FORUM - ÖZEL MESAJLAR

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
___isimsiz___
Ad Soyad: ...

FORUM - ÖZEL MESAJLAR

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 02 May 2018, 16:56

Özel mesaj gönderme konusunda sorun yaşamaktayım. Yakşalık 2 saat önce gönderdiğim özel mesaj, halen giden kutusunda duruyor.

Daha önce de olmuştu. Acaba bu konuda sorun yaşayan tek ben miyim? Yoksa genel bir sıkıntı mı var?

NOT: Gökhan hocam, aslında size özelden yazacaktım bunu ama özel mesaj gönderemeyince, konu açma durumunda kaldım.

Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora
Ad Soyad: Gökhan Bora

Re: FORUM - ÖZEL MESAJLAR

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 02 May 2018, 17:59

Ne zaman ve neden yaptım bilmiyorum ama özel mesaj sayısını 50 olarak limitlendirmişim. Bu sayıyı 500'e çıkardım. Lütfen tekrar deneyin Hakan hocam.

Bu arada, bir mesaj eğer giden kutusunda görünüyorsa, mesajın gönderildiği kullanıcı gönderilme tarihinden sonra foruma giriş yapmamış olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Aslında benim uzmanı olduğum tek konu yazılım geliştiriciliği. Şuanda kullandığımız forum scripti gibi bir yazılım geliştirebilirdim ama hem uzun zaman alır hem de çok yorucu olur diye hazır bir şeyler kullanmaya karar verdim. Eğer bu yazılımda sorun çıkarsa kendi isteğimize göre bir forum yazılımı kodlayabilirim. Bir süre daha kullanalım ondan sonra hep beraber karar veririz.
Ödev yaptırmak isteyenlerden çok fazla mesaj geldiği için özel mesaj kutuma bakamıyorum.

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 02 May 2018, 18:01

Hocam ilgine teşekkürler. Sizin test mesajı bana ulaştı. Ancak benim diğer mesaj halen giden kutusunda. Hatta, size de cevap attım. O mesaj da giden kutusunda duruyor :(

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 02 May 2018, 18:02

Hocam tekrar baktım. Size attığım mesaj gitmiş görünüyor. Öbürü halen duruyor. Onu silip, daha sonra aynı mesajı tekrar göndereceğim. Sanırım sizin ayarı değiştirmenizden önce yazdığım için öyle oldu.

Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora
Ad Soyad: Gökhan Bora

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 02 May 2018, 18:04

Hocam, benim mesajım size gitti ve sizin mesajınız da bana geldi. Şuanda sorun yok gibi. Yukarıda da dediğim gibi mesajın gönderildiği kullanıcı gönderilme tarihinden sonra foruma giriş yapmamış olmasından kaynaklanıyor olabilir.
Ödev yaptırmak isteyenlerden çok fazla mesaj geldiği için özel mesaj kutuma bakamıyorum.

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 02 May 2018, 19:50

Aynen dediginiz gibi, kullanici online olunca ulasiyor. Sorun yok. Ozel mesaj olayini1 da anlamis olduk :)

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön