Drone Toplamak İstiyorumda Sorularım Var.

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
ByMalicious
Ad Soyad: Mustafa Can

Drone Toplamak İstiyorumda Sorularım Var.

Mesaj gönderen ByMalicious » 25 Haz 2019, 22:45

Merhaba Hocalarım Hobi Olarak Drone Toplamak İstiyorumda.
FreeStyle Tarzı
Amacım ;
Video Çekmek için. (Gezi Seyehat)

1 - Ben görüntüyü 2 şekilde çekmek istiyorum FPV yarışcıları tarzı hızlı freestyle yaparak
ve DJİ Modellerindeki Gibi Yavaş Çekim Yapıcam Bunu yazılım ile
Kumandadan 1 Tuşa 2 Türlü Vites Tarzı Gibi Yapabilirmiyim ?

2 - GPS Takıp Tek tuşla Geri Çağırıp Yada Mesafe Sorununda Geri Getirebilirmiym ?

3 - Banggod ' dan ürün Alırsam Vergi Ücreti Çok yüksel olurmu ?

4 - 1550 Mah İle Maksimum Kaç dakika uçabilirim (Hızlı Ve Yavaş)

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Re: Drone Toplamak İstiyorumda Sorularım Var.

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 25 Haz 2019, 23:06

ByMalicious yazdı: 25 Haz 2019, 22:45 Merhaba Hocalarım Hobi Olarak Drone Toplamak İstiyorumda.
FreeStyle Tarzı
Amacım ;

1 - Ben görüntüyü 2 şekilde çekmek istiyorum FPV yarışcıları tarzı hızlı freestyle yaparak

2 - GPS Takıp Tek tuşla Geri Çağırıp Yada Mesafe Sorununda Geri Getirebilirmiym ?

1-hocam sticklerin açısını değiştirerek istediğin hızda kulanabilirsin. olmadı angle(açı modu ile)çok küçük bir açı ile yavaşta kullanırsınız sıkıntı olmaz.

2- betaflightta gps rescue özelliği ile tek tuşla geri getirebilir, bağlantı kopmasında ayarladığın parametrelere göre geri getirebilirsin.

3- vergi işi tamamen şans bir vergi mutlaka çıkacak ama bazen paketin üstünde yazana göre çıkıyor bazende ürününü gerçek değerinden hesap ediliyor. kumanda için normalde %40 ama geçen gün bir arkadaşımız %20 ile almış qx7 yi o da şans. her üründe vergiler dahil gönderim yok banggoodta şu ara. bazı ürünlerde var alırken bakacaksınız.

4- 1500mah ile yavaş uçuşda 7-8dakika performanslı uçuşta 3-3,5 dakika uçarsın.

ByMalicious
Ad Soyad: Mustafa Can

Re: Drone Toplamak İstiyorumda Sorularım Var.

Mesaj gönderen ByMalicious » 25 Haz 2019, 23:07

gökhan YANKI yazdı: 25 Haz 2019, 23:06
ByMalicious yazdı: 25 Haz 2019, 22:45 Merhaba Hocalarım Hobi Olarak Drone Toplamak İstiyorumda.
FreeStyle Tarzı
Amacım ;

1-hocam sticklerin açısını değiştirerek istediğin hızda kulanabilirsin. olmadı angle(açı modu ile)çok küçük bir açı ile yavaşta kullanırsınız sıkıntı olmaz.

2- betaflightta gps rescue özelliği ile tek tuşla geri getirebilir, bağlantı kopmasında ayarladığın parametrelere göre geri getirebilirsin.

3- vergi işi tamamen şans bir vergi mutlaka çıkacak ama bazen paketin üstünde yazana göre çıkıyor bazende ürününü gerçek değerinden hesap ediliyor. kumanda için normalde %40 ama geçen gün bir arkadaşımız %20 ile almış qx7 yi o da şans. her üründe vergiler dahil gönderim yok banggoodta şu ara. bazı ürünlerde var alırken bakacaksınız.

4- 1500mah ile yavaş uçuşda 7-8dakika performanslı uçuşta 3-3,5 dakika uçarsın.
Teşşekür Ederim Hocam İyi Akşamlar :)

“Genel” sayfasına dön