BU ADAMLARA NE OLDU

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
Kullanıcı avatarı
bencilzevk
Ad Soyad: bencil zevk

BU ADAMLARA NE OLDU

Mesaj gönderen bencilzevk » 30 Kas 2020, 22:06

:?:
Gökhan bora ve diger arkadaslara ne oldu bilen goren duyan varmi ne youtube da nede burada varlar
RC hoby
Mekatronik
8-)

UnknowniedFpv

Re: BU ADAMLARA NE OLDU

Mesaj gönderen UnknowniedFpv » 01 Ara 2020, 13:41

nasıl yani

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45
Ad Soyad: Berke Önlü

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 01 Ara 2020, 17:22

bencilzevk yazdı: 30 Kas 2020, 22:06 :?:
Gökhan bora ve diger arkadaslara ne oldu bilen goren duyan varmi ne youtube da nede burada varlar
Bence sıkıldılar. Bende ilk foruma üye olduğumda sürekli 2saatte bir foruma giriyordum hem bilgi almak hem de bilgi vermek amaçlı. Her açmadan önce merak ediyordum yeni ne var diye. Ama artık öyle olmuyor ya ben çoğu bilgiyi ögrendim (sanmıyorum) yada insanlar sürekli aynı şeyleri soruyorlar. Her foruma girdiğimde genelde aynı konular var (gümrük vergisi, dron takla atıyor vb. genelde pervane veya motor yönü yanlış oluyor, satış ilanları ana safyadaki başlıklarına yarısı satış veya alış ilanları) İnsanlar forumdaki önceki konulara bakmadan direkmen başlık açıp aklına ne geliyorsa yazıyorlar. Başka forumlarda böyle bir durumda bu kullanıcılar ya yasaklanıyor yada uyarılıyor. Genel olarak bu foruma bir düzenleme lazım

Youtube içinde Bir olasılik dolar vb nedenlerde içerik üretmenin maliyetinin artması

Kullanıcı avatarı
Yusuf
Ad Soyad: Yusuf
İletişim:

Mesaj gönderen Yusuf » 02 Ara 2020, 20:08

Xxgamer45 yazdı: 01 Ara 2020, 17:22
Bence sıkıldılar. Bende ilk foruma üye olduğumda sürekli 2saatte bir foruma giriyordum hem bilgi almak hem de bilgi vermek amaçlı. Her açmadan önce merak ediyordum yeni ne var diye. Ama artık öyle olmuyor ya ben çoğu bilgiyi ögrendim (sanmıyorum) yada insanlar sürekli aynı şeyleri soruyorlar. Her foruma girdiğimde genelde aynı konular var (gümrük vergisi, dron takla atıyor vb. genelde pervane veya motor yönü yanlış oluyor, satış ilanları ana safyadaki başlıklarına yarısı satış veya alış ilanları) İnsanlar forumdaki önceki konulara bakmadan direkmen başlık açıp aklına ne geliyorsa yazıyorlar. Başka forumlarda böyle bir durumda bu kullanıcılar ya yasaklanıyor yada uyarılıyor. Genel olarak bu foruma bir düzenleme lazım

Youtube içinde Bir olasılik dolar vb nedenlerde içerik üretmenin maliyetinin artması
Berke bey youtube'da kazançlar dolar üzerinden yatırılır. Dolayısıyla dolarla alakası yok. Ana mentaliteyi söyleyim. Gökhan beyle ben Kırşehirde ofisine giderek görüştüm kahvesini içtim sağolsun. Kendisi yazılımcı ve youtubeda 1 senede video attıysa ve toplamda aylık 100 lira alıyorsa harcadığı emeğin karşılığını alamamış ve asıl mesleğine öncelik tanımıştır. Yazılım işide youtube içerik üretme işide vakit ister. Dolayısıyla yetiştiremedi ve tercihini mesleğinden yana kullandı. Hobi olarakta drone yapıyor ve uçuruyordur fakat video için ayrı bir vakit ayıramıyordur.
:arrow: 3d Printer Baskı Siparişleriniz ve Fiyat Teklifi Almak İçin:

https://www.3dbaskisiparis.com/?tracking=5c80e486c8b99

cagricakir
Ad Soyad: Çağrı Çakır

Mesaj gönderen cagricakir » 02 Ara 2020, 22:55

Gökhan hocaya paypaldan alışveriş yapamiyordu bi kontrol kartı alacaktı ucuza, yerine sipariş gecicektim gecemedim hala aklımda kaldı :D

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45
Ad Soyad: Berke Önlü

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 02 Ara 2020, 23:37

Yusuf yazdı: 02 Ara 2020, 20:08
Xxgamer45 yazdı: 01 Ara 2020, 17:22

Berke bey youtube'da kazançlar dolar üzerinden yatırılır. Dolayısıyla dolarla alakası yok. Ana mentaliteyi söyleyim. Gökhan beyle ben Kırşehirde ofisine giderek görüştüm kahvesini içtim sağolsun. Kendisi yazılımcı ve youtubeda 1 senede video attıysa ve toplamda aylık 100 lira alıyorsa harcadığı emeğin karşılığını alamamış ve asıl mesleğine öncelik tanımıştır. Yazılım işide youtube içerik üretme işide vakit ister. Dolayısıyla yetiştiremedi ve tercihini mesleğinden yana kullandı. Hobi olarakta drone yapıyor ve uçuruyordur fakat video için ayrı bir vakit ayıramıyordur.
Hocam ben kimseyi suçlamıyor ya da eleştirmiyorum. Moderetörlere de saygı duyarım tercihlerinden dolayı. Şu zamana kadar türkiye de ki sayılı RC forumlarından birini kurmuşlar ve hiçbir ücret istemeden forumu ayakta tutuyolar. Bunun sayesinde bende dahil çoğu kişi bilgi sahibi oluyor.
Benim eleştirim forum kullanıcılarına: Daha önceki konuları araştırmadan pat diye cevabı kolaylık bulunabilecek sorular sormaları veya bu forumu alışveriş ilanlarıyla doldurmaları. Bunlara bir sınırlandırılma getirilse.
Ve forumu baya aktif kullanan iyi bir bilgi birikimi olan kullanıcılar gördüm onlara moderatörlük olmasa da yetki verilse ve bazı olayları denetleseler iyi olabilir. Foruma bazen botlar gelip saçma başlıklar açılabiliryor ve foruma bir moderatörün girip silinmesi 4-5 günü bulabiliyor

Kullanıcı avatarı
bencilzevk
Ad Soyad: bencil zevk

Mesaj gönderen bencilzevk » 03 Ara 2020, 07:56

Valla ben tamamen özlediğim icin bu basligi actim youtube yeni video yüklenince ben mutlu oluyordum buralarda felanda gorunce öyle insallah tekrar donus yapar Gökhan hoca
RC hoby
Mekatronik
8-)

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön