Alljoy 1 haftadır bilgi gelmiyor

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
keremcengiz

Alljoy 1 haftadır bilgi gelmiyor

Mesaj gönderen keremcengiz » 15 Nis 2019, 23:41

3D yazıcı aldım hızlı kargo seçeneği ile vergiler dahil, ürünü alalı 1 haftayı geçecek en küçük takip bilgisi yok soruyorum takip no çalışmıyor diye bilgi için 2 gün bekleyin ,bu hafta gelir yarın gelir diyorlar tık yok.3 Ay önceki siparişimde kumanda aldım gene aynı 1.5hafta bilgi gelmedi ,kaybettik dediler tekrardan yolladılar 40 gün oldu toplam. Yazıcının yorumlarında bir türk arkadaşımız da aynı durumdan yakınmış 3 gün bekleyin 2 gün bekleyin vs. diye hep aynı hazır mesajları yolluyorlarmış.En sonunda alljoy a sormuş bir şekilde bizde sadece soyut olarak kargo var banggoodun vermesini bekliyoruz diyince, banggooda yazmış ertesi günü takipte hareketlilikler olmuş kargoyu vermişler.Sizce de bekletiyor mu banggood kargoları .China post alıyoruz ertesi günü gitmediği yer kalmamış bu alljoyda ne var çözmüş değilim :D

__isimsiz__

Re: Alljoy 1 haftadır bilgi gelmiyor

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 16 Nis 2019, 00:30

Bende 42 gün sonra kayboldu dediler... Para iadesi mi istersin, tekrar mı gönderelim dediler... tekrar gönderin dedim... 10-12 güne geldi... Ondan 1 ay sonra da kayboldu dedikleri geldi... :)) Sen de aynı şansa nail olabilirsin belki

keremcengiz

Re: Alljoy 1 haftadır bilgi gelmiyor

Mesaj gönderen keremcengiz » 16 Nis 2019, 00:42

KingNothing yazdı: 16 Nis 2019, 00:30 Bende 42 gün sonra kayboldu dediler... Para iadesi mi istersin, tekrar mı gönderelim dediler... tekrar gönderin dedim... 10-12 güne geldi... Ondan 1 ay sonra da kayboldu dedikleri geldi... :)) Sen de aynı şansa nail olabilirsin belki
Hocam çok güzel bir şans olur hemde tek çekim en yüksek meblayı yatırmışım bir de :)

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön