FORUM KURALLARI / YASAL KURALLAR ve FORUM YÖNETİMi

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
__isimsiz__

FORUM KURALLARI / YASAL KURALLAR ve FORUM YÖNETİMi

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 12 Eyl 2019, 11:08

Dün yaşanan olayı ve hakareti forumun düzenli kullanıcıları görmüş ve okumuştur...

Hoş o canlının yaptığının arkasında duramayacağı baştan belliydi. İsmini profilden değiştirmesi şaşırtmadı... O korku ona yeter...

Değinmek istediğim olay şu, beni bir ne dediğini bilmezin sarfettiği kelimeler rahatsız etmez ama burası da bostan tarlası değil... Kimsenin tepki göstermemesi ve yönetimin mesajımı / mention’umu üzerinden 24 saat geçmesine rağmen görmemesi, şahsı bannlamaması, mesajı silmemesi beni rahatsız etmedi değil...

Burada en azından belirli dar bir çevre olarak bir bağın yakınlığın olduğunu düşünüyordum ki öyle değil gibi hissettirdi bu durum...

Ayrıca şuan şimdi birisi çıkıp uygunsuz sitelere link koyarak veya uygunsuz resimler yükleyerek başlık açsa veya mesaj atsa, demek ki 24/48 saat orada öyle duracak...

Forum ana yönetimin; tüm yetkilerle olmasa bile daha aktif olann, hergün düzenli aralıklarla giren @gökhan YANKI @hknshbz @Sadık @Boga67 vs gibi üyelere moderatörlük vererek, gerektiği anda en azından mesajları silip/gizleyebilmelerine olanak sağlamasının doğru olduğu kanaatindeyim...

@Gökhan Bora
@BarisB

Kullanıcı avatarı
Yusuf
Ad Soyad: Yusuf
İletişim:

Re: FORUM KURALLARI / YASAL KURALLAR ve FORUM YÖNETİMi

Mesaj gönderen Yusuf » 12 Eyl 2019, 13:17

KingNothing yazdı: 12 Eyl 2019, 11:08 Dün yaşanan olayı ve hakareti forumun düzenli kullanıcıları görmüş ve okumuştur...

Hoş o canlının yaptığının arkasında duramayacağı baştan belliydi. İsmini profilden değiştirmesi şaşırtmadı... O korku ona yeter...

Değinmek istediğim olay şu, beni bir ne dediğini bilmezin sarfettiği kelimeler rahatsız etmez ama burası da bostan tarlası değil... Kimsenin tepki göstermemesi ve yönetimin mesajımı / mention’umu üzerinden 24 saat geçmesine rağmen görmemesi, şahsı bannlamaması, mesajı silmemesi beni rahatsız etmedi değil...

Burada en azından belirli dar bir çevre olarak bir bağın yakınlığın olduğunu düşünüyordum ki öyle değil gibi hissettirdi bu durum...

Ayrıca şuan şimdi birisi çıkıp uygunsuz sitelere link koyarak veya uygunsuz resimler yükleyerek başlık açsa veya mesaj atsa, demek ki 24/48 saat orada öyle duracak...

Forum ana yönetimin; tüm yetkilerle olmasa bile daha aktif olann, hergün düzenli aralıklarla giren @gökhan YANKI @hknshbz @Sadık @Boga67 vs gibi üyelere moderatörlük vererek, gerektiği anda en azından mesajları silip/gizleyebilmelerine olanak sağlamasının doğru olduğu kanaatindeyim...

@Gökhan Bora
@BarisB
Evet olabilir aslında... Gökhan hocamla bunu forum ilk kurulduğunda görüşmüştüm. Şuan çok fazla üyemiz yok takibi o nedenle kolay demişti.
:arrow: 3d Printer Baskı Siparişleriniz ve Fiyat Teklifi Almak İçin:

https://www.3dbaskisiparis.com/?tracking=5c80e486c8b99

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 12 Eyl 2019, 13:21

KingNothing yazdı: 12 Eyl 2019, 11:08 Dün yaşanan olayı ve hakareti forumun düzenli kullanıcıları görmüş ve okumuştur...

@Gökhan Bora
@BarisB
+1

Kullanıcı avatarı
Sadık
Ad Soyad: Sadık

Mesaj gönderen Sadık » 12 Eyl 2019, 13:23

Zazaza11 yazdı: 12 Eyl 2019, 12:40 Çok boş insansın sen
Düşünmeden sözler sarfetmek bu kadar kolay olmamalı. Adam haklı her sözünde. Tam destek veriyorum.
Biliyorum. Oruçlu doğar insan, ölümün iftar sofrasına...

Kullanıcı avatarı
abakusfx
Ad Soyad: Fahrettin OYDU

Mesaj gönderen abakusfx » 12 Eyl 2019, 14:13

Olayı nedir bilmiyorum. Ancak @KingNothing bence de haklı. Herkesin %100 forumda geceleyip sabahlaması diye bir durum malesef mümkün değil. Benim bile sıkıntılı işlerim çıktı 2 gündür sadece ana sayfayı açtım bakamadan kapattım neredeyse. :(
Forumlar yaşayan büyüyen ortamlardır. Büyüdükçe sıkıntılar da büyür. İlgilenilmediği için içi boş kalmış forum örnekleri çoktur. En garanti yöntem KingNothing belirttiği gibi güvenilir insanlar arasında yetkiler dağıtılarak kime denk gelirse onun sıkıntılara müdahale etmesi. Bu forumdan örnek satılmış ürünler var adam satmış bir daha uğramamış forumdan arkadaş bilgilendirme için konu kilit demiş ama gözden kaçmış.
Bir başka oyun forumun dan adam sevgilisine kızmış ne kadar resmi varsa yükledi yöneten arkadaşlardan birine telefonla ulaştık bereket müdahale etmişti. O zamanlar cep telefonu da yoktu :cry:
Kısaca arkadaş doğru der. ;)

Kullanıcı avatarı
fenerli
Ad Soyad: M HÜSEYİN EKİNCİ

Mesaj gönderen fenerli » 12 Eyl 2019, 14:41

abakusfx yazdı: 12 Eyl 2019, 14:13 Olayı nedir bilmiyorum. Ancak @KingNothing bence de haklı. Herkesin %100 forumda geceleyip sabahlaması diye bir durum malesef mümkün değil. Benim bile sıkıntılı işlerim çıktı 2 gündür sadece ana sayfayı açtım bakamadan kapattım neredeyse. :(
Forumlar yaşayan büyüyen ortamlardır. Büyüdükçe sıkıntılar da büyür. İlgilenilmediği için içi boş kalmış forum örnekleri çoktur. En garanti yöntem KingNothing belirttiği gibi güvenilir insanlar arasında yetkiler dağıtılarak kime denk gelirse onun sıkıntılara müdahale etmesi. Bu forumdan örnek satılmış ürünler var adam satmış bir daha uğramamış forumdan arkadaş bilgilendirme için konu kilit demiş ama gözden kaçmış.
Bir başka oyun forumun dan adam sevgilisine kızmış ne kadar resmi varsa yükledi yöneten arkadaşlardan birine telefonla ulaştık bereket müdahale etmişti. O zamanlar cep telefonu da yoktu :cry:
Kısaca arkadaş doğru der. ;)
Size katılıyorum ayrıca @KingNothing hocaya da geçmiş olsun diyorum
Bu hobide herkes birinci seviyeden başlar :ugeek:

Kullanıcı avatarı
Boga67
Ad Soyad: Önder Urg

Mesaj gönderen Boga67 » 12 Eyl 2019, 14:45

@Gökhan Bora
@BarisB
%100 de 100 haklısın. Kimsenin yaşına tarzına bakmadan saygıyla bilgiler paylaşılan
Formumuzda Kurallara uymayanlara güle güle demeliyiz kendi seviyesine uygun yer bulsun.!!!!
DJI-Phantom2 & Eachine QX105 Mini
RealccX214 KK20Minitower
Zmr250Gps
Trex500-Trex450- (satılık helikopterler)
SATILIK Drone parçaları
BN 880. Noxef4 deluxe
3"&5" drone setleri gps motor vS.

pplane
Ad Soyad: kerem güner

Mesaj gönderen pplane » 12 Eyl 2019, 17:52

@KingNothing hocam forumda değerli bilgiler paylaşan, problemler çözen birkaç kişiden biri. Maruz kaldığı seviyesiz diyalog can sıkıcı. Bu aralar tabi kargoların teslimlerindeki problemlerden telaşlanan genelde yeni üyelerin meraklı ve aynı soruları çoğaldı. Ancak bu durum, sorulara alaycı cevaplar vermeyi gerektirmez bakıyorum @KingNothing hocam bu ara bu koyunu fazla takmış kafasına kendi kendine canını sıkıyor. Cevap vermezsin olur biter olay bu bence, hem canını da sıkmamış olursun.

GoldWing
Ad Soyad: Deli Kurt

Mesaj gönderen GoldWing » 12 Eyl 2019, 17:53

dün ne oldu merak ettim

Kullanıcı avatarı
Boga67
Ad Soyad: Önder Urg

Mesaj gönderen Boga67 » 12 Eyl 2019, 21:00

GoldWing yazdı: 12 Eyl 2019, 17:53 dün ne oldu merak ettim
Alljoy yüzünden :)
Alljoy hakkında ki konuya bakın
DJI-Phantom2 & Eachine QX105 Mini
RealccX214 KK20Minitower
Zmr250Gps
Trex500-Trex450- (satılık helikopterler)
SATILIK Drone parçaları
BN 880. Noxef4 deluxe
3"&5" drone setleri gps motor vS.

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 13 Eyl 2019, 09:59

Aman hocam, sakin 😁
Ortalık türlü-türlü insan dolu. Çoluk çocuğun tekidir. Banlandı, silindi, uzaklaştırıldı vs... Geçmiş olsun.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

“Genel” sayfasına dön