal ücretler:

hocam peki kişisel bilgilerimizi neden istiyor sizce güvenli bir yöntem mi ?
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

Kullanıcı avatarı
Yusuf
İletişim:

Mesaj gönderen Yusuf » 06 Mar 2019, 22:55

bsivaslioglu yazdı: 06 Mar 2019, 22:38
Yusuf yazdı: 06 Mar 2019, 22:28 Arkadaşlar merhaba,

1 desi için ücret 7.55₺
2 desi için ücret 12.75₺

Normal ücretler:

hocam peki kişisel bilgilerimizi neden istiyor sizce güvenli bir yöntem mi ?
Kişisel bilgileriniz ptt için isteniyor. Otomasyon şeklinde çalıştığı için referans kodunuzdan sizin kim olduğunuzu ptt görüyor ve otomatik olarak gönderici adı vs buraya kayıt ettiğiniz şekilde pttde çalışan memur tarafından kargo bilgilerine giriliyor. Adres bölümüne kargoyu teslim edeceğiniz ptt şubesini yazabilirsiniz. Ben bu şekilde gönderim sağlıyorum. Bunun bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum.

Kullanıcı avatarı
Sadık
Ad Soyad: Sadık

Mesaj gönderen Sadık » 06 Mar 2019, 23:52

Vallahi çok işime yarayacak birşey bu. İki günde bir kargo çıkarıyorum.

Edit: Hemen kısa bir araştırma sonucunda bu şekilde birkaç tane farklı sistem olduğunu öğrendim. Aralarından en ucuzunu tespit edip abonesi olacağım 😂 Benim için çok güzel bir keşif oldu. Tekrar teşekkür ederim...
Biliyorum. Oruçlu doğar insan, ölümün iftar sofrasına...

Kullanıcı avatarı
Yusuf
İletişim:

Mesaj gönderen Yusuf » 07 Mar 2019, 00:47

Sadik yazdı: 06 Mar 2019, 23:52 Vallahi çok işime yarayacak birşey bu. İki günde bir kargo çıkarıyorum.

Edit: Hemen kısa bir araştırma sonucunda bu şekilde birkaç tane farklı sistem olduğunu öğrendim. Aralarından en ucuzunu tespit edip abonesi olacağım 😂 Benim için çok güzel bir keşif oldu. Tekrar teşekkür ederim...
Rica ederim. Bu tarz sistemler var ancak hepsi komisyonlu çalışıyor. Şuan size önerdiğimde komisyonla çalışacak ancak şuan gönderim ücretini 5₺ indirmek için kullanıcı toplamaya çalışıyor. Bu nedenle şuanlık ücretsiz. Daha uygun avantajlı birşey bulursanız benimle irtibata geçin lütfen.

GCMavisi33
Ad Soyad: Yusuf Berkay

Mesaj gönderen GCMavisi33 » 07 Mar 2019, 08:30

Ayda en az 5-10 kargo gönderen biri olarak çok işime yarıyacak . Teşekkür ederim :)

Kullanıcı avatarı
Yusuf
İletişim:

Mesaj gönderen Yusuf » 07 Mar 2019, 12:16

GCMavisi33 yazdı: 07 Mar 2019, 08:30 Ayda en az 5-10 kargo gönderen biri olarak çok işime yarıyacak . Teşekkür ederim :)
Rica ederim.

“Genel” sayfasına dön