Koskoca şehirde makaron bulamadım

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
BURAKH
Ad Soyad: Burak H.

Koskoca şehirde makaron bulamadım

Mesaj gönderen BURAKH » 15 Kas 2019, 18:27

Koskoca dediğime bakmayın pek büyük bir şehir sayılmaz memleketim, ha tabi Suriyelilerle birlikte baya kalabalık bir şehir olduğu da tartışılmaz.

Neyse konuya geliyim. Quad parçaları geç gelecek diye hep erteledim makaron almayı. Bugün çarşıyı dolaştım makaron bulamadım hiçbir yerde 🤦‍♂️ nette baktığım makaron setlerin içinde esclerin ebatına uygun makaron hiç yok maalesef. En enlisi 12mm. Ama Escnin eni 18-19mm gibi bir şeydi. Bana bir set önerebilir misiniz satın alabileceğim?

Teşekkürler 🙏

Kullanıcı avatarı
Serdarr
Ad Soyad: Serdar uslan

Re: Koskoca şehirde makaron bulamadım

Mesaj gönderen Serdarr » 15 Kas 2019, 19:01

Elektrik bandıyla sar geç hocam niye uğraşıyorsun bu kadar
Uçuşa devam 😬😬

BURAKH

Mesaj gönderen BURAKH » 15 Kas 2019, 19:19

Serdarr yazdı: 15 Kas 2019, 19:01 Elektrik bandıyla sar geç hocam niye uğraşıyorsun bu kadar
Hmmm işte bu çok mantıklı 😂😂 valla makaron daha sağlam gelmiştir bana hep o nedenle izole bant kullanmak için aklıma gelmemişti 😇 o zaman old school ile devam 😊

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 15 Kas 2019, 19:48

BURAKH yazdı: 15 Kas 2019, 18:27 Koskoca dediğime bakmayın pek büyük bir şehir sayılmaz memleketim, ha tabi Suriyelilerle birlikte baya kalabalık bir şehir olduğu da tartışılmaz.

Neyse konuya geliyim. Quad parçaları geç gelecek diye hep erteledim makaron almayı. Bugün çarşıyı dolaştım makaron bulamadım hiçbir yerde 🤦‍♂️ nette baktığım makaron setlerin içinde esclerin ebatına uygun makaron hiç yok maalesef. En enlisi 12mm. Ama Escnin eni 18-19mm gibi bir şeydi. Bana bir set önerebilir misiniz satın alabileceğim?

Teşekkürler 🙏
hocam daralan makaron çarşı dan ziyade sanayi de bulunur sanayi de oto elektrikçilere malzeme satan dükkanlara sorun her ebatta bulunur bir de tesa marka bez bant kullanırsanız gayet güzel bir görüntü olur.
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

BURAKH

Mesaj gönderen BURAKH » 15 Kas 2019, 19:51

bsivaslioglu yazdı: 15 Kas 2019, 19:48
BURAKH yazdı: 15 Kas 2019, 18:27 Koskoca dediğime bakmayın pek büyük bir şehir sayılmaz memleketim, ha tabi Suriyelilerle birlikte baya kalabalık bir şehir olduğu da tartışılmaz.

Teşekkürler 🙏
hocam daralan makaron çarşı dan ziyade sanayi de bulunur sanayi de oto elektrikçilere malzeme satan dükkanlara sorun her ebatta bulunur bir de tesa marka bez bant kullanırsanız gayet güzel bir görüntü olur.
Çok teşekkür ederim 🙏

Kullanıcı avatarı
Yusuf
Ad Soyad: Yusuf
İletişim:

Mesaj gönderen Yusuf » 16 Kas 2019, 00:32

Teşekkürler 🙏
Hocam merak ettim şehir neresi?
:arrow: 3d Printer Baskı Siparişleriniz ve Fiyat Teklifi Almak İçin:

https://www.3dbaskisiparis.com/?tracking=5c80e486c8b99

“Genel” sayfasına dön