x ray machine

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
Kullanıcı avatarı
Xxgamer45
Ad Soyad: Berke Önlü

Re: x ray machine

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 09 Haz 2020, 14:34

Bune reklammı lütfen burdan kaldırsın biri bunu

Kullanıcı avatarı
Selim FPV
Ad Soyad: Selim Yağız Coşkara

Mesaj gönderen Selim FPV » 09 Haz 2020, 14:47

Eveeet hocalarım forumumuza botlarda gelmiş sanırım. ünlem işaretine basıp bildirin.
Nası sumilatör gerçek hayattan golay yağv bizim zamanımızda oluyoduğ

-Freerider

Kullanıcı avatarı
Selim FPV

Mesaj gönderen Selim FPV » 09 Haz 2020, 14:51

Resimde gördüğünüz gibi edenmajamay çinli bi spam botu
add.png

-Freerider

Kullanıcı avatarı
Zatoichi
Ad Soyad: 1_sma_0

Mesaj gönderen Zatoichi » 09 Haz 2020, 17:19

Selim FPV yazdı: 09 Haz 2020, 14:51 Resimde gördüğünüz gibi edenmajamay çinli bi spam botuadd.png
Bir tane değil ki, reklam botları forumları kuşatmış.
Ne var, ne yok? El cevap! 10

Kullanıcı avatarı
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ
Ad Soyad: Yiğit Efe ERDOĞMUŞ

Mesaj gönderen Yiğit Efe ERDOĞMUŞ » 09 Haz 2020, 17:29

Hocam forumumuza moderatörler getirilmeli üstadlarımız var fakat onlarda çok aktif olamadığından ana sayfalarımızı kapatan saçma reklamlarla karşı karşıya kalıyoruz. Büyük bir yönetim ekibi forumun gelişmesine katkı sağlıyacaktır.
Aklım fikrim havada 8-)

berkerm4n

Mesaj gönderen berkerm4n » 09 Haz 2020, 17:48

Yiğit Efe ERDOĞMUŞ yazdı: 09 Haz 2020, 17:29 Hocam forumumuza moderatörler getirilmeli üstadlarımız var fakat onlarda çok aktif olamadığından ana sayfalarımızı kapatan saçma reklamlarla karşı karşıya kalıyoruz. Büyük bir yönetim ekibi forumun gelişmesine katkı sağlıyacaktır.
Foruma günde en fazla 10 kişi mesaj atıyor. Moderasyon ekibi gelse ne yapacak?

Kullanıcı avatarı
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ

Mesaj gönderen Yiğit Efe ERDOĞMUŞ » 09 Haz 2020, 20:48

berkerm4n yazdı: 09 Haz 2020, 17:48
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ yazdı: 09 Haz 2020, 17:29 Hocam forumumuza moderatörler getirilmeli üstadlarımız var fakat onlarda çok aktif olamadığından ana sayfalarımızı kapatan saçma reklamlarla karşı karşıya kalıyoruz. Büyük bir yönetim ekibi forumun gelişmesine katkı sağlıyacaktır.
Reklamları kaldırırlar ,yazım hatası yapanları uyarırlar ,saygısız davranan kişileri uyarırlar ,önemli bölümleri canlı tutarlar ,güncel haberler konusunda konu açarlar ,yazılımcı moderatör arkadaşlarımız olabilir site seosunu korurlar phpbb güncellemelerini yaparlar site kodlarında oluşan hataları düzeltirler ufak reklamlar yerleştirirler ama rahatsız edici türden değil mesela kelime reklamları olabilir ,banner pop-up vb. olmasını bende önermiyorum. Rütbe sistemi oluşturulabilir üye ,üyecik ,onurlu üye ,moderatör ,administrator vb. . Yazım kurallarının etkisini çok yaşıyorum bazı yeni üyeler hızlıca yazı yazarken çok hatalar yapıyorlar de da ayrılması gibi ufak hatalar değilde kelime hatalarının düzeltilmesi gerekiyor ,soru sormuşlar yardımcı olmak içini girip dediklerinden hiçbirşey anlamadan geri çıktığım konular oluyor ,rütbe sistemi insanları hırslandırarak daha fazla mesaj yazma isteği uyandırıyor ,bu tarz ufak tefek fakat yararlı şeylerin forumun gerçekten çok ilerlemesini sağlayacağını düşünüyorum.
Aklım fikrim havada 8-)

Kullanıcı avatarı
Selim FPV

Mesaj gönderen Selim FPV » 09 Haz 2020, 21:11

Yiğit Efe ERDOĞMUŞ yazdı: 09 Haz 2020, 20:48
Reklamları kaldırırlar ,yazım hatası yapanları uyarırlar ,saygısız davranan kişileri uyarırlar ,önemli bölümleri canlı tutarlar ,güncel haberler konusunda konu açarlar ,yazılımcı moderatör arkadaşlarımız olabilir site seosunu korurlar phpbb güncellemelerini yaparlar site kodlarında oluşan hataları düzeltirler ufak reklamlar yerleştirirler ama rahatsız edici türden değil mesela kelime reklamları olabilir ,banner pop-up vb. olmasını bende önermiyorum. Rütbe sistemi oluşturulabilir üye ,üyecik ,onurlu üye ,moderatör ,administrator vb. . Yazım kurallarının etkisini çok yaşıyorum bazı yeni üyeler hızlıca yazı yazarken çok hatalar yapıyorlar de da ayrılması gibi ufak hatalar değilde kelime hatalarının düzeltilmesi gerekiyor ,soru sormuşlar yardımcı olmak içini girip dediklerinden hiçbirşey anlamadan geri çıktığım konular oluyor ,rütbe sistemi insanları hırslandırarak daha fazla mesaj yazma isteği uyandırıyor ,bu tarz ufak tefek fakat yararlı şeylerin forumun gerçekten çok ilerlemesini sağlayacağını düşünüyorum.
gerçekten çok mantıklı dediğiniz gibi ufak tefek ama çok yaraı dokunabilir ben katılıyorum size

-Freerider

berkerm4n

Mesaj gönderen berkerm4n » 09 Haz 2020, 21:18

Yiğit Efe ERDOĞMUŞ yazdı: 09 Haz 2020, 20:48
Bu forum zaten kar amacı gütmüyor. O özelliklere sahip biri neden karşılıksız moderatörlük yapsın?Ayrıca sitede bir sürü boş ve gereksiz mesaj var. Rütbe sistemiyle bu mesajların sayısı artabilir.

Kullanıcı avatarı
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ

Mesaj gönderen Yiğit Efe ERDOĞMUŞ » 09 Haz 2020, 21:28

Eminimki karşılıksız moderatörlük yapıcak kişiler çıkıcaktır ,bu forumda birbirimizle ücretsiz bir şekilde birbirimizle yardımlaşıyoruz boş zamanı olan kişilerin yardımının dokunacağını düşünüyorum . Dediğim mini kelime reklamlarında kazanılan ufak gelirde sitenin hostinginin geliştirilmesi ddos korumaları için kullanıllabilir.
Aklım fikrim havada 8-)

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 09 Haz 2020, 21:59

Yiğit Efe ERDOĞMUŞ yazdı: 09 Haz 2020, 21:28 Eminimki karşılıksız moderatörlük yapıcak kişiler çıkıcaktır ,bu forumda birbirimizle ücretsiz bir şekilde birbirimizle yardımlaşıyoruz boş zamanı olan kişilerin yardımının dokunacağını düşünüyorum . Dediğim mini kelime reklamlarında kazanılan ufak gelirde sitenin hostinginin geliştirilmesi ddos korumaları için kullanıllabilir.
Bencede yeni moderatörler lazım saat 14.30 gibi atılmış mesaj ama 5 saat geçmesine rağmen hala hiç kimse gelip silmedi ve öneri bir bağış sekmesi açılabilir forumda foruma destek olma isteyen bir çok kişi vardır

Kullanıcı avatarı
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ

Mesaj gönderen Yiğit Efe ERDOĞMUŞ » 09 Haz 2020, 22:16

Bağışlarla drone youtuberlerine reklam verilerek forumun daimi kitlesinin artması sağlanabilir
Aklım fikrim havada 8-)

Kullanıcı avatarı
Xxgamer45

Mesaj gönderen Xxgamer45 » 10 Haz 2020, 17:39

1 günden fazla oldu bu post kaldırılmayalı @BarisB veya @Gökhan Bora biriniz buraya uğradımı yukarıdaki önerileri kesinlikle değerlendirin

Kullanıcı avatarı
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ

Mesaj gönderen Yiğit Efe ERDOĞMUŞ » 10 Haz 2020, 18:08

@gökhan YANKI abimizide ben etiketleyeyim
Aklım fikrim havada 8-)

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 11 Haz 2020, 22:32