EACHINE E58 DRONE SIKINTI

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
erdembeler
Ad Soyad: Erdem Beler

EACHINE E58 DRONE SIKINTI

Mesaj gönderen erdembeler » 17 May 2020, 12:38

Öncelikle selam. Yanlış yere açmış olabilirim konuyu, kusura bakmayın. Hemen detaya girecek olursak Eachine e58 model dronem uçmuyor. Bildiğiniz uçmuyor. Pervane yönleri sıkıntılıymış ve onları düzelttim, ancak havalanıyor ve sahroşmuş gibi yalpalıyor.Alttan elimle tuttuğum zaman kendini rastgele sağa sola çekiyor. Kanatları ve yönleri belirttiğim gibi doğru, motorla da ilgili Bi sıkıntı olacağını sanmıyorum çünkü tamir etmek için içini açtım vbvb yanık, kırık yok.

Edit:Bundan iki sene drone kırılmıştı ama öyle Bi kırık değil, sadece Pervanesi kırıldı. Kırılma nedenini de tek tek açıklıyorum.
Droneyi yere koydum ve çalıştırdım. Çalıştırdığım an kendini direkt sağa doğru çekti takla atarak Bi kanadını kırdı. Kanadın yedek parçası olmadığı için öyle kalmıştı. Geçenlerde yedek kanatlar sipariş ettim ve kullanım kılavuzundakine göre taktım ama sonuç yukarıdaki gibi.

Edit2: Sallanmasının nedenini kanat bacaklarının havadayken sabit durmaması olarak düşünüyorum çünkü ön Pervane bacakları gevşek(vidaları max sıkmam rağmen gevşek).
Edit3: Akşama doğru videolarını ve fotoğraflarını çeker, buraya bırakırım.

erdembeler
Ad Soyad: Erdem Beler

Re: EACHINE E58 DRONE SIKINTI

Mesaj gönderen erdembeler » 26 May 2020, 13:37

Teşekkürler arkadaşlar.

Dobi
Ad Soyad: Doğukan CAN

Mesaj gönderen Dobi » 26 May 2020, 13:50

Hocam bir video ile desteklerseniz daha sağlıklı olur.

Best Drone
Ad Soyad: Best Drone

Mesaj gönderen Best Drone » 06 Ağu 2020, 21:17

Bu günlerde tüm çocukların istek listelerinde quadcopter dronlar var ve ben de çocuğum için en iyi drone'u bulmak için buradayım.

Bu yazıyı burada okudum https://dronesheaven.com/eachine-e58-drone-review/ ve bu Eachine E58'i satın almaya karar verdim. Kullanıcıları deneyimleyin, lütfen genç bir çocuk için satın almak için ideal bir drone olup olmadığını yönlendirin, çünkü özellikle 3 pil ile birlikte gelir, böylece çocuklar daha uzun süre eğlenebilirler. Ayrıca, Mavic pro'ya benzer şekilde pahalı ancak 100'den az maliyeti var.

DarthPac

Mesaj gönderen DarthPac » 06 Ağu 2020, 22:45

Best Drone yazdı: 06 Ağu 2020, 21:17 Bu günlerde tüm çocukların istek listelerinde quadcopter dronlar var ve ben de çocuğum için en iyi drone'u bulmak için buradayım.

Bu yazıyı burada okudum https://dronesheaven.com/eachine-e58-drone-review/ ve bu Eachine E58'i satın almaya karar verdim. Kullanıcıları deneyimleyin, lütfen genç bir çocuk için satın almak için ideal bir drone olup olmadığını yönlendirin, çünkü özellikle 3 pil ile birlikte gelir, böylece çocuklar daha uzun süre eğlenebilirler. Ayrıca, Mavic pro'ya benzer şekilde pahalı ancak 100'den az maliyeti var.
Bi bitmediniz botlar.
Şu botların çaresine bakmak lazım.

“Genel” sayfasına dön