İkamet ettigimiz iller ve bulusmalar hakkinda

Bu forum altında muhabbet ediyoruz.
___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Re: İkamet ettigimiz iller ve bulusmalar hakkinda

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 19 May 2019, 23:14

Hocam arazi alan bir yer bakacaz, topli tasima zor olur ama bir yerlerde bulusulup araci olanlar digerlerini alir devam ederiz. Ulasim bir sekilde ayarlanir..

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 19 May 2019, 23:48

BarisB yazdı: 23 Nis 2019, 21:08
KingNothing yazdı: 23 Nis 2019, 19:28
BarisB yazdı: 18 Mar 2019, 01:08

😁😁 Hakan hocam teşekkür ederim. İnsan şu drib'ler, skitzo'ları izledikçe ben niye uçuyorum diyor. En kötüsü de asla o seviyeye gelemeyecek olduğunu anlamış olmak 😔
Biz iyileştikçe onlar da daha iyileşecek diye düşünüyoruz.... Ama bunun da bi üst sınırı vardır hocam :)) Elbet daha iyi olamayacağı bir noktaya gelirler, biz de orada yakalarız 😎😎
Bıyıklının yarısı kadar olsam tamam derim daha kovalamam 🙃
barış hocam adamlarda aman çarparım aman kırarım olayı yok ki daha ötesi yerine koyabilir miyim diye düşünmüyorlar rahatlar bugüne kadar kırdıkları goprolar in parasını hesaplasak şu forumda herkese üçer beşer tane quad toplarız.

yani pilotajda yetenek işidir mutlaka ama bir o kadar da duygusal boyutu var malesef adamlar zevkine lipo yakiyor biz ise elimizdekilere cocugumuz gibi bakıyoruz.

aci ama gerçek...
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 20 May 2019, 00:14

bsivaslioglu yazdı: 19 May 2019, 23:48
KingNothing yazdı: 23 Nis 2019, 19:28

Biz iyileştikçe onlar da daha iyileşecek diye düşünüyoruz.... Ama bunun da bi üst sınırı vardır hocam :)) Elbet daha iyi olamayacağı bir noktaya gelirler, biz de orada yakalarız 😎😎
barış hocam adamlarda aman çarparım aman kırarım olayı yok ki daha ötesi yerine koyabilir miyim diye düşünmüyorlar rahatlar bugüne kadar kırdıkları goprolar in parasını hesaplasak şu forumda herkese üçer beşer tane quad toplarız.

yani pilotajda yetenek işidir mutlaka ama bir o kadar da duygusal boyutu var malesef adamlar zevkine lipo yakiyor biz ise elimizdekilere cocugumuz gibi bakıyoruz.

aci ama gerçek...
Hocam cok haklisin, ben dusecem diye acro ucmaya 1.5 sene sonra basladim. Simdi de paso1 dusuyorum, biseyler kiriyorum bozuyorum... Ama baska turlu de ilerleme olmuyor malesef. Bak mesela bu haftasonu bana 2 tane govdeye patladi... Pervane anten ivir ziviri saymiyorum bile..

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 20 May 2019, 00:41

hknshbz yazdı: 20 May 2019, 00:14
bsivaslioglu yazdı: 19 May 2019, 23:48

aci ama gerçek...
Hocam cok haklisin, ben dusecem diye acro ucmaya 1.5 sene sonra basladim. Simdi de paso1 dusuyorum, biseyler kiriyorum bozuyorum... Ama baska turlu de ilerleme olmuyor malesef. Bak mesela bu haftasonu bana 2 tane govdeye patladi... Pervane anten ivir ziviri saymiyorum bile..
aynen hocam bırakalım büyük quadlari antrenman için aldığım mobula 7 bile kırılmasın diye ağırdan alıyorum en basiti bir tane gövde bile yurtdışından geliyor geçtim vergisini falanini filanini elime ulaşması bile 1 ay sürüyor yani imkan eşit olsa eminim bizlerin içinden de bir-çok bıyıklı hatta pos bıyıklı çıkar...

😁😀🤣😂
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 20 May 2019, 01:44

Eşit şartlarda yarışmıyoruz evet. Biz maddi sıkıntılardan dolayı sürekli b takımla sahaya çıkan kocaelispor gibiyiz. Adamlar da bayern munich
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Kullanıcı avatarı
Gandalf

Mesaj gönderen Gandalf » 20 May 2019, 11:42

BarisB yazdı: 20 May 2019, 01:44 Eşit şartlarda yarışmıyoruz evet. Biz maddi sıkıntılardan dolayı sürekli b takımla sahaya çıkan kocaelispor gibiyiz. Adamlar da bayern munich
Hatta ezeli rakipleri olan Sakarya sporla yaptıkları maçta 4-1 yenilirken 5.golu kendi.kalesine atan Kocaelispor gibiyiz 😀

“Muhabbet, Tanışma, Duyuru...” sayfasına dön