Turtle mode betaflight

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
GCMavisi33
Ad Soyad: Yusuf Berkay

Turtle mode betaflight

Mesaj gönderen GCMavisi33 » 06 May 2019, 09:49

Bunu yeni öğrenen bir tek ben miyim? :)

__isimsiz__

Re: Turtle mode betaflight

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 06 May 2019, 10:33

Ramazanda sahur nedeni ile sabah uyanmakta zorluk çekmişsin diyerek, günaydın diyorum 😂

Turtle Mode’un çalışması için DSHOT protokolü gerekli... Brushed/PWM,OneShot MultiShot vs de çalışmıyor

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 06 May 2019, 10:37

Turtle mode candır hocam, deneyin mutlaka. Ters düştüğünüz durumlar haricinde özlellikle ağaca takılıp kaldığınızda da çok faydası oluyor. Yeri gelmişken konuyla ilgili 2 şey hatırlatayım;

1. Güzel motor yakar. Yumuşak dokunuşlarla ve çok kısa süreli peakler ile kullanın.

2. Güzel pervane yer. Muhtemelen yerde ve ters durduğunuz için pervaneleri haşat etmek için birebir. Acil durumlarda veya acımayacağınız pervaneler takılı iken kullanılması en mantıklısı.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

GCMavisi33
Ad Soyad: Yusuf Berkay

Mesaj gönderen GCMavisi33 » 06 May 2019, 15:45

KingNothing yazdı: 06 May 2019, 10:33 Ramazanda sahur nedeni ile sabah uyanmakta zorluk çekmişsin diyerek, günaydın diyorum 😂

Turtle Mode’un çalışması için DSHOT protokolü gerekli... Brushed/PWM,OneShot MultiShot vs de çalışmıyor
hocam DSHOT protokolü nedir . Burdaki protokolleri biraz açıklayabilirmisiniz . Sadece PWM ve brushed in ne olduģunu biliyorum

“Genel” sayfasına dön