SAÇMALAMALARDA BUGÜN

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
Kilitli
___isimsiz___
Ad Soyad: ...

SAÇMALAMALARDA BUGÜN

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 25 Eki 2019, 11:28

Nasıl olsa kimsenin salladığı yok :D

Kullanıcı avatarı
Zatoichi
Ad Soyad: 1_sma_0

Re: SAÇMALAMALARDA BUGÜN

Mesaj gönderen Zatoichi » 25 Eki 2019, 11:49

hknshbz yazdı: 25 Eki 2019, 11:28 Nasıl olsa kimsenin salladığı yok :D
Saçmatarken balık geliyor mu?
Ne var, ne yok? El cevap! 10

Kullanıcı avatarı
Zatoichi
Ad Soyad: 1_sma_0

Mesaj gönderen Zatoichi » 25 Eki 2019, 11:50

Nasıl ama? 😂😅
Ne var, ne yok? El cevap! 10

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 25 Eki 2019, 11:56

Saç malanmaz taranir 🥴

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 25 Eki 2019, 13:23

Saçı malayarak balık tutmak... Buna yeni konu gerek

Kullanıcı avatarı
bencilzevk
Ad Soyad: bencil zevk

Mesaj gönderen bencilzevk » 25 Eki 2019, 13:54

Bende seni görmek zorunda değilim senin bu gün ne sipariş ettiğini bilmek zorunda değilim bu gün hangi ağaca girdigini görmek zorunda değilim hangi dronu yaptığını bilmek zorunda değilim dünyanın en kaliteli parçalarından dronda yapsan yetenek olmadıktan sonra herşey boş burda iki üç kişi ona bişey dersiniz buna bişey dersiniz mesaj yazan adamı terslersinuz kendinize hiç bakmazsiniz sizene kardeşim küfür lu başkasını rencide edici bişey yazmadığı sürece isteyen istediği şeyi sorabilir dünden beri saçma saçma başlık açarak ne yapmış oldun yani seninki dahaki iyi oldu gece gündüz burdasın işin gucun yokmu hastalık olmuş kardeşim sendeki bu nedir ya bende senin sacmaliklarini görmek zorunda değilim ama tutupta bişey demiyorum bırakın şu saçmalığı isteyen istediğini sorsun cevap vermezsin olur biter
RC hoby
Mekatronik
8-)

Kullanıcı avatarı
Serdarr
Ad Soyad: Serdar uslan

Mesaj gönderen Serdarr » 25 Eki 2019, 14:26

Hakan hocam bende ne yaptığınızı anlayamadım açıkçası? İnsanların sordukları sorulara cevap vermek zorunda değilsiniz. Niye forumu boşuna karalıyorsunuz?
Uçuşa devam 😬😬

Kullanıcı avatarı
Serdarr
Ad Soyad: Serdar uslan

Mesaj gönderen Serdarr » 25 Eki 2019, 14:35

viewtopic.php?f=27&t=3136

Şimdi linkini verdiğim başlığı ben açtım. Başlıı açmadan önce de forumdaki bütün ilgili başlıkları okudum.
Ama yine de son mesajı yazan arkadaşımız
"Ne kadar yazarsan yaz insanlar yine soruyor" tarzı bir yazı yazmış.
Gerek duymadığım için bu arkadaşa cevap vermedim. Lakin ben bu forumda istediğimi sorarım kimseye de cevap verme zorunluluğu koşmuyorum. Böyle kendini bişeyler zanneden arkadaşlarımız da var ama biz sesimizi çıkarmıyoruz?
ilkokulda parmak kaldırıp yanlış cevap veren yada yanlış soru soran arkadaşına gülüp onu rencide eden öğrenciler gibi davranmanıza gerek yok.
Bende bu foruma aşağı yukarı hergün giriyorum ilgimi çeken başlıkları okuyup diğerlerini es geçiyorum. Kimsenin de mesajına başlığına karışmıyorum.
En son Serdarr tarafından 25 Eki 2019, 14:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Uçuşa devam 😬😬

Kullanıcı avatarı
Aliuzunali
Ad Soyad: ALİ UZUNALİOĞLU

Mesaj gönderen Aliuzunali » 25 Eki 2019, 14:35

Bende uzun zaman önce bayağı soru sordum ve cavabını aldım. Bir kısım sorulara cevap verdim ama çoğuna cevap vermedim. İşim yoğun olduğu için. Sonuçta her soruya cevap vermek zorunda değilsin. Aynı sorulan sorulara forumda cevabı var . bakabilirsin denilebilir. Yeni bir dron yapmak yada almak için ara sıra foruma bakıyorum. Forumuda soğutmamak lazım.
Frysky Taranis x9d plus. BLAZER chesna uçak
Eachine zagi uçan kanat. KINGKONG 130 Drone
145mm Drone. 150mm gps dron
Walkera super cp mini heli. Eachine EV800

__isimsiz__

Mesaj gönderen __isimsiz__ » 25 Eki 2019, 17:56

Serdarr yazdı: 25 Eki 2019, 14:35 viewtopic.php?f=27&t=3136

Şimdi linkini verdiğim başlığı ben açtım. Başlıı açmadan önce de forumdaki bütün ilgili başlıkları okudum.
Gerek duymadığım için bu arkadaşa cevap vermedim. Lakin ben bu forumda istediğimi sorarım kimseye de cevap verme zorunluluğu koşmuyorum. Böyle kendini bişeyler zanneden arkadaşlarımız da var ama biz sesimizi çıkarmıyoruz?
ilkokulda parmak kaldırıp yanlış cevap veren yada yanlış soru soran arkadaşına gülüp onu rencide eden öğrenciler gibi davranmanıza gerek yok.
Bende bu foruma aşağı yukarı hergün giriyorum ilgimi çeken başlıkları okuyup diğerlerini es geçiyorum. Kimsenin de mesajına başlığına karışmıyorum.
Gereksiz ve tekrar eden bir soru sorduğunu düşünsem o kadar uzun cevap yazmazdım.... Orada yazan her cümleyi copy paste yapmadım bizzat oturup kendim yazdım... Ama yazık olmuş yazmasam daha iyiymiş...

Alttaki mesajda gökhan hocamın dediğine istinaden, bu soruyu konu açsak da tekrar sorabilecek insanlar olacağını belirttim... Senle uzaktan yakından alakası olmayan şeye alınganlık etmişsin... Soruna veya sana gıcık olsam oturup o kadar şeyi yazmam... Mantıklı sorulara isterse tekrar tekrar sorsun üşenmeden cevap veriyoruz zaten... En kötü ihtimalle forumdaki linki kendimiz bulup burda var yazıyoruz...

Hakan hocamın verdiği tepki,
1) Gereksiz soru sorup, kırmadan ima ederek gereksiz olduğu kendisine çıtlatılmasına rağmen benzer sorulara devam edenlere
2) Basit bir google aramasında bulabileceği şeyi burada soranlara
3) Forumla hiç alakasız konulara başlık açanlara
4) Toplayacağı 1 drone iken, her parça için ayrı başlık açanlara vs...

Burada kimsenin kimseye üstünlüğü yok evet... Ama bir kuralı kaidesi veya bir saygınlığı olmalı... Siz de diyorsunuz yazmasak bile bakıyoruz her gün? Kim ister her gün takip ettiği yerin çöplüğe dönmesini?

Hakan hocama tepkisinde sonuna kadar katılıyorum....

Size destek vereceğim tek konu, tepkisini gösterirken kendisi de forumu bir nebze kirletmiş oldu... Ama o da dolaylı yoldan anlamayan birisine gözüne sokarak cevap verme şekliydi belki de...

Bence forumu çöplüğe çeviren onca kişi varken Hakan hocama bu kadar net ve acımasız yüklenmeniz yersiz...

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 25 Eki 2019, 18:51

KingNothing yazdı: 25 Eki 2019, 17:56
Serdarr yazdı: 25 Eki 2019, 14:35 viewtopic.php?f=27&t=3136

Gereksiz ve tekrar eden bir soru sorduğunu düşünsem o kadar uzun cevap yazmazdım.... Orada yazan her cümleyi copy paste yapmadım bizzat oturup kendim yazdım... Ama yazık olmuş yazmasam daha iyiymiş...

Alttaki mesajda gökhan hocamın dediğine istinaden, bu soruyu konu açsak da tekrar sorabilecek insanlar olacağını belirttim... Senle uzaktan yakından alakası olmayan şeye alınganlık etmişsin... Soruna veya sana gıcık olsam oturup o kadar şeyi yazmam... Mantıklı sorulara isterse tekrar tekrar sorsun üşenmeden cevap veriyoruz zaten... En kötü ihtimalle forumdaki linki kendimiz bulup burda var yazıyoruz...

Hakan hocamın verdiği tepki,
1) Gereksiz soru sorup, kırmadan ima ederek gereksiz olduğu kendisine çıtlatılmasına rağmen benzer sorulara devam edenlere
2) Basit bir google aramasında bulabileceği şeyi burada soranlara
3) Forumla hiç alakasız konulara başlık açanlara
4) Toplayacağı 1 drone iken, her parça için ayrı başlık açanlara vs...

Burada kimsenin kimseye üstünlüğü yok evet... Ama bir kuralı kaidesi veya bir saygınlığı olmalı... Siz de diyorsunuz yazmasak bile bakıyoruz her gün? Kim ister her gün takip ettiği yerin çöplüğe dönmesini?

Hakan hocama tepkisinde sonuna kadar katılıyorum....

Size destek vereceğim tek konu, tepkisini gösterirken kendisi de forumu bir nebze kirletmiş oldu... Ama o da dolaylı yoldan anlamayan birisine gözüne sokarak cevap verme şekliydi belki de...

Bence forumu çöplüğe çeviren onca kişi varken Hakan hocama bu kadar net ve acımasız yüklenmeniz yersiz...
Boşver hocam....

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 25 Eki 2019, 19:02

Serdarr yazdı: 25 Eki 2019, 14:26 Hakan hocam bende ne yaptığınızı anlayamadım açıkçası? İnsanların sordukları sorulara cevap vermek zorunda değilsiniz. Niye forumu boşuna karalıyorsunuz?
Serdar kardeşim, burası soru sormak, öğrenmek, başımıza gelenleri daha fazla kişi ile paylaşmak için var. Ama bir düzene de ihtiyacı var.

2 3 günüdür resim paylaşolamuyor. Özel mesajlarda sorunlar var. Hobinin %40ı yazılım desem yeridir, yazılım bölümü yok. Onlarca kez dile getirildi.

Bak ben halen mesaj yazabiliyorum, çoktan banlanmam gerekirdi.

Evet foruma geçici kirlilik getirdim, ama zorunlu hale geldi.

Bilmem anlatabildim mi....

Safak

Mesaj gönderen Safak » 27 Eki 2019, 08:30

bencilzevk yazdı: 25 Eki 2019, 13:54 Bende seni görmek zorunda değilim senin bu gün ne sipariş ettiğini bilmek zorunda değilim bu gün hangi ağaca girdigini görmek zorunda değilim hangi dronu yaptığını bilmek zorunda değilim dünyanın en kaliteli parçalarından dronda yapsan yetenek olmadıktan sonra herşey boş burda iki üç kişi ona bişey dersiniz buna bişey dersiniz mesaj yazan adamı terslersinuz kendinize hiç bakmazsiniz sizene kardeşim küfür lu başkasını rencide edici bişey yazmadığı sürece isteyen istediği şeyi sorabilir dünden beri saçma saçma başlık açarak ne yapmış oldun yani seninki dahaki iyi oldu gece gündüz burdasın işin gucun yokmu hastalık olmuş kardeşim sendeki bu nedir ya bende senin sacmaliklarini görmek zorunda değilim ama tutupta bişey demiyorum bırakın şu saçmalığı isteyen istediğini sorsun cevap vermezsin olur biter
Ne kadar çirkin bir mesaj yazdığınızın farkındamısınız. Sizinki tepki değil, çıkardığım tek şey kıskançlık, yada bencillik.

Ayrıca burası rcgroups'da bizim mi haberimiz yok, binlerce üyesi, tam donanımlı onlarca moderatörü olan. Elinden geldiğinice insanlara yardım etmeye çalışan sürekli aktif 5-10 kişi var, onlara da okuma, yazma, bakma demeye hakkınız yok.

Kullanıcı avatarı
bencilzevk
Ad Soyad: bencil zevk

Mesaj gönderen bencilzevk » 27 Eki 2019, 09:00

Safak yazdı: 27 Eki 2019, 08:30
bencilzevk yazdı: 25 Eki 2019, 13:54 Bende seni görmek zorunda değilim senin bu gün ne sipariş ettiğini bilmek zorunda değilim bu gün hangi ağaca girdigini görmek zorunda değilim hangi dronu yaptığını bilmek zorunda değilim dünyanın en kaliteli parçalarından dronda yapsan yetenek olmadıktan sonra herşey boş burda iki üç kişi ona bişey dersiniz buna bişey dersiniz mesaj yazan adamı terslersinuz kendinize hiç bakmazsiniz sizene kardeşim küfür lu başkasını rencide edici bişey yazmadığı sürece isteyen istediği şeyi sorabilir dünden beri saçma saçma başlık açarak ne yapmış oldun yani seninki dahaki iyi oldu gece gündüz burdasın işin gucun yokmu hastalık olmuş kardeşim sendeki bu nedir ya bende senin sacmaliklarini görmek zorunda değilim ama tutupta bişey demiyorum bırakın şu saçmalığı isteyen istediğini sorsun cevap vermezsin olur biter
Ne kadar çirkin bir mesaj yazdığınızın farkındamısınız. Sizinki tepki değil, çıkardığım tek şey kıskançlık, yada bencillik.

Ayrıca burası rcgroups'da bizim mi haberimiz yok, binlerce üyesi, tam donanımlı onlarca moderatörü olan. Elinden geldiğinice insanlara yardım etmeye çalışan sürekli aktif 5-10 kişi var, onlara da okuma, yazma, bakma demeye hakkınız yok.
😂😂 Pardon neyi kıskanıyorum ben her gün bı ağaca girmeyimi iyi yetenekli çok güzel ucabilseydi bak onu kiskanirdim parçalardan daha önemli bişey var oda o iki tane gimball varya onlara verdiğin hareket asıl önemli olan şey o burda kıskanılacak bişey yok. Bencillik yapan ben değilim siz herhalde ard ardına saçma saçma başlıklar açılırken burda yoktunuz bu olayda ondan sonra patlak verdi zaten onun öncesinde kimsenin kimseye bişey dediği yoktu. burda soru soran insanlara yönelik ard ardına başlık açarak milleti rencide eden omu benmiyim benim karşıma gecip taraflı taraflı mesaj yazma ne kadar cirkinmis lafa bak.
RC hoby
Mekatronik
8-)

Safak

Mesaj gönderen Safak » 27 Eki 2019, 09:13

Ardı ardına açılan ve size saçma gelen başlık var ise, bu ne sizin nede benim nede başkalarının sorumluluk alanında olan bir şey değil. Forum yönetiminin sorumluluk alanı. Hakan hocamın tepkisi tam da bunun üzerine idi, ardı ardına açılan saçma başlıklar için. Abartmış olabilir, ama kimseyi kırmadan incitmeden kendince bir tepki biçimi koymuş.

Sizinde tepki göstermeye hakkınız var elbette, ama kelimeleri özenli seçmek, kırmamak incitmemek gerekir. Mesajınızı içerik olarak uygun bulmadım, her kelimesini okurken rahatsız oldum. Tamamen rencide etmeye, dalga geçmeye yönelik bir mesaj. Yoksa uygun bir dil ile herkes tepkisini gösterebilir.

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 27 Eki 2019, 09:17

@Safak hocam, boşver şu gereksizler muattap olma...

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 27 Eki 2019, 11:52

konuyu kilitliyorum arkadaşlar bu şekilde tartışmanın kimseye bir faydası yok. ayrıca foruma fotograf yüklenemiyordu o sorun düzeltildi. diğer açılan konular kaldırıldı. forum yönetimininden istekler olduğu için bu konuyu bıraktık. lütfen birbirimize hakaret etmeyelim. birbirimize yardımcı olduğumuz nezih bir ortam olmaya devam etsin bu forum lütfen biraz sakin. forumu amacından saptırmayalım.

Kilitli

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön