Yeni Dolandırıcılık Yöntemi - Dikkat!!!

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
Kullanıcı avatarı
Yusuf
Ad Soyad: Yusuf
İletişim:

Yeni Dolandırıcılık Yöntemi - Dikkat!!!

Mesaj gönderen Yusuf » 06 Oca 2019, 19:13

Arkadaşlar merhaba, başınıza gelebilir diye böyle bir konu açmak istedim. Bir arkadaşımız r10'da paylaşmış bilginiz olsun.

Arkadaşlar bu akşam uzunçayır metrobüste karşılaştım, kartımı kaptırdım.

Metrobüsten inince direk eli ayağı çok düzgün olmayan 2 adam üzerime çullandı, beni normalde hiç polis çevirmez şaşırdım da, millet ne oluyor ya demeye başladı. Üzerimi aradılar...

Bi de haberlerde izliyoruz sivil polisten kimlik istedi kavga çıktı falan bi tribe giriyorlar o yüzden hiç sormadım polis kimliğini / kartını bir de boşluğuma geldi galiba. Zaten gösterseler ne anlarım ki? Kaç tane polis kartı gördüm, matbaada isteseler 5 tl bile çıkarırlar; buna bi çözüm şart.. neyse..

Cüzdanımı aldılar içine baktılar. Cebimden telefonumu falan aldılar. Kimliğimi istediler verdim gbt bile bakmadılar. 2 tane peçete vardı içini aradılar yalandan, telefon kılıfını çıkardılar, sözde uyuşturucu arıyorlar...

Neyse metro bindim eve yürürken bi şu kartlara bakayım dedim kartım yok o an dank etti ve hemen arayıp kartı iptal ettirdim. Düşürmüş olma ihtimalim çok düşük, en son 1 saat önce kullanmıştım ve koymuştum yerine. 155 i arayıp bilgi verdim..

Konuyu açmamdaki amaç dikkatli olun, kimlik sorun arkadaşlar! İlgili kişiler benden sonra arazi oldular zaten, gittiler..
:arrow: 3d Printer Baskı Siparişleriniz ve Fiyat Teklifi Almak İçin:

https://www.3dbaskisiparis.com/?tracking=5c80e486c8b99

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön