Aliexpress İade

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
Kullanıcı avatarı
antiroes
Ad Soyad: Berat Aslan

Aliexpress İade

Mesaj gönderen antiroes » 13 Tem 2020, 17:35

Herkese merhabalar. Aliexpressden almış olduğum yaklaşık 100$ lık kamera da yazılımsal bir defo olduğunu farkettim. Satıcıyla iletişime geçtiğimde bana 5 dolarlık bi tazminat önerdi. Teklifin çok düşük olduğunu belirtmeme rağmen arttırmaya pek niyetli değil. Daha önce böyle bir deneyimi olan varsa yardımcı olabilir mi, direk opendisput kısmına istediğim miktarı girsem bi sıkıntı çıkmadan iade mi alabilir miyim?

Kullanıcı avatarı
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ
Ad Soyad: Yiğit Efe ERDOĞMUŞ

Re: Aliexpress İade

Mesaj gönderen Yiğit Efe ERDOĞMUŞ » 13 Tem 2020, 17:53

antiroes yazdı: 13 Tem 2020, 17:35 Herkese merhabalar. Aliexpressden almış olduğum yaklaşık 100$ lık kamera da yazılımsal bir defo olduğunu farkettim. Satıcıyla iletişime geçtiğimde bana 5 dolarlık bi tazminat önerdi. Teklifin çok düşük olduğunu belirtmeme rağmen arttırmaya pek niyetli değil. Daha önce böyle bir deneyimi olan varsa yardımcı olabilir mi, direk opendisput kısmına istediğim miktarı girsem bi sıkıntı çıkmadan iade mi alabilir miyim?
Aliexpress bu konularda çok titiz çalısma yapıyor
Aklım fikrim havada 8-)

Kullanıcı avatarı
antiroes
Ad Soyad: Berat Aslan

Mesaj gönderen antiroes » 13 Tem 2020, 19:38

Satıcıyla polemiğe girmeden sistem üzerinden devam etmek daha mantıklı o zaman, teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45
Ad Soyad: Berke Önlü

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 13 Tem 2020, 21:30

eğer ürünü hiç almamış olsaydın 60 gün sonra ürün elime ulaşmadı diye parayı iade alırdın ama teslim aldığın ürünü iade etmek için satıcıyla iletişime geçmen gerekir eğer 15 gün içerisinde anlaşamassanız aliexpressden yetkililer araya girip durumu inceleyip ona göre gereğini yapar

“Genel” sayfasına dön