Bangood Air Parcel Kargo Süresi

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
Yusufkg
Ad Soyad: yusuf gün

Bangood Air Parcel Kargo Süresi

Mesaj gönderen Yusufkg » 07 Oca 2021, 08:32

Daha önce bir çok sipariş vermiş biri olarak bütün kargo sürelerini tecrübe etmişimdir. Air parcel 1 ay ile 1.5 ay arasında geliyordu, bi kaç gün önce Air parcel ile sipariş verdiğim ürünler dün İstanbul'a varmış bu aralar kargolar çok mu hızlı yoksa benim şansıma mı hızlı oldu
Screenshot_2021-01-07-08-27-56-199_com.android.chrome.jpg
.

DarthPac

Re: Bangood Air Parcel Kargo Süresi

Mesaj gönderen DarthPac » 07 Oca 2021, 14:16

Yusufkg yazdı: 07 Oca 2021, 08:32 Daha önce bir çok sipariş vermiş biri olarak bütün kargo sürelerini tecrübe etmişimdir. Air parcel 1 ay ile 1.5 ay arasında geliyordu, bi kaç gün önce Air parcel ile sipariş verdiğim ürünler dün İstanbul'a varmış bu aralar kargolar çok mu hızlı yoksa benim şansıma mı hızlı oldu
Screenshot_2021-01-07-08-27-56-199_com.android.chrome.jpg
Korona günlerinde nedense kargo süreleri çok hızlı. En fazla 13 gün bekledim yaptığım 6 siparişte.

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 07 Oca 2021, 20:24

Bunun nedeni siparişlerin china post yerine artık turkey post ya da singapur post ile gönderiliyor olması. Bu sayede en fazla 15 güne Türkiye'ye girmiş oluyor paketler. Bunun negatif bir yanı da var tabi. Artık aliexpress gibi sitelerde çok fazla üründe her ürün için ayrı kargo ücreti ödemek zorunda kalıyorsunuz eskiden ücretsiz kargo olan ürünler artık 3 dolar gibi kargo ücretleri çıkıyor. Aynı mağazadan aldığınız her kalem ürün için kargo parası çıkıyor toplamda 10 dolarlık sepet tutarınız varsa 10 dolarda kargo ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz bu şekilde.

Yusufkg

Mesaj gönderen Yusufkg » 07 Oca 2021, 20:32

gökhan YANKI yazdı: 07 Oca 2021, 20:24 Bunun nedeni siparişlerin china post yerine artık turkey post ya da singapur post ile gönderiliyor olması. Bu sayede en fazla 15 güne Türkiye'ye girmiş oluyor paketler. Bunun negatif bir yanı da var tabi. Artık aliexpress gibi sitelerde çok fazla üründe her ürün için ayrı kargo ücreti ödemek zorunda kalıyorsunuz eskiden ücretsiz kargo olan ürünler artık 3 dolar gibi kargo ücretleri çıkıyor. Aynı mağazadan aldığınız her kalem ürün için kargo parası çıkıyor toplamda 10 dolarlık sepet tutarınız varsa 10 dolarda kargo ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz bu şekilde.
Aliexpreste bu kadar hızlı olmuyor ama , bangooddan daha hızlı geliyor aliexpresten de başka bir ürün sipariş vermiştim çünkü
.

berkerm4n

Mesaj gönderen berkerm4n » 07 Oca 2021, 20:37

Yusufkg yazdı: 07 Oca 2021, 20:32
gökhan YANKI yazdı: 07 Oca 2021, 20:24 Bunun nedeni siparişlerin china post yerine artık turkey post ya da singapur post ile gönderiliyor olması. Bu sayede en fazla 15 güne Türkiye'ye girmiş oluyor paketler. Bunun negatif bir yanı da var tabi. Artık aliexpress gibi sitelerde çok fazla üründe her ürün için ayrı kargo ücreti ödemek zorunda kalıyorsunuz eskiden ücretsiz kargo olan ürünler artık 3 dolar gibi kargo ücretleri çıkıyor. Aynı mağazadan aldığınız her kalem ürün için kargo parası çıkıyor toplamda 10 dolarlık sepet tutarınız varsa 10 dolarda kargo ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz bu şekilde.
Aliexpreste bu kadar hızlı olmuyor ama , bangooddan daha hızlı geliyor aliexpresten de başka bir ürün sipariş vermiştim çünkü
Aliexpressde PR***YP şeklinde takip kodu olanlar çok hızlı geliyor. Banggood da son 1 2 aydır çok hızlandı. Yazın 80 günde gelen kargom olmuştu son aylarda 6 günde gelen paketim bile oldu.

Yusufkg

Mesaj gönderen Yusufkg » 07 Oca 2021, 21:11

berkerm4n yazdı: 07 Oca 2021, 20:37
Yusufkg yazdı: 07 Oca 2021, 20:32
Aliexpressde PR***YP şeklinde takip kodu olanlar çok hızlı geliyor. Banggood da son 1 2 aydır çok hızlandı. Yazın 80 günde gelen kargom olmuştu son aylarda 6 günde gelen paketim bile oldu.
Dediğiniz şekilde takip kodu olan bir ürün 2 haftada gelmişti bana ama bangoddaki ürün 3 günde Türkiyeye geldi gerçekten çok hızlı bence
.

“Genel” sayfasına dön