Eachine Novice Serisi

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
jokor34
Ad Soyad: Özgür Balan

Eachine Novice Serisi

Mesaj gönderen jokor34 » 16 Ağu 2020, 14:48

Arkadaşlar daha önce konu açmıştım. Sanırım istediğim gibi bir ürün olmadığı için dönüş yapan olamadı.
Ben o konuda 5 inç ve üstü drone istemiştim ancak yokmuş. 3 inç model var oda Eachine novice serisi.
1`mi 2`mi 3`mü hangisini almalı hangi olanı almalı tavsiye verirseniz sevinirim.

huseyin_bagci
Ad Soyad: Hüseyin Yİğit Bağcı

Re: Eachine Novice Serisi

Mesaj gönderen huseyin_bagci » 17 Ağu 2020, 15:40

Ben youtube'da novice 1'in incelemesini gördüm türk fpv pilotu çekmişti . Kanal ismi vermek yasak mı bilmem ama siz bir youtube'a yazın eachine novice 1 inceleleme diye.

jokor34

Mesaj gönderen jokor34 » 17 Ağu 2020, 16:24

O videoyu izledim. Novice 1 hem boyut olarak arka plana attığım bir model hemde fiyatı biraz yüksek.
Aslında kafamı karıştıran tek sorun fiyat. şu anda bangood sitesinde novice 2 700 küsür tl bu fiyata alınır gibi duruyor ancak batarya eklendiğinde fiyat 2 katına çıkıyor. Bu geçici bir indirimmidir ve Novice 3 de böyle bir indirim görürümü?
Birde ne kadar vergi öderim tahminen?

huseyin_bagci
Ad Soyad: Hüseyin Yİğit Bağcı

Mesaj gönderen huseyin_bagci » 17 Ağu 2020, 17:04

jokor34 yazdı: 17 Ağu 2020, 16:24 O videoyu izledim. Novice 1 hem boyut olarak arka plana attığım bir model hemde fiyatı biraz yüksek.
Aslında kafamı karıştıran tek sorun fiyat. şu anda bangood sitesinde novice 2 700 küsür tl bu fiyata alınır gibi duruyor ancak batarya eklendiğinde fiyat 2 katına çıkıyor. Bu geçici bir indirimmidir ve Novice 3 de böyle bir indirim görürümü?
Birde ne kadar vergi öderim tahminen?
https://www.banggood.com/search/bnf-fpv ... l?from=nav
bütçeniz yeterli ise bunun yanına kumanda gözlük almak daha iyi olur . gözlük fazla kaçarsa eachine rotg01 alırsınız telefondan ve ya bilgisayardan görüntüyü alırsınız . Ben böyle yapardım en azından başka bir drone aldığımda kumanda arayışına girmem .
Olmadı emax markasınında kendi setleri var . olarada bakabilrisiniz

jokor34

Mesaj gönderen jokor34 » 17 Ağu 2020, 23:22

gözlük vs almak istiyorum ilerde ben ilerletirim ancak şimdilik bütçem baya kısıtlı.
Peki kendi dronumu toplasam daha ucuza gelir hazırmı alsam

“Genel” sayfasına dön