Instagram

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
GCMavisi33
Ad Soyad: Yusuf Berkay

Instagram

Mesaj gönderen GCMavisi33 » 10 Mar 2019, 00:58

Forum yöneticileri adminliğinde bir instagram sayfsı açılsa güzel olur bence yararli paylaşımlar falan atılabilir daha çok kitle foruma yönlendirilebilir . Kısacası büyüyebiliriz.

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Re: Instagram

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 10 Mar 2019, 02:27

GCMavisi33 yazdı: 10 Mar 2019, 00:58 Forum yöneticileri adminliğinde bir instagram sayfsı açılsa güzel olur bence yararli paylaşımlar falan atılabilir daha çok kitle foruma yönlendirilebilir . Kısacası büyüyebiliriz.
barış hocama havale 😁
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

Kullanıcı avatarı
Yusuf
Ad Soyad: Yusuf
İletişim:

Mesaj gönderen Yusuf » 10 Mar 2019, 03:11

GCMavisi33 yazdı: 10 Mar 2019, 00:58 Forum yöneticileri adminliğinde bir instagram sayfsı açılsa güzel olur bence yararli paylaşımlar falan atılabilir daha çok kitle foruma yönlendirilebilir . Kısacası büyüyebiliriz.
Aile ve sosyal hayatlarından fedakarlık ederek onca uğraş sonucu video çekip editleyip birde youtube'a yüklüyorlar. Forum yöneticilerimize böyle bir sorumluluk yüklemek bence doğru olmaz diye düşünüyorum.
:arrow: 3d Printer Baskı Siparişleriniz ve Fiyat Teklifi Almak İçin:

https://www.3dbaskisiparis.com/?tracking=5c80e486c8b99

Kullanıcı avatarı
Cahit166
Ad Soyad: Cahit KIYICIOGLU

Mesaj gönderen Cahit166 » 10 Mar 2019, 16:52

Bence instagram facebook gibi sosyal medyalar bu hobiyi bu işin değerini düşürür kitle artcaksa araştırıp bulan insanlardan artsın öyle hazıra konanlardan değil diye düşünüyorum

bsivaslioglu

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 10 Mar 2019, 18:05

Yusuf yazdı: 10 Mar 2019, 03:11
Aile ve sosyal hayatlarından fedakarlık ederek onca uğraş sonucu video çekip editleyip birde youtube'a yüklüyorlar. Forum yöneticilerimize böyle bir sorumluluk yüklemek bence doğru olmaz diye düşünüyorum.
hocam o zaman gönüllü olacak olan varsa ona devredelim tabiki kanal ve forum sahibi gökhan hocam ve barış hocam isim hakkının kullanılmasına izin verirse.
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.

bsivaslioglu

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 10 Mar 2019, 18:12

Cahit166 yazdı: 10 Mar 2019, 16:52 Bence instagram facebook gibi sosyal medyalar bu hobiyi bu işin değerini düşürür kitle artcaksa araştırıp bulan insanlardan artsın öyle hazıra konanlardan değil diye düşünüyorum
bence tam tersine üye olan arkadaşlar daha kolay video resim paylaşımı yapabilir zararı değil faydası olur bakın bu camiaya yerli pek yok ama yabancı site ve bu işte isim yapmış her topluluğun mutlak sosyal medya hesapları var ve sürekli güncel durumda şimdi ben kendi adıma konuşayım 1-2 sene evvel bu konuda hiçbir kaynak bulamaz ve neredeyse vazgececekken pozisyona gelmisken gökhan ve barış hocam sayesinde basardim şimdi de bilgi ve birikimimiz dahilinde yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyoruz özetle bilgi paylaşıldıkça çoğalır hobi de o zaman zevkli olur erişmek isteyen herkes erişsin öğrenmek isteyen herkes öğrensin zorlastirmayalim kolaylastiralim vesselam.

Kullanıcı avatarı
armagan
Ad Soyad: armagan kara

Mesaj gönderen armagan » 10 Mar 2019, 19:09

Allah aşkına , Instagram nedir? ilgisi olan foruma üye olup okuyacak ve danisacak şu forumda bilgim olmadan sorduğum saçma bir soruya bile cevap veren arkadaslar var öncelikle kendilerine teşekkür ediyorum . başka bir konuya dikkat çekmek istiyorum bu forum için bir bir server kiralanıyor, yazılım alanında uğraşmış Gökhan bey var barış beyi ln ilgisi ve diğer arkadaşlar var .bir para harcanmasi söz konusu ben bir miktar bağışta bulunmak isterim şahsen adamlar kalkmış bu hobiden faydalanmak isteyenler için. emek sarf ediyor harcamada bulunuyor .kusura bakmayın insta ve Facebook a kişisel gicigim var açılır açılmaz benim için önemli değil .sadece düşüncelerim bunlar

bsivaslioglu

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 10 Mar 2019, 19:44

armagan yazdı: 10 Mar 2019, 19:09 Allah aşkına , Instagram nedir? ilgisi olan foruma üye olup okuyacak ve danisacak şu forumda bilgim olmadan sorduğum saçma bir soruya bile cevap veren arkadaslar var öncelikle kendilerine teşekkür ediyorum . başka bir konuya dikkat çekmek istiyorum bu forum için bir bir server kiralanıyor, yazılım alanında uğraşmış Gökhan bey var barış beyi ln ilgisi ve diğer arkadaşlar var .bir para harcanmasi söz konusu ben bir miktar bağışta bulunmak isterim şahsen adamlar kalkmış bu hobiden faydalanmak isteyenler için. emek sarf ediyor harcamada bulunuyor .kusura bakmayın insta ve Facebook a kişisel gicigim var açılır açılmaz benim için önemli değil .sadece düşüncelerim bunlar
kişisel giciginiz olabilir ama bu o alanların etkisiz olduğu anlamına gelmiyor ve oralar açılırsa forum kapanacak da değil ama daha geniş kitlelere ulaşma ve kullanım kolayligi bakımından da artıları olur mesela forum ilk acildiginda gokhan hocam tek basina yetismeye calisiyirdu ardindan baris hocam geldi sayesinde forum da ivme kazandi simdi bakiyorum bircok arkadas var ve hepsi cok cok bilgili sagolsunlar onlarda yuku omuzlamis ne guzel bu mecralara acilarak bu forum kazanir asla zarar gormez oradan bu alani gorup aramiza katilacak her arkadas bize deger katar diğer düşüncelerinize gelince de saygı duyuyorum ama bunu öncelikle gökhan hocama danışılması gereken bir konu.

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 10 Mar 2019, 23:10

Bence fayda sağlar ben YouTube de videoları görmesem forumun varlığından bile haberim olmayacakti. Milyonlarca abonesi olan adamlar.bile Instagram da video.paylasiyor

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 10 Mar 2019, 23:24

İnstagramda ne gibi içerikler olmalı arkadaşlar?
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 10 Mar 2019, 23:42

Eger ki sanal ortamdan cikip, gercek dunya aktiviteleri yapan, organizasyonlar duzenleyen, bulusmalar vs yapan bir topluluk haline gelebilirsek "Evet sosyal medya cok iyi olur" ancak su asamada quad resimlerimiz veya ucus/dusus videolarimiz disinda paylasacagimiz baska birsey dusunemiyorum.

Ayrica forumun herhangi bir reklam ekonomisi de gordugum kadariyla yok. Bu tabi ki forum sahibinin karari olmalidir.

Sosyal medya bence su asamada forum yonetimine ek yukden fazlq ileriye gidemez..

Nacizane fikrimdir, hatali dusunuyor olabilirim..

Kullanıcı avatarı
Sadık
Ad Soyad: Sadık

Mesaj gönderen Sadık » 11 Mar 2019, 00:52

Ben foruma ilk üye olduğumda yaklaşık 150-200 üyesi olan, aktif kişi sayısı 20'yi geçmeyen bir mecra idi burası. Buralar hep tarlaydı yani 😁 Daha o günden bile sosyal medyaya el atma fikrini dillendirmiştim. Şahsen destekliyorum bu fikri.

Sayfa içeriği konusunda da mutlaka güzel fikirler çıkacaktır yine bu forumdan.
Biliyorum. Oruçlu doğar insan, ölümün iftar sofrasına...

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön