DHL Gumruk Sorunu

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
Kullanıcı avatarı
mustafapusti
Ad Soyad: Mustafa PUSTİ

DHL Gumruk Sorunu

Mesaj gönderen mustafapusti » 09 Tem 2019, 10:37

Merhaba arkadaslar DHL den mail geldi. Daha once irtibat adres vs istediler yollamistim simdide bu mail geldi. Benden yine odeme dekontu vs mi istiyorlar. Ve ataturk havalimanina mi gitmem gerekiyor?
Ben samsundayim.
Dosya ekleri
Screenshot_20190709-103450_Gmail.jpg
Screenshot_20190709-103443_Gmail.jpg

Kullanıcı avatarı
asmodeus
Ad Soyad: Kemal YAZICI

Re: DHL Gumruk Sorunu

Mesaj gönderen asmodeus » 09 Tem 2019, 21:56

Yetki belgesi göndermen gerekiyor, orada sana gönderdikleri mailde vardır, o yetki belgesini doldurup, imzalayıp göndermen gerekiyor.

Gktu
Ad Soyad: Göktuğ TONAY

Mesaj gönderen Gktu » 10 Tem 2019, 02:55

takılınca müşteri hizmetlerini ara yardım ediyorlar. Yalnız bazı konularda cidden anlamak istemiyorlar

Kullanıcı avatarı
asmodeus
Ad Soyad: Kemal YAZICI

Mesaj gönderen asmodeus » 10 Tem 2019, 10:57

DHL drone konusunda çok gıcık, sakın almayın DHL ile drone falan. İlle de uçuş ağırlığını gösteren bir belge isterler sizden, benim eachine trashcan drone um onlarla gelmişti. Telefondaki kadın taktı, göster 500 gram altında olduğunu diye. Drone'un ağırlığı rehberinde yazıyor, ama ille de uçuş ağırlığı yazması gerek diyor. E öyle yazmamışlar ne yapayım ,kutu ağırlığı toplam 500 gram değil dikkat ederseniz diyorum, anlamıyor. Baya bir kavga ettim, sonra toplantı yapmışlar da tamam haklısınız demişler, öyle geldi kargo. (Ne toplantısıysa bu küçücük paket için, şikayet falan ettim ben bunları bir yerlere ondan herhalde) Adamlar gümrüğe sunmuyor bile sizin kargonuzu bazen gıcıklık çıkartıyorlar. En iyisi aslında vaktiniz var ise sözlü beyanla ben alacağım çekilin siz aradan demek. UPS kargoya bu resti çekmişliğim ve bir kumandayı kendi başıma geçirmişliğim var bu şekilde gümrükten. Bunlar da ek not olarak dursun burada.

Kullanıcı avatarı
mustafapusti
Ad Soyad: Mustafa PUSTİ

Mesaj gönderen mustafapusti » 10 Tem 2019, 13:18

asmodeus yazdı: 09 Tem 2019, 21:56 Yetki belgesi göndermen gerekiyor, orada sana gönderdikleri mailde vardır, o yetki belgesini doldurup, imzalayıp göndermen gerekiyor.
E evrak bolumunden formu doldurdum. Yaziyi okudum anladim i isaretleyip onaya bastim. Insallah sikinti cikmaz.

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön