Yine Aynı Saçmalık...

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
__isimsiz__

Yine Aynı Saçmalık...

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 18 May 2019, 00:07

Aylardır 1 tane pembe renk caddx camera almaya çalışıyorum... Nereden sipariş versem aynı saçmalık... Başta soruyorum var mı diye... Evet diyorlar... Sipariş veriyorum... Bir ay sonra bi saçmalıkla dönüyorlar... Ya kayboldu diyor, ya yanlış gönderdik diyor, ya kalmamış diyor... Tekrar gönderelim mi geri ödeme mi istersiniz diyorlar... Şaka gibi... Amaçları ne anlamadım... Böyle paraları alıp 1 ay faize mi koyuyorlar...

A036780B-55F6-4B23-A5FF-80460DE020C1.jpeg

Kullanıcı avatarı
armagan
Ad Soyad: armagan kara

Re: Yine Aynı Saçmalık...

Mesaj gönderen armagan » 18 May 2019, 00:22

pembe de çok güzel duruyor ,yeşilini alın hocam o da güzel renk

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 18 May 2019, 00:27

Yeşil var zaten... Pervane, standoff, kamera vs herşeyi pembe bir quad yapıyorum da aylardır kamera yüzünden kaldı

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 18 May 2019, 00:28

KingNothing yazdı: 18 May 2019, 00:07 Aylardır 1 tane pembe renk caddx camera almaya çalışıyorum... Nereden sipariş versem aynı saçmalık... Başta soruyorum var mı diye... Evet diyorlar... Sipariş veriyorum... Bir ay sonra bi saçmalıkla dönüyorlar... Ya kayboldu diyor, ya yanlış gönderdik diyor, ya kalmamış diyor... Tekrar gönderelim mi geri ödeme mi istersiniz diyorlar... Şaka gibi... Amaçları ne anlamadım... Böyle paraları alıp 1 ay faize mi koyuyorlar...

A036780B-55F6-4B23-A5FF-80460DE020C1.jpeg
Ae'deki satıcılar bunu alışkanlık haline getirdi. Demek ki var bir faydası onlara. Umarım AE bu konuya bir el atar. Hakkaten can sıkıcı bir hal almaya başladı.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Kullanıcı avatarı
bagriacik
Ad Soyad: Gökhan B

Mesaj gönderen bagriacik » 18 May 2019, 01:17

Geçmiş olsun, benim de başıma oldukça sık gelen bir durum. Açıkçası tek bir yönden dolayı fayda görebilirler. O da store order sayısını arttırarak ön plana çıkmak. Bir çoğumuz daha sonradan uğraşıp negatif puanlamıyoruz çünkü. Maddi yönden bir kazanç sağlayamazlar çünkü siz onaylamadan para satıcılara aktarılmıyor, AE hesabında kalıyor.
Martian 215 Freestyle build / Taranis Q X7 / Xiaomi FIMI X8 SE

“Genel” sayfasına dön