Geri dönen ürün

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
talhaylm1
Ad Soyad: Talha Yılmaz

Geri dönen ürün

Mesaj gönderen talhaylm1 » 15 Eyl 2019, 11:10

Banggood indirimlerden tyro79 aldim ama kargolanmadi ek sureyi kabul ettim konuyla ilgili bilgisi olan var mi ? Gönderilecek mi acaba ürün?
Dosya ekleri
47516D63-F5CE-4489-91E3-55AD5677A2AA.png

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Re: Geri dönen ürün

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 15 Eyl 2019, 11:14

"back order" (ön sipariş) i geri dönen sipariş diye çeviriyor galiba. bilgisayardan ingilizce olarak bakarsan görünür gerçek durumu. ürün ön siparişte şimdi baktım 17 gün içinde göndereceklermiş bazen daha erken de gönderebiliyorlar. beklemen gerekiyor.

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 15 Eyl 2019, 11:23

Bu indirim.zamaninda aldigim kumanda icinde aynisi oldu stokta olmasina ragmen yollanmadi iptal ettim simdi standart kargo ve sigorta ile daha ucuza geliyor sorsan indirim.yapmislar 😀 iade gelsin tekrar alacam . Bangood cin kurnazligi yapıyor.

Satin aldigimda stokta yazan mobula 7 10 ekimde yollanacak stokta yok dediler iptal ettim stoga girdi artik aliexpressten alirim ne alacaksam

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 15 Eyl 2019, 11:33

Doktorumtrak yazdı: 15 Eyl 2019, 11:23 Bu indirim.zamaninda aldigim kumanda icinde aynisi oldu stokta olmasina ragmen yollanmadi iptal ettim simdi standart kargo ve sigorta ile daha ucuza geliyor sorsan indirim.yapmislar 😀 iade gelsin tekrar alacam . Bangood cin kurnazligi yapıyor.

Satin aldigimda stokta yazan mobula 7 10 ekimde yollanacak stokta yok dediler iptal ettim stoga girdi artik aliexpressten alirim ne alacaksam
sen ems ile almıştın değil mi? orda bir karışıklık oldu galiba şimdi düzeltilmişler. artık air parcel register ile gönderiyorlar. sipariş oluşturup parasını ödemediğin siparişler de mantıklı olabilir onların kuponlu fiyatları da artmış görünüyor.

talhaylm1
Ad Soyad: Talha Yılmaz

Mesaj gönderen talhaylm1 » 15 Eyl 2019, 17:54

gökhan YANKI yazdı: 15 Eyl 2019, 11:14 "back order" (ön sipariş) i geri dönen sipariş diye çeviriyor galiba. bilgisayardan ingilizce olarak bakarsan görünür gerçek durumu. ürün ön siparişte şimdi baktım 17 gün içinde göndereceklermiş bazen daha erken de gönderebiliyorlar. beklemen gerekiyor.
Hocam ingilizcesinde "processing" yazıyor ama seçenek sunuldu" iade yada ek süre" diye ek süre verdim. 14Eylül beklenilen kargolama süresiydi doldu diye böyle birşey olduğunu varsayıyorum ama gönderilir mi yoksa boşuna mı beklerim ondan emin olamadım

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 15 Eyl 2019, 19:31

talhaylm1 yazdı: 15 Eyl 2019, 17:54
gökhan YANKI yazdı: 15 Eyl 2019, 11:14 "back order" (ön sipariş) i geri dönen sipariş diye çeviriyor galiba. bilgisayardan ingilizce olarak bakarsan görünür gerçek durumu. ürün ön siparişte şimdi baktım 17 gün içinde göndereceklermiş bazen daha erken de gönderebiliyorlar. beklemen gerekiyor.
Hocam ingilizcesinde "processing" yazıyor ama seçenek sunuldu" iade yada ek süre" diye ek süre verdim. 14Eylül beklenilen kargolama süresiydi doldu diye böyle birşey olduğunu varsayıyorum ama gönderilir mi yoksa boşuna mı beklerim ondan emin olamadım
Bende de aynisi.oldu yollamiyorlar ben iptal edip hakan hocamin yollladigi.kupon ile alacagim iade. Yapilinca ( yeni secenekler.ile yaklasik 100 lira uyguna geliyor.kumanda)

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 15 Eyl 2019, 19:32

gökhan YANKI yazdı: 15 Eyl 2019, 11:33
Doktorumtrak yazdı: 15 Eyl 2019, 11:23 Bu indirim.zamaninda aldigim kumanda icinde aynisi oldu stokta olmasina ragmen yollanmadi iptal ettim simdi standart kargo ve sigorta ile daha ucuza geliyor sorsan indirim.yapmislar 😀 iade gelsin tekrar alacam . Bangood cin kurnazligi yapıyor.

sen ems ile almıştın değil mi? orda bir karışıklık oldu galiba şimdi düzeltilmişler. artık air parcel register ile gönderiyorlar. sipariş oluşturup parasını ödemediğin siparişler de mantıklı olabilir onların kuponlu fiyatları da artmış görünüyor.
Evet simdi.baktim air parcel de gelmis kupon ile beraber 560 liraya geliyo sigorta dahil iyi ki back order olmus 690 liraya alacaktim yoksa 😀

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön