Banggood alışveriş sıkıntısı

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
İbrahim
Ad Soyad: İbrahim Yılmaz

Banggood alışveriş sıkıntısı

Mesaj gönderen İbrahim » 17 Mar 2020, 23:56

İyi günler benim bi sorum olacaktı ben bir fc almayı düşünüyorum ama bu coronadan dolayı şöyle bir endişem var. Böyle bi zamanda kime sorsam kargolar gümrükte bekletiliyor gelen kargolar geri gönderiliyor diyor. Bi bilgisi olan varsa beni aydınlatabilecek birisi var mı

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Re: Banggood alışveriş sıkıntısı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 18 Mar 2020, 00:05

İbrahim yazdı: 17 Mar 2020, 23:56 İyi günler benim bi sorum olacaktı ben bir fc almayı düşünüyorum ama bu coronadan dolayı şöyle bir endişem var. Böyle bi zamanda kime sorsam kargolar gümrükte bekletiliyor gelen kargolar geri gönderiliyor diyor. Bi bilgisi olan varsa beni aydınlatabilecek birisi var mı
coronadan sonra bir sürü paketim geldi sorun yok. hatta pazartesi günü bir tane whoop teslim aldım gümrükte sorun yok sorun yok derken eskisi gibi değil eskiden geldiği gün gümrüğe girer ondan sonra takılırsa işlemler uzamaya başlardı şimdiyse bazen bir ki hafta gümrükte bekleyebiliyor o da yoğunluktan korona yüzünden değil. her pakete vergi kesilmeye başlandığından beri böyle.

İbrahim
Ad Soyad: İbrahim Yılmaz

Re: Banggood alışveriş sıkıntısı

Mesaj gönderen İbrahim » 18 Mar 2020, 00:11

gökhan YANKI yazdı: 18 Mar 2020, 00:05
İbrahim yazdı: 17 Mar 2020, 23:56 İyi günler benim bi sorum olacaktı ben bir fc almayı düşünüyorum ama bu coronadan dolayı şöyle bir endişem var. Böyle bi zamanda kime sorsam kargolar gümrükte bekletiliyor gelen kargolar geri gönderiliyor diyor. Bi bilgisi olan varsa beni aydınlatabilecek birisi var mı
coronadan sonra bir sürü paketim geldi sorun yok. hatta pazartesi günü bir tane whoop teslim aldım gümrükte sorun yok sorun yok derken eskisi gibi değil eskiden geldiği gün gümrüğe girer ondan sonra takılırsa işlemler uzamaya başlardı şimdiyse bazen bir ki hafta gümrükte bekleyebiliyor o da yoğunluktan korona yüzünden değil. her pakete vergi kesilmeye başlandığından beri böyle.
Hocam çok Teşekkürler sıkıntı olmaz inşallah

“Genel” sayfasına dön