Banggood saçmalığı

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
BurakAlim

Banggood saçmalığı

Mesaj gönderen BurakAlim » 21 Nis 2019, 19:22

Arkadaşlar banggoodtan sepete eklediğim her üründe promo yazıyor fiyat normal fiyatı indirim 0 fakat promo yazıyor. Böyle yazdığı içinde puan kullanamıyorum bu şekilde mağdur olan başkalarında var mı ?

Kullanıcı avatarı
Sadık
Ad Soyad: Sadık

Re: Banggood saçmalığı

Mesaj gönderen Sadık » 21 Nis 2019, 19:25

BurakAlim yazdı: 21 Nis 2019, 19:22 Arkadaşlar banggoodtan sepete eklediğim her üründe promo yazıyor fiyat normal fiyatı indirim 0 fakat promo yazıyor. Böyle yazdığı içinde puan kullanamıyorum bu şekilde mağdur olan başkalarında var mı ?
Welcome to Banggood :D

Bunlar hep taktik. Kupon kullandırmama, puan kullandırmama, çakma indirimle müşteri avlama, kargo ücretiyle adam öpme... İndirimde olup da normal fiyatından 3-5 $ fazla fiyat yazmak Banggood'un huyudur. Promolara hiçbir zaman güvenmem. Ürüne özel kupon varsa o ayrı mesele...
Biliyorum. Oruçlu doğar insan, ölümün iftar sofrasına...

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 21 Nis 2019, 23:34

Bir de puan kullanırken ödemeye çalıştığında bazen bilinçli yaptıklarını düşündüğüm şekilde ödeme fail veriyo... Puanın da gitmiş oluyo... yeniden sıfırdan almaya kalkarsan puandan / indirimden oluyosun... Ama failed ödemeler siparişlerim kısmında görünüyo ve aynı miktar ödeme yapmana izin veriyo... Sıfırdan ödeme yapmak yerine ödemeyi kabul edene kadar o failed ödemeyi yapmaya çalışın...

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 22 Nis 2019, 02:49

BG'da, indirimli ve promo ürünlerde puan kullanılamıyor zaten.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

keremcengiz

Mesaj gönderen keremcengiz » 22 Nis 2019, 04:07

Banggoodda bir ürünümün takip bilgisi çok geçikmeli şekilde geliyordu ve teslimat tarihini geçecek gibi duruyordu. Canlı destekden konuşurken müşteri hizmetleri ile konu tam kapandı abi başladı sizlere özel olarak yazmak isterim diye lafa girdi,endişeniz için firmaya talepte bulunmak için adım attım vs. derken konu bitti kapatıcaz chati, abimiz bana orada gece 3.30 değil mi şuanda istanbulda uyumuyor musunuz yoksa yatmaya mı gideceksiniz, diye sorular sormaya başladı, bana özel ilgi alaka gösterdi gibi geldi. Bence hocam promoları falan dert etmeyin alın geçin banggood bu ürüne hep promoyu koyup indiririmi engelliyor, malımızın derdine düştük banggoodta bize yazdı tabiri caizse

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 22 Nis 2019, 09:31

keremcengiz yazdı: 22 Nis 2019, 04:07 Banggoodda bir ürünümün takip bilgisi çok geçikmeli şekilde geliyordu ve teslimat tarihini geçecek gibi duruyordu. Canlı destekden konuşurken müşteri hizmetleri ile konu tam kapandı abi başladı sizlere özel olarak yazmak isterim diye lafa girdi,endişeniz için firmaya talepte bulunmak için adım attım vs. derken konu bitti kapatıcaz chati, abimiz bana orada gece 3.30 değil mi şuanda istanbulda uyumuyor musunuz yoksa yatmaya mı gideceksiniz, diye sorular sormaya başladı, bana özel ilgi alaka gösterdi gibi geldi. Bence hocam promoları falan dert etmeyin alın geçin banggood bu ürüne hep promoyu koyup indiririmi engelliyor, malımızın derdine düştük banggoodta bize yazdı tabiri caizse
Hahaha değişik bi durum olmuş 😁
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 22 Nis 2019, 14:08

çine dünür olsak indirimli alışveriş yapardık belki...

keremcengiz

Mesaj gönderen keremcengiz » 18 May 2019, 14:29

Evet mutlu sona gelindi. nisanda gönderilen 3d yazıcım ne hikmetse 10uncu gününde çin gümrükten çıkamamış. Sonrasında mayısta göndericez dediler bekledik gene. Gelen giden yok meğersem depoya ulaşacakmış ondan sonra gönderim yapılacak. Gene bekledik ses yok dediler ki 10 ile12 mayısta yolluyoruz bekledik gene. Sonra dediler ki kutuların üstüne adresleri yazıyoruz bir kaç gün bekleyin tamam dedik gene ses yok. Bugün de aldığım mail aynen şöyle "siparişinizin sorununu sevkıyat tarafımızla kontrol ettik, siparişinizin yeniden gönderilmesinin de başarısız olduğunu söylemek için pişmanlık duyuyoruz, bu durumda geri ödeme almak ister misiniz? "
Ben açıklayayım "biz batırdık üstünüde sıvadık seni de 2 aya yakın beklettik tüm hevesinde geçmiştir iadeni alabilirsin şimdi".Mecbur iade alacağım onun parasıyla yeniden başka biryerden alayım desem kargolar uçuk. Türkiyede 2 katı. Hayırlısı artık, bu banggood son zamanlarda yanlış sipariş, yanlış kargo, gecikmeler yapmasından birşey olduğu belliydi. Umarim beni beklettikleri yaşattıkları ruh halim onları da bir şekilde vurur. Gözünü seveyim yurtiçi kargo

“Genel” sayfasına dön