[REHBER]CNHL DEN LİPO NASIL ALINIR? paypal kullanımı

Yeni başlayanlar için önerilerimizi, tecrübelerimizi burada paylaşalım.
cagricakir
Ad Soyad: Çağrı Çakır

[REHBER]CNHL DEN LİPO NASIL ALINIR? paypal kullanımı

Mesaj gönderen cagricakir » 28 May 2021, 19:23

Malzeme Listesi.
THREE İNGİLTERE FİZİKSEL SİM KART
daha uyguna online numaralar 20 kuruşa var fakat bu numaralar tek smslik paypal sizden daha sonra sms onayı isterse tekrar ödeme yapmanız gerekecek ve aynı numaradan tekrar sms almak istediğinizde numara kullanım dışı olabilir.
ingiltere sım karttada 6 ay ücret ödemesseniz 1 sene sonra kapanıyor numaranızı başkasına devredip satıyor deniyor.
benim aldığım alttaki.
hattı alınca numara size sms olarak geliyor.
mobil ağları açınca otomatik 1 tane oparatör seçiyor turkcell vodofon yada turk telekom
mobil otomatik ise otomatik birini seçer o oparatörle devam eder. manuel yaparsanız manuel seçtiğiniz oparatör ile devam eder.2 türlüde sonradan değiştirilmez.
Screenshot_25.jpg
Screenshot_25.jpg (7.62 KiB) 4074 kere görüntülendi
2. olarak sanal ingiltere adres alınması gerekiyor.
bu sitede adres kimlik ve fotoğraf bilgileri isteniyor.
sonra size e postanıza sanal adres gönderiyor.
bu sanal post adresinde birüsü seçenek var ben ücretsiz olanı kullandım sorun çıkmadı
https://www.ukpostbox.com/

3.vpn satın almanız gerekiyor.
ücretsiz vpn alırsanız hesabınız banlanabilir.çünkü kullandığınız vpnyi binlerce kişi kullanıyor ek olarak 1 kişide bu ipden paypaldan ban yediyse sizde bu ipten girdiğiniz için sizin hesapda ban yemesi yüksek.
bu sebeple ücretli vpn almanız gerekiyor.
vpn sizi ingiltereden bağlanıyor gibi göstermesi gerekiyor.
benim aldığım proxydi firefoxdan giriyordum.
burdan aldım
https://www.proxy-n-vpn.com/private-proxies/
burdanda ingiltere olarak satın almanız gerekiyor.

4.transfervise hesabı
paypala Türkiye'den kendi hesabınzıdan para gönderilmiyor paypal kabul etmiyor para geri geliyor.
bu sebeple aracı kurum kullanarak para gönderimi yapmamız gerekiyor.
bunun içinde kullanacağımız sitede
transferwise
bu sitede dikkat etmeniz nokta.
bankadan çıkan parayı tl olarak gönderirseniz paunda çevirmeniz gerekecek.
paund olarak gönderip paundu paypala gönderdiğinizde
//bu cümleden tam emin değilim.
tam hatrılamıyorum fakat cnhlden dolar olarak satın aldığınız için paypalda paundu dolara çevirmeniz gerekiyor.burda komisyon kesiliyor.
tam hatrılamıyorum fakat transferwisedan dolar olarak paypala gönderilmiyor.paypal ingiltere hesabı olduğu için paund kabul ediyor.
yani burayı iyi araştırın çünkü paypalda transferwiseda para çevirirken komisyon alıyor.
ben şöyle hatırlıyorum dolar olarak transferwisedan paypala göndermeyi denedim kabul etmedi.sonra doları paunda çevirdim kabul etti.paypalada paund olarak gitti cnhlde siparişidolar olarak aldığı için kabul etmedi paypaldaki parayıda paunda çevirdim öyle kabul etti.
///bu cümleden tam emin değilim.

ben bu işlemleri yaparken baya zaman geçti ve 1 kere alışveriş yaptım çok iyi hatırlamıyorum.

paypala para gönderirken dikkat etmeniz gereken başka bi hususda paypaldaki isimle transferwise ismi aynı olmalı.
ben para gönderirken hemen gönderdi forumda başkası para gönderdiğinde 2500 lirası gitmemiş trasnferwiseda kalmış
bu sebeple yapacağınız işlemler droneyap forumu yada benim sorumluluğumda değildir.

paypal hesabınıda firefoxdaki proxy iple gireceksiniz.proxy girdikden sonra googleden hangi ülkeden giridğinizi doğrulayın.
sonra ingiltere sım kart numarası ve ve ukpost adresi ile kayıt olun.
kayıttan sonra transferwisdan para gönderin.
işlem bu kadar.

lipo alacağınız zaman ve cnhl facebook sayfasından cupon var mı bakın
80 dolar üzeri ücretsiz kargo

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45
Ad Soyad: Berke Önlü

Re: [REHBER]CNHL DEN LİPO NASIL ALINIR? paypal kullanımı

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 28 May 2021, 19:56

Hocam sim kartı nasıl aldınız.
Birde pil ücreti hariç size ne kadar a mal oldu bu işlem
Bende kendimce aracı kargo firması kullanarak lipo almıştım orada 20 dolar ekstra taşıma ücreti çıkmıştı 20 dolarda ürünlerin vergisi ama onu normalde de ödeyeceğim için saymıyorum

cagricakir

Mesaj gönderen cagricakir » 28 May 2021, 22:07

Xxgamer45 yazdı: 28 May 2021, 19:56 Hocam sim kartı nasıl aldınız.
Bende kendimce aracı kargo firması kullanarak lipo almıştım orada 20 dolar ekstra taşıma ücreti çıkmıştı 20 dolarda ürünlerin vergisi ama onu normalde de ödeyeceğim için saymıyorum
sım kart gittigidiyordan aldım resimdeki herhangi bi sım kart olur.
dolar arttı birşey diyemem.

155 tl komisyon ip adresi telefon hattı.
komisyon transferwisedaki orda yanlış para çevirme yapınca biraz daha fazla ödedim.

ip adresi link bıraktım 2.5 doalrlık olandan alınacak

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45
Ad Soyad: Berke Önlü

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 28 May 2021, 23:17

cagricakir yazdı: 28 May 2021, 22:07

komisyon transferwisedaki orda yanlış para çevirme yapınca biraz daha fazla ödedim.

Aslında ilk başta hesap açarken biraz fazla para veriyorsunuz sonra sanırım vpn haricinde bir gider olmuyor. Bu tranferwise haricinde başka seçenek yok mu ininal gibi bir kart vb bir hizmete yatırıp ordan aktarım yapılabiliyor mu?
Birde her paypal hesabına girerken vpn gerekiyor mu? Ben paypal hesabi açtım sonra tatile türkiyeye geldim mantığı yok mu? Ki.

cagricakir

Mesaj gönderen cagricakir » 30 May 2021, 17:25

Xxgamer45 yazdı: 28 May 2021, 23:17
cagricakir yazdı: 28 May 2021, 22:07

Aslında ilk başta hesap açarken biraz fazla para veriyorsunuz sonra sanırım vpn haricinde bir gider olmuyor. Bu tranferwise haricinde başka seçenek yok mu ininal gibi bir kart vb bir hizmete yatırıp ordan aktarım yapılabiliyor mu?
Birde her paypal hesabına girerken vpn gerekiyor mu? Ben paypal hesabi açtım sonra tatile türkiyeye geldim mantığı yok mu? Ki.
vpn ile sım kartı ve transfer komsiyonları oluyor.

Türk banka hesaplarını kabul etmiyor bu sebeple aracı kurum gerekiyor.
ininial hakkında bilgim yok.
Türkiye'den zaten giriş yapılmıyor vpn mecburi oluyor.
Yurtdışından Türkiyeye geldim diyebilirsin ama kayıt olurken yurtdışı adres gerekiyor.
bazen paypal doğrulama yaptırıyor adresin geçerli mi diye.beyan veriyorsun yada yurtdışı adres fatura örneği gönderiyorsun.
telefon nodanda kontrol ettiriyor.

3 5 şeydan kaçayım ucuz olsun dersende paypal bi bloke koydumu paranı almak çok güç.
paypal Türkiye 'den para transferleri engellemek için birçok yerden engellemeye çalışıyor sanırım.

cagricakir

Mesaj gönderen cagricakir » 21 Nis 2023, 23:40

Konuyu düzenleyemiyorum hay aksi!!

bu kırmızıyla olan kısmın düzgün şekli aşağıdaki gibi olmalı
bu sitede dikkat etmeniz nokta.
bankadan çıkan parayı tl olarak gönderirseniz paunda çevirmeniz gerekecek.
paund olarak gönderip paundu paypala gönderdiğinizde
tam hatrılamıyorum fakat cnhlden dolar olarak satın aldığınız için paypalda paundu dolara çevirmeniz gerekiyor.burda komisyon kesiliyor.
tam hatrılamıyorum fakat transferwisedan dolar olarak paypala gönderilmiyor.paypal ingiltere hesabı olduğu için paund kabul ediyor.
yani burayı iyi araştırın çünkü paypalda transferwiseda para çevirirken komisyon alıyor.
ben şöyle hatırlıyorum dolar olarak transferwisedan paypala göndermeyi denedim kabul etmedi.sonra doları paunda çevirdim kabul etti.paypalada paund olarak gitti cnhlde siparişidolar olarak aldığı için kabul etmedi paypaldaki parayıda paunda çevirdim öyle kabul etti.
///bu cümleden tam emin değilim.

bu yazı böyle olmalı

transferwisada
dikakt edin transferwisadaki ismle paypaldaki isim aynı olmalı.
transferwisa gönderdiğiniz para paypala gitmiyorsa
tlnizi paunda çevirip paypala göndermeniz gerekir.

paypaldan pil satın alırken kabul etmiyorsa paypaldaki paundu dolara çevirmeniz gerekir.

Özetle
1-Paypala girerken ilk olarak kişiye özel İngiltere sunuculu Proxy sunucu satın almanız gerekiyor.
2-Paypala üye olurken sanal İngiltere adresi.ingiltere fizeksel sım kartı almanız gerekiyor.
3-Para transferlerinde transferwisa kullanmanız gerekmekte.

“Genel” sayfasına dön