Fpv Hakkında ! Nereden ? Nasıl

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
gokhan38
Ad Soyad: Gökhan navruz

Fpv Hakkında ! Nereden ? Nasıl

Mesaj gönderen gokhan38 » 24 Oca 2023, 02:35

Sevgili arkadaşlar merhaba !
Ben mavic air kullanıcısıyım ancak
Son zamanlarda Fpv Drone videoları seyrettikçe Fpv Drone karşı bir sevgi istek ve merak başladı içimde, nereden başlamalıyım nasıl temin etmeliyim set olarak almak mı mantıklı yoksa fpv pilotu olabilmek için bir drone kendim mi toplamam gerekir ,genel olarak sohbet tecrübeleerinizi söylemek istediklerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Atmaca
Ad Soyad: Selim Demirci
İletişim:

Re: Fpv Hakkında ! Nereden ? Nasıl

Mesaj gönderen Atmaca » 30 Oca 2023, 00:13

hazır setlerde var fakat kendiniz de gayet iyi toplayabilirsiniz çnemli olan bütçeniz ve beklentiniz nedir?
Jumper TPro - Flysky İ6
Qav180 - X2 elf 88
Flysight Spx02 - Eachine Ev800

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 30 Oca 2023, 00:14

Merhaba hoş geldiniz. aslında kendiniz toplamanız daha mantıklı ama artık şartlar oldukça zorlaştı bulabiliyorsanız hazır dronlardan da alıp başlayabilirsiniz. başlangıç için whoop tarzı bir drone çok iyi olacaktır pervane korumaları olduğu için kırım ihtimali düşecektir.

siz şimdi ne alayım diye soracaksınız hiç farketmez. dediğim gibi şu an bu dronlara ulaşmak zor kesenize uyan bir modelle başlayabilirsiniz. aliexress ya da banggood gibi sitelerden bakabilirsiniz. 2"- 2.5"-3" whoop tarzı dronlarla başlayabilir ya da direk 5" bir cihaz toplamaya başlayabilirsiniz.

drone toplamak için

kumanda
frame
motorlar
uçuş kontrolcüsü
pil
görüntü iletmek için anolog ya da digital görüntü sistemi

ihtiyacınız olacak. ilk etapta kumandanızı alıp bir an önce bilgisayarda simülasyon çalışmaya başlamanızı öneririm.

driverarikan
Ad Soyad: Driver Arikan

Mesaj gönderen driverarikan » 12 Nis 2023, 15:42

Merhaba sadece simülasyonda kullanmak için uygun fiyatlı bir kontrolcü arıyorum. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön