1500 TL üst limitli drone toplamak istiyorum

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
__isimsiz__

Re: 1500 TL üst limitli drone toplamak istiyorum

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 02 Mar 2019, 16:05

Doktorumtrak yazdı: 02 Mar 2019, 15:43
KingNothing yazdı: 02 Mar 2019, 15:33
Doktorumtrak yazdı: 02 Mar 2019, 15:27 Hocam benim önceki meslek makine teknikerliği :) lock tite konusun da baya tecrübem var
Hocam senin de ne olduğun belli değil :) Doktor musun, tekniker mi çözemedik... LockTite konusunda tecrüben varsa
bu soruyu sormaman gerekirdi bence... Sonuçta vida her yerde vida :) Motorun da titreşim yapacağını ve vidayı gevşeteceğini tahmin edersin...

Seni bilmem ama ben aslen tabip olarak çalışıyorum. 20+ yıldır da software development ile ilgileniyorum ve bunu 2006 yılından bu yana profesyonel olarak yapıyorum...
Zorunlusunu yapmakta olan Pratisyen hekimim yeni mezun oldum sayılır. Aynı zaman da makina bölümü mezunuyum konya selçuk . Lock tite konusunda bilgim var evet ancak hobi konusunda malesef sorup öğreniyoruz hocam
TUS nasıldı? Geçen haftaydı... Girdin mi?

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Re: 1500 TL üst limitli drone toplamak istiyorum

Mesaj gönderen Gandalf » 02 Mar 2019, 16:19

KingNothing yazdı: 02 Mar 2019, 16:05
Doktorumtrak yazdı: 02 Mar 2019, 15:43
KingNothing yazdı: 02 Mar 2019, 15:33

Hocam senin de ne olduğun belli değil :) Doktor musun, tekniker mi çözemedik... LockTite konusunda tecrüben varsa
bu soruyu sormaman gerekirdi bence... Sonuçta vida her yerde vida :) Motorun da titreşim yapacağını ve vidayı gevşeteceğini tahmin edersin...

Seni bilmem ama ben aslen tabip olarak çalışıyorum. 20+ yıldır da software development ile ilgileniyorum ve bunu 2006 yılından bu yana profesyonel olarak yapıyorum...
Zorunlusunu yapmakta olan Pratisyen hekimim yeni mezun oldum sayılır. Aynı zaman da makina bölümü mezunuyum konya selçuk . Lock tite konusunda bilgim var evet ancak hobi konusunda malesef sorup öğreniyoruz hocam
TUS nasıldı? Geçen haftaydı... Girdin mi?
Girdim hocam temelde battık klinik eh işte kıvamında. zaten denemek amaçlı ya tutarsa diye girmiştim. Eylüle calısıyorum

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön