Merhaba

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
burak27
Ad Soyad: Mertburak Dervişoğlu

Merhaba

Mesaj gönderen burak27 » 04 Mar 2019, 13:00

Öncelikle bu formu açıp bu topluluğu bir araya getiren değerli yöneticilerime ve sırf destek olmak için forma girip bilgi paylaşımıyla sorunları çözen herkese teşekkür ederim.
Ben gaziantepten mert burak dervişoğlu bu hobiye yaklaşık bir yıl kadar önce pixhawk ve raspberry pi ile başladım bilgisayar mühendisliği bölümü öğrencisiyim bu dalda yapay zeka alanında bişiyler yapmak adına giriştim ancak beni çok sardı yapay zeka bir tarafta kaldı nerdeyse pixhawkın çok fazla ayarlaması olduğundan kendinden biraz soğuttu ve yarış dronları içinde pek uygun değil tepkileri bu sebepten kendime matek f405 ve fchub6 ikilisini ve 280mm bir eski tarz frame kullanıyorum durumdan cok memnunum eksikleri var tabi pixhawk göre telemetri anlık uzaktan pc bağlantısı gibi ama halimden çok memnunum gökhan hocanın videoları ne kadar az cok bilsemde bana cok şey öğretti burdada öğreneceğimi ve yeni arkadaşlara belki bişiyler öğretebilceğimi bişiyler paylaşabilceğimize inanıyorum gaziantepten olan varsa veya yakın çevre il varsa lütfen irtibata geçsin beraber uçuşlar yapmak bilgi paylaşımı yapmak isterim saygılarımla teşekkür ederim kırımsız uçuşlar dilerim...

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Re: Merhaba

Mesaj gönderen BarisB » 04 Mar 2019, 18:16

Hoşgeldiniz :D
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

burak27
Ad Soyad: Mertburak Dervişoğlu

Re: Merhaba

Mesaj gönderen burak27 » 04 Mar 2019, 18:52

elmoblatch yazdı: 04 Mar 2019, 18:16 Hoşgeldiniz :D
Hoşbuldum teşekkürler 😁

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön