BetaFPV Whoop Racing Advanced Kit 2

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
nocturness
Ad Soyad: NocTurness

BetaFPV Whoop Racing Advanced Kit 2

Mesaj gönderen nocturness » 18 Eki 2020, 18:05

Selam arkadaşlar,

Başlangıç kiti olarak aşağıdaki ürünü almak istiyorum ancak tavsiyelerinizi almak isterim...Amacım ilk etapta çoğunlukla evde uçurmayı öğrenmek (acro) Tam olarak öğrendikten sonra da dışarıda uçurabilmek, daha sonra üst seviye FPV ekipmanlara geçmek.

FPV Whoop Racing Advanced Kit 2 : https://betafpv.com/products/fpv-whoop- ... nced-kit-2

Öncelikle hiç birşey bilmiyorum, yukarıdaki kiti alarak başlamak istiyorum. Bu konuda bilgisizlikten dolayı bi sürü sorum olacak;

Daha önce bu kiti kullanan varm, başlangıç için uygun mu?

Yukarıdaki linkten sipariş etsem gümrükte sorun yaşarmıyım? Daha önce "betafpv" den direk alışveriş yapan var mı aramızda? (gümrükle ilgili son zamanlarda hiç bir şey bilmiyorum takılıp takılmama konusunda...)

Başka bir kit önerir misiniz? (malum hiçbirşey bilmediğimden illa kıracaz bi yerlerini /yada pil gerekecek) ilerde yedek parçasını bulabilir miyim? yanında ekstra pil almayı önerir misiniz?

Aldıktan sonra da baya sorum olacak.

Şimdiden teşekkürler.

mcuyanik
Ad Soyad: Mustafa Can UYANIK

Re: BetaFPV Whoop Racing Advanced Kit 2

Mesaj gönderen mcuyanik » 18 Eki 2020, 23:41

Gümrük max take off weight ve fly weight ibareleri ile cok ciddi ilgileniyor. Bu ibareler olmazsa urunu tartmadan shgm den izin yazisi istemenizi istiyor.

Happymodel gibi firmalar talep edince maille evrak da gönderiyor, sitelerini bile bu talep icin guncelliyor. Gerisi paketteki fiyat uzerinden yuzde 40 (20+20) gumruk vergisi ve ötv.

“Genel” sayfasına dön