....

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
hkoseoglu
Ad Soyad: harun köseoğlu

Re: Veda

Mesaj gönderen hkoseoglu » 27 Eki 2019, 14:04

hknshbz yazdı: 27 Eki 2019, 13:31
hkoseoglu yazdı: 27 Eki 2019, 13:22
hknshbz yazdı: 27 Eki 2019, 13:07 Yazmayacam diyorum ama dayanamıyorum!!!!

NEYİN LÜTFU???

GİDİN YOUTUBE DA IZLEYIN MI DEDIM Bİ KERE????

BENIM KAÇ SAATLERİM GEÇTİ EKRAN BAŞINDA HİÇ HABERİN VAR MI???????

BÖYLE BIŞEY Mİ DEDİM Bİ KERE??????

HERKES GİBİ BENİM DE ÖĞRENECEK ÇOJ ŞEYİM VAR!!!!

SORULMADAN PAYLAŞTIKLARIMA BAKIN!!!!!

KİMSE SORMADA DA LAZIM OLUR DİYE YAZDIKLARIMA BAKTINIZ KI HİÇ?????

SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAPIYORSUNUZ, İNSANI CİNNETE GETİRİYORSUNUZ.

NEYE KÜSECEM??? ÇOCUK MU SANDINIZ????

YÖNETİME 10 KERE YAZSAM DA Bİ HAREKET YAPMAYACAKLAR.

TÜM MESAJLARIM SİLİNSİN DİYE KONU AÇAN İLK BEN MİYİM SANIYORSUNUZ????????

HİÇBİŞEY ARSŞTIRMADAN HAXÇZIRDA PİŞ AĞZIMA DÜŞ ZİHNİYRTİNDEKİLER, BUNU DA Nİ ARAYIN BAKALIM FORUMDA NELER ÇIKACAK!!!?

FORUMA AYLARCA UĞRAMAZ, HİÇBİR KATKI FİKİR YOK, ÖĞRENDİĞİ BİRŞEYİ BAŞKASINA DA YARAR DİYE ZAHMET EDİP PAYLAŞMA YOK...

UCUZA ALDIĞINI OAHALIYA SATAN, MİLLETİ KA, IKLAYAN ÇAKALLARA NŞYR KİMSE BİRŞEY DENİYOR?????

ATAYIM BAKİN KAÇ KİŞİ YAPTI AYNISINI DAHA ÖNCE!!!!!!! MESAJLAR I'M SİLİNSİN DİYE KAÇ KİŞİ TALEPTE BULUNDU VE BUNU KONU AÇIP YAPTILAR!!!

ONLARINKİ NİYE ŞOV OLMADI???????????

TEOMAN KİM YAA???? BENI KIYASLADIĞIN ADAM EROİNMANIN TEKİ!!!!

BÖYLE Mİ YAPALIM!!!!!!

.. İLLA KÖTÜ MÜ OLALIM!!!!!!!!.

FORUMDA BU GÜNE KADAR MADDİ MANEVİ YARDIMLARIMIN TEK SONUCU OLDU! MUTLULUK!

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR DEDİK SALAKLIK ETTİK ANLAŞILAN!!!!
Hocam farklı bir boyuta geçmişsiniz tartışmamın bir anlamamı olmayacak boyut. Hala daha yok saatlerce uğraştım falan filan. Boşverin kapansın.
O zaman niye ithamda bulunuyorsun????

Lütğf sanıyorsun filan diyorsun???

Bu güne kadar böyle birşey mi dedim ben????

Bu güne kadar bilmeyen birine bunu da bilmiyomusun mu dedim????

Gel buraya, hiçbirşeyden haberin yok, bi güzel ithamlarda bulun, sonra boşver in kapatın.

Bu güne kadar hangi bilgiyi tecrübeyi paylaştın???

Yok mu bildiğin hiçbirşey???

Illaki var. Paylaşım var mı???

Yok. Yada yıka yakın.

Böyle olmak lazım demekki...

Foruma gelenler temiz ve düzgün bilgiye kolay uğraşsın diye çabalamamak lazım.

Yeni başlayanların kafası karışmasın, temiz bilgiyi kolay öğrensinler diye uğramamak lazım.

Forum daki konuların düzenlenmesi lazım diye aylardır yazıp çiziyoruz.

Farkında mısın???

Forumda resim yüklenmese de olur, bu sorunlardan birisi, devamlı hatalarla dolu..

Uzun uzadıya yazdım, kullanıcılarla ilgili sorunum yok, tabi ki herkes soracak öğrenecek, bu forum bunun için var diye.

Onları okudunuz mu????

Yok.

Önünüze düşen 1 mesaja bakıp yorum yapmak ne kolay yaaa...

Valla bravo...
Tek tek cevap vereyim o zaman

3. bir göz olarak dedim. Katılırsınız katılmassınız. Bilemiyorum. Forumun baya faydasını gördüm. Ve sizin ”burası nasıl bir yer ya” demenize karşılık vermek istedim.

Buradaki durum psikolojik durumunuz. İspatlaması zor. Ben buralara çok şey kattım havanız var. ( buradan başka bir tartışma çıkarmayın lütfen. Hissettiğimi yazıyorum) Diğer sorunuz bu konu ile alakalı.

Hocam. Başlayalı 2 hafta oldu.Başladım dediysem. Elime drone almışlığım yok. YouTube drone yap kanalından etkilendim.tüm videolarını izledim. Yapabilirim ben galiba bu işi dedim. Sipariş vermeye başladım. Banggooddan yaklaşık 6 ayrı kargom var. Şuan hiç biri gelmedi. Sadece burada yazıları okuyorum. Ne dememi istiyorsunuz. Ve ister inanın ister inanmayın yaşadığım tecrübeleri yazayım diye düşünüyordum.

Uzun uzadıya yazdım, kullanıcılarla ilgili sorunum yok, tabi ki herkes soracak öğrenecek, bu forum bunun için var diye.
Onları okudunuz mu????
Hocam forum kullanıcılardan oluşuyor bildiğim kadarıyla. Forum demek yöneticiler mi demek. Siz, ben,başkası, bence forumun bir parçası.burası bir mesajlaşma yeri değil mi. ben mi bişey kaçırıyorum.whatsup ın daha derli toplu, daha büyük bir yeri olduğunu düşünüyorum. ismi drone yap. Yani bilgilendirme amaçlı kurulduğunu düşünüyorum.

Bu bir soru değil ama cevap ihtiyacı doğuyor. Hacam 3 haftadır okuyabildiğim ne kadar burda yazı varsa okumaya çalıştım. Çoğu sorumun cevabını geçen sene yaZılanlar giderek buldum.Sadece bir mesaja bakmadım.

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Re: ....

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 27 Eki 2019, 14:05

Serdarr yazdı: 27 Eki 2019, 14:00
hknshbz yazdı: 27 Eki 2019, 13:50 Bu tepkilerimin asıl çıkış noktası...

Özel mesajlar geliyor görünüyor, ama açamıyorum. Gelen kutusu boş.

Yaw arkadaş, millet bişeyler sormak için bana mesaj atıyor. Ben cevaplayamıyotım... Ayıp oluyor, cevapsız bırakıyorum. Acil yardım olana yardım eli uzatamıyorum diye kendi kendime dertleniyorum...

Bu durumu düzeltmeye çalışıyorum, olmuyor olmuyor..

Baktım olmuyor, tepki gösteriyorum ki genel farkındalık olsun diye, dikkat çeksin bişeyler yapılsın, düzgün şekilde yardım etmeye devam edelim forum gelişsin diyorum, grldimiz noktaya bak.

ÇILDIRACAM YAAA

Hocam şunu açıklayamıyorum galiba. Forum yöneticileri yada moderatörleri görmediği taktirde istersen 1837392 tane boş başlık aç. Ne fark eder????
Yöneticilere ulaşıp çözümü orda arayacağınıza yada arkadaşlar böyle böyle bir sorun var nasıl çözebilir diyeceğinize gelip forumu çöplüğe çevirmek sadece benim gibi forumu severek girenlerin hakkını sabote etmekten başka birşey değil.
Ben de diyorum ki, son çareyi ve bu da bir işe yaramadı... Yoksa ben de bir milyon sekiz yüz otuzyedi bin üç yüz doksan iki mesaj yazmak istemezdim. Dediklerin zaten defaten yapıldı
En son ___isimsiz___ tarafından 27 Eki 2019, 14:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

hkoseoglu
Ad Soyad: harun köseoğlu

Mesaj gönderen hkoseoglu » 27 Eki 2019, 14:06

hknshbz yazdı: 27 Eki 2019, 13:07 Yazmayacam diyorum ama dayanamıyorum!!!!

NEYİN LÜTFU???

GİDİN YOUTUBE DA IZLEYIN MI DEDIM Bİ KERE????

BENIM KAÇ SAATLERİM GEÇTİ EKRAN BAŞINDA HİÇ HABERİN VAR MI???????

BÖYLE BIŞEY Mİ DEDİM Bİ KERE??????

HERKES GİBİ BENİM DE ÖĞRENECEK ÇOJ ŞEYİM VAR!!!!

SORULMADAN PAYLAŞTIKLARIMA BAKIN!!!!!

KİMSE SORMADA DA LAZIM OLUR DİYE YAZDIKLARIMA BAKTINIZ KI HİÇ?????

SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAPIYORSUNUZ, İNSANI CİNNETE GETİRİYORSUNUZ.

NEYE KÜSECEM??? ÇOCUK MU SANDINIZ????

YÖNETİME 10 KERE YAZSAM DA Bİ HAREKET YAPMAYACAKLAR.

TÜM MESAJLARIM SİLİNSİN DİYE KONU AÇAN İLK BEN MİYİM SANIYORSUNUZ????????

HİÇBİŞEY ARSŞTIRMADAN HAXÇZIRDA PİŞ AĞZIMA DÜŞ ZİHNİYRTİNDEKİLER, BUNU DA Nİ ARAYIN BAKALIM FORUMDA NELER ÇIKACAK!!!?

FORUMA AYLARCA UĞRAMAZ, HİÇBİR KATKI FİKİR YOK, ÖĞRENDİĞİ BİRŞEYİ BAŞKASINA DA YARAR DİYE ZAHMET EDİP PAYLAŞMA YOK...

UCUZA ALDIĞINI OAHALIYA SATAN, MİLLETİ KA, IKLAYAN ÇAKALLARA NŞYR KİMSE BİRŞEY DENİYOR?????

ATAYIM BAKİN KAÇ KİŞİ YAPTI AYNISINI DAHA ÖNCE!!!!!!! MESAJLAR I'M SİLİNSİN DİYE KAÇ KİŞİ TALEPTE BULUNDU VE BUNU KONU AÇIP YAPTILAR!!!

ONLARINKİ NİYE ŞOV OLMADI???????????

TEOMAN KİM YAA???? BENI KIYASLADIĞIN ADAM EROİNMANIN TEKİ!!!!

BÖYLE Mİ YAPALIM!!!!!!

.. İLLA KÖTÜ MÜ OLALIM!!!!!!!!.

FORUMDA BU GÜNE KADAR MADDİ MANEVİ YARDIMLARIMIN TEK SONUCU OLDU! MUTLULUK!

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR DEDİK SALAKLIK ETTİK ANLAŞILAN!!!!
Hocam farklı bir boyuta geçmişsiniz tartışmamın bir anlamamı olmayacak boyut. Hala daha yok saatlerce uğraştım falan filan. Boşverin kapansın.

Gel buraya, hiçbirşeyden haberin yok, bi güzel ithamlarda bulun, sonra boşver in kapatın.

Yok. Yada yıka yakın.

Yeni başlayanların kafası karışmasın, temiz bilgiyi kolay öğrensinler diye uğramamak lazım.

Farkında mısın???

Forumda resim yüklenmese de olur, bu sorunlardan birisi, devamlı hatalarla dolu..

Onları okudunuz mu????

Yok.

Valla bravo...

3. bir göz olarak dedim. Katılırsınız katılmassınız. Bilemiyorum. Forumun baya faydasını gördüm. Ve sizin ”burası nasıl bir yer ya” demenize karşılık vermek istedim.

Buradaki durum psikolojik durumunuz. İspatlaması zor. Ben buralara çok şey kattım havanız var. ( buradan başka bir tartışma çıkarmayın lütfen. Hissettiğimi yazıyorum) Diğer sorunuz bu konu ile alakalı.

Hocam. Başlayalı 2 hafta oldu.Başladım dediysem. Elime drone almışlığım yok. YouTube drone yap kanalından etkilendim.tüm videolarını izledim. Yapabilirim ben galiba bu işi dedim. Sipariş vermeye başladım. Banggooddan yaklaşık 6 ayrı kargom var. Şuan hiç biri gelmedi. Sadece burada yazıları okuyorum. Ne dememi istiyorsunuz. Ve ister inanın ister inanmayın yaşadığım tecrübeleri yazayım diye düşünüyordum.

Onları okudunuz mu????
Hocam forum kullanıcılardan oluşuyor bildiğim kadarıyla. Forum demek yöneticiler mi demek. Siz, ben,başkası, bence forumun bir parçası.burası bir mesajlaşma yeri değil mi. ben mi bişey kaçırıyorum.whatsup ın daha derli toplu, daha büyük bir yeri olduğunu düşünüyorum. ismi drone yap. Yani bilgilendirme amaçlı kurulduğunu düşünüyorum.

Bu bir soru değil ama cevap ihtiyacı doğuyor. Hacam 3 haftadır okuyabildiğim ne kadar burda yazı varsa okumaya çalıştım. Çoğu sorumun cevabını geçen sene yaZılanlar giderek buldum.Sadece bir mesaja bakmadım.

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 27 Eki 2019, 14:23

hkoseoglu yazdı: 27 Eki 2019, 14:06

Yok. Yada yıka yakın.

Farkında mısın???

Onları okudunuz mu????

Yok.

Valla bravo...

Onları okudunuz mu????

Ben burası nasıl bir yer yaa demedim! Varsa böyle bir mesajım, çıkar bul? Bu dediğin cümleyi bir mekana ilk defa gelmiş, hakkında hiçbir fikri olmayan birisi der. 7/24 burda olan birisi ancak şunu der "Burası nasıl bir yer haline geldi?" Ben de bunu dedim işte. Kullanıcılara faydası çok azalan bir yer haline geldi!!!! ÖZELLİKLE DE SENİN GİBİ YENİ BAŞLAYANLARA... Ama sen bu ayrımı yapmayacaksın. Çünkü daha temiz bilgi paylaşıldığı zamanlarda yoktun. Kendin de dedin 1 sene öncesine girmişsin, yakın zamandaki paylaşımlarda bulamamışsın.

Ben buralara çok şey katmadım. O havam da yok. Penceren çok buğulu, sen net göremiyorsun.
Ama şu bir gerçek ben buralardan çok şey öğrendim. Bunun da karşılığını verebilmek için elimden geleni yaptım.

Burasının ne yeri olduğunu kuruluşunun ilk haftası üye olan biri olarak gayet iyi biliyorum. Bu güne kadar da o amaçla uğraştım. Kendin bile diyorsun WhatsApp In daha derli toplu. Forum malesef değil. Forumu oluşturan kullanıcıları, kullanıcıları, konuları, mesajları yöneten yönetim. Forumu oluşturan kullanıcıların oto kontrol mekanizması var mı? Bence yok. Herkes forumun daha iyi bir yer olma gayesine sahip mi? Bence değil. Eğer öyle olsa, bana tepki göstereceğiniz destek olurdunuz. Birlikte yönetimin dikkatini çekerdik.

Bizim elimizden gelmeyen konularda desteklerini birlikte isterdik. Ne yapsaydım, imza kampanyası mı?

Keşke yazsan, tecrübelerin bence çok önemli. YouTube kanalı a gir bak. Drone ile ilgili ilk videom, "Dron yapmak ne kadar zor" Hale duruyor mu emin değilim. Ama o videonun amacı şuydu, Ben bu işe başlayınca hangi zorluklarla karşılaştım. Bunları aktarmak istedim. Çünkü süper profesyonellerin videolarına herşey günlük güneşlik... İnsanlar kandırılıyor. Bu iş I kadar da kolay değil. Zarara uğramamak için dikkatli olun demek istemiştim o videoda.

Şimdi sen de yeni başlayan biri olarak, yaz arkadaşım başında geçenleri. Başkaları aynı sorunları yaşamasın.

Senin bu açacağı konu benim veya bir başkasının sorulara vereceği cevaplardan 100 kat daha faydalı olacaktır!

Ama bunu acaba hangi konuya açmalısın? Yeni başlayanlar mı, genel mi?

Diyelim ki sen açtın bir yere ve alakasız oldu. Ben kullanıcı, sen kullanıcı birşey yapabiliyor muyuz? HAYIR.

Kim yapabilir bu düzeltmeyi? Yönetim.

Yaz başına kadar gayet güzel yapıyorlardı.

Son 5 6 aydır, forum çöplüğe döndü...

Benin 10 15 konum mu çöplüğe döndürdü?

Başka ne yazdın hatırlamıyorum, yukarı in çık yazılana bak yapmaktan yoruldum...

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön