Kaliteli - Şeffaf - İnce Makaron

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
__isimsiz__

Kaliteli - Şeffaf - İnce Makaron

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 20 May 2019, 20:03

Kaliteli, ince ve şeffaf makaron nerden bulabilirim? Internetten sipariş ettiklerimin hepsi kalitesiz, kalın, büyük ve sarımtrak bir şeffaflıktaydı...

Deneyimi olan varsa bilgi verirse sevinirim... Türkiyeden olursa tadından yenmez

__isimsiz__

Re: Kaliteli - Şeffaf - İnce Makaron

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 20 May 2019, 22:10

Yoh mi? Yoksa herkes iftardan sonra uyudu mu?

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 21 May 2019, 11:04

Olsa da kullansak 😂😂 Güncel

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 21 May 2019, 12:18

Hocam bulursan bize dw gonder 🤣

Kullanıcı avatarı
Yusuf
Ad Soyad: Yusuf
İletişim:

Mesaj gönderen Yusuf » 21 May 2019, 18:48

KingNothing yazdı: 20 May 2019, 20:03 Kaliteli, ince ve şeffaf makaron nerden bulabilirim? Internetten sipariş ettiklerimin hepsi kalitesiz, kalın, büyük ve sarımtrak bir şeffaflıktaydı...

Deneyimi olan varsa bilgi verirse sevinirim... Türkiyeden olursa tadından yenmez
Ben robotistandan alıyorum hem ince hem kaliteli hemde ucuz... Ancak siyah renkte...
:arrow: 3d Printer Baskı Siparişleriniz ve Fiyat Teklifi Almak İçin:

https://www.3dbaskisiparis.com/?tracking=5c80e486c8b99

Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora
Ad Soyad: Gökhan Bora

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 21 May 2019, 20:04

https://www.kartalotomasyon.com.tr/kate ... an-makaron

Şeffaf olanların kalınlığı 2.4mm'den başlıyor. Ama firma kendi sitesinden alışveriş yapınca bazen kargoyu geciktirebiliyor ya da yanlış ürün gönderebiliyor. N11.com'da bu firmanın mağazası var. İsterseniz oradan da alabilirsiniz ama tabi biraz daha pahalı oluyor n11'den alınca.
Ödev yaptırmak isteyenlerden çok fazla mesaj geldiği için özel mesaj kutuma bakamıyorum.

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 21 May 2019, 21:48

Gökhan Bora yazdı: 21 May 2019, 20:04 https://www.kartalotomasyon.com.tr/kate ... an-makaron

Şeffaf olanların kalınlığı 2.4mm'den başlıyor. Ama firma kendi sitesinden alışveriş yapınca bazen kargoyu geciktirebiliyor ya da yanlış ürün gönderebiliyor. N11.com'da bu firmanın mağazası var. İsterseniz oradan da alabilirsiniz ama tabi biraz daha pahalı oluyor n11'den alınca.
hocam siz kullandınız mı hiç bundan?

bir de kalınlığı derken? Benim kalınlık dediğim duvar/çeper kalınlığı... birkaç yerden sipariş ettim, çeperi kalın, tam şeffaf değil kirlenmiş sarı gibi vs...

Bazı alıcı ve esc lerin içinden çıkan tam şeffaf ince çeperli kaliteli olanlardan istiyorum

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 21 May 2019, 21:48

Yusuf yazdı: 21 May 2019, 18:48
KingNothing yazdı: 20 May 2019, 20:03 Kaliteli, ince ve şeffaf makaron nerden bulabilirim? Internetten sipariş ettiklerimin hepsi kalitesiz, kalın, büyük ve sarımtrak bir şeffaflıktaydı...

Ben robotistandan alıyorum hem ince hem kaliteli hemde ucuz... Ancak siyah renkte...
renkli olanlardan çokça var hocam
ben şeffaf istiyorum, ışıkları ve butonları tam görmek için

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 21 May 2019, 22:29

Hepsini 15tl aldim 😅 inceler vardi elimde kalinlar baska islere de kullaniyorum guzel oluyor...toplam 10metre

Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora
Ad Soyad: Gökhan Bora

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 21 May 2019, 23:43

KingNothing yazdı: 21 May 2019, 21:48
Gökhan Bora yazdı: 21 May 2019, 20:04 https://www.kartalotomasyon.com.tr/kate ... an-makaron

hocam siz kullandınız mı hiç bundan?

bir de kalınlığı derken? Benim kalınlık dediğim duvar/çeper kalınlığı... birkaç yerden sipariş ettim, çeperi kalın, tam şeffaf değil kirlenmiş sarı gibi vs...

Bazı alıcı ve esc lerin içinden çıkan tam şeffaf ince çeperli kaliteli olanlardan istiyorum
Evet kullandım. Ama duvar kalınlıkları biraz fazla diyebilirim. Ben makaronun çapını kastettiğinizi sanmıştım.

Siyah olanlara göre şeffaf olanların duvarları daha kalın. Bu siteden aldığım şeffaf makaronlarda bir de şöyle bir durum var: ısıtılınca daralma miktarları siyahlara göre daha az.
Ödev yaptırmak isteyenlerden çok fazla mesaj geldiği için özel mesaj kutuma bakamıyorum.

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 22 May 2019, 00:00

Hocam ince ve çok şeffaf (kirli sarımtrak değil) olanlar oluyo... Görmüşsünüzdür... Alıcı ve Ufak ESC paketlerinden çıkıyo... O şekilde arıyorum... Her siparişim hüsranla sonuçlandı

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 22 May 2019, 00:38

Bahsettigin sanirim tam olarak bu benim F4D tattoodan kesip cikardigim... Aynisi 4in1 20A da kapliydi. Incecik ve cok seffaf. Cogu radiolink alicisi, eachine vtx de bununla kapli oluyor ama piyasada bulmak mumkum mu bilmiyorum...

Pillerin uzerinde de oluyor. Tuzlada buldugum pilci kullaniyor. Tamir icin verdigim pilleri yeniden kaplayip vermisti ve onlardan aldigim pilleri de daha saglam olsun1 diye 1 kat daha sarmislardi.

1-2gune yurt disina cikicam, onumuzdeki hafta ici donucem. Gitmeden firsatim olursa ugrar sorarim nerden temin ettiklerini..

En kotu donuste kesin giderim.

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 22 May 2019, 00:45

Çok iyi olur valla hocam

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 23 May 2019, 14:10

Bu ikisinden sipariş verdim... Renkli olan setin içinde şeffaf da var. İyi çıkarsa öneride bulunurum... Bakalım bunlar da kalın sarımtrak bir şeffaf mı yoksa ince kaliteli tam şeffaf mı olacak...

947118DA-13B9-448F-8905-748D4ECD0CC7.jpeg
Bu ikisi ulaştı... Alttaki resimdeki sette olan şeffaf makaronlar çok güzel... Keşke sade şekilde satılsa bunlardan... Üstteki biraz büyük ve bir tık daha kalın... Çok sevmedim... Ali Expressten sipariş ettiklerim gelmedi henüz...
En son __isimsiz__ tarafından 10 Haz 2019, 20:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 23 May 2019, 14:29

Siparisini verdigim ledler geldi. Icinden de tam1 senin aradigin incelikte makaronlardan cikti... Bende o pilciye henuz gidemedim. Haber edicem orayq gidip bilgi alinca.

[TRY50.26]4 PCS CLRACING Frame Arm LED Board Light 6 Bits 35mm 3-6S For RC Drone FPV Racing Multi Rotor RC Parts from Toys Hobbies and Robot on banggood.com
https://banggood.app.link/yQ5x2dHhVW

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 23 May 2019, 14:45

hah!! tam da bu işte aradığım... Bir kutu değişik genişlikte böyle makaron için böbreğimi veririm 😎😂😂

Jsumo
Ad Soyad: Kerem ADAK

Mesaj gönderen Jsumo » 23 May 2019, 15:25

Dün İstanbul Karaköyde bulunan Selanik Pasajına gittim bilenler bilir orayı. Alt katta grup elektronikte aradığınız ince çeperli tam şeffaf makaronlar vardı boyut boyut bir oraya da bakın derim. İşinizi görecektir.

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 23 May 2019, 15:30

Bakan güzelse bana da alsın :))
Makaron diye İstanbula gidemem haliyle 🙈🙈😅

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 23 May 2019, 15:57

KingNothing yazdı: 23 May 2019, 15:30 Bakan güzelse bana da alsın :))
Makaron diye İstanbula gidemem haliyle 🙈🙈😅
Hocam karaköy'e milyonda bir gidiyorum, gidersem sana da bana da alırım :D

BU arada http://www.yesilkoyelektronik.com/ selanik pasajı ürünleri satıyor...

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 23 May 2019, 16:09

Hatta yukarda adı geçen grup elektronik sitesi
https://www.grupelektronik.com/

“Genel” sayfasına dön