Evde Uçmak İçin Drone

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Re: Evde Uçmak İçin Drone

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 05 Eyl 2019, 23:44

Bir de şu çalışmaları izleyin :)

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 05 Eyl 2019, 23:45

gayet güzel hakan hocam daha ne olsun bir kaç ayda bunları yapan bir iki sene sonra ne olur. bizim burda bir söz var: "azimle uçan gökleri deler" :) sen hakkaten azimle uçuyorsun. valla hayranım sana bu konuda. böyle devam. kanadına dal değmesin inşallah. bu arada son videoda rateler baya yüksek galiba. yüksek rateler her zaman iyi değildir kalp atışın bile uçuşa yansır haberin olsun. expoyu bolca ver.

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 05 Eyl 2019, 23:56

gökhan YANKI yazdı: 05 Eyl 2019, 23:45 gayet güzel hakan hocam daha ne olsun bir kaç ayda bunları yapan bir iki sene sonra ne olur. bizim burda bir söz var: "azimle uçan gökleri deler" :) sen hakkaten azimle uçuyorsun. valla hayranım sana bu konuda. böyle devam. kanadına dal değmesin inşallah. bu arada son videoda rateler baya yüksek galiba. yüksek rateler her zaman iyi değildir kalp atışın bile uçuşa yansır haberin olsun. expoyu bolca ver.
Bu işi gerçekten hakkını vermek istiyorum, ama zaman için de çok fazla olumsuzluklar kırımlar da yaşamadım değil, belki 3-5 dron parası çöpe gitmiştir...

Uzun zamandır benim için doğru rate arıyordum. Onun adı 1200. Evet yüksek ama çok daha rahatım. Bazen ucu kaçıyor ama geri kalma yok, hareketlerin çoğunun sonunda lak diye oturuyor. expo 0.20, 0.25, 0.30, 0.35 sırasıyla deniyorum. bugünkü 0.20 idi, biraz yükseltsem daha rahat olacak. 0.35 denemiştim, stik feel hoşuma gitmedi. Tabi bu dediklerim at9s ile. x9 lite pro ile çok şey değilecek. Zaten ilk 1 hafta simulatörde kumandaya alışmam gerekecek..

Kullanıcı avatarı
abakusfx
Ad Soyad: Fahrettin OYDU

Mesaj gönderen abakusfx » 06 Eyl 2019, 04:59

hknshbz yazdı: 05 Eyl 2019, 23:56
gökhan YANKI yazdı: 05 Eyl 2019, 23:45 gayet güzel hakan hocam daha ne olsun bir kaç ayda bunları yapan bir iki sene sonra ne olur. bizim burda bir söz var: "azimle uçan gökleri deler" :) sen hakkaten azimle uçuyorsun. valla hayranım sana bu konuda. böyle devam. kanadına dal değmesin inşallah. bu arada son videoda rateler baya yüksek galiba. yüksek rateler her zaman iyi değildir kalp atışın bile uçuşa yansır haberin olsun. expoyu bolca ver.
Bu işi gerçekten hakkını vermek istiyorum, ama zaman için de çok fazla olumsuzluklar kırımlar da yaşamadım değil, belki 3-5 dron parası çöpe gitmiştir...
Gökhan hocam gökleri delmek 👍👍👍 harika yorum .

Hakan emeklerine sağlık. Eğlenerek hepinizi takip etmeye çalışıyorum. Ben 2011_ 2012 arasında 5000 dolara yakın harcamıştım.☺ Ne için? Havalanabilmek için.🙂 En ilginç olan ise Yahu ben Angle mod ile hiç uçamıyormuşum yaw😂😂😂😂 similasyon çalışırken fark ettim 😂😂😂 Sen güzel güzel uçuyorsun zevkini al. Bugün yine harcarmısın dersen yemez 😑 o zaman bekardım simdi evli. Ablandan korkmasam yine harcardım ☺ gerçi☺☺☺😊 Maksat kendine ve ailene sıkıntı vermeden keyif almak bak bıyık nasıl keyifli 😁😂😂😂

Herkese kırımsız uçuşlar iyi eğlenceler 😁

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 06 Eyl 2019, 14:05

gökhan YANKI yazdı: 05 Eyl 2019, 22:16 şu videosunda kendini aşmış. yok böyle bir reflex. yeni frame i impulse rc üretimi "apex" i deniyor bir adada. ada fpv freerider daki adaya benziyor :) . yeni frame e bayıldım bu arada klonu çıksa da alsak.

https://impulserc.com/collections/apex/ ... 5-body-kit
Kesin ip var kesin !

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 06 Eyl 2019, 14:11

Doktorumtrak yazdı: 06 Eyl 2019, 14:05
gökhan YANKI yazdı: 05 Eyl 2019, 22:16 şu videosunda kendini aşmış. yok böyle bir reflex. yeni frame i impulse rc üretimi "apex" i deniyor bir adada. ada fpv freerider daki adaya benziyor :) . yeni frame e bayıldım bu arada klonu çıksa da alsak.

https://impulserc.com/collections/apex/ ... 5-body-kit
Kesin ip var kesin !

:lol: :lol: :lol: kesin.

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 06 Eyl 2019, 15:17

ip var dedin alınmış nasıl yaptım diye video yapmış.sonuç: ip yokmuş tamamen bıyık gücü diyor :lol:

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 06 Eyl 2019, 15:24

gökhan YANKI yazdı: 06 Eyl 2019, 15:17 ip var dedin alınmış nasıl yaptım diye video yapmış.sonuç: ip yokmuş tamamen bıyık gücü diyor :lol:

12:03 te muzikte tam 1987 model doğan slx içine arkadaşlar ile doluşup üniversite kapısında kız kesmelik keko şarkısı :d

“Genel” sayfasına dön