LIPO sorunumuza yerel çözüm...

LiPo, LiFe, LiIon bataryalar
Afacann29
Ad Soyad: Ümit Özdemir

Re: LIPO sorunumuza yerel çözüm...

Mesaj gönderen Afacann29 » 20 Ağu 2019, 11:59

Hocam bugün olanı anlatayım bugün drone bıraktım bir mühendisleri var İRAN lı bir arkadaş inceledikten sonra tarafıma dönüş yapacaklar onlardan bilgi bekliyorum şuan için ağırlık konusuna gelince bilgi doğrultusunda bakacağım. Belkide yapamayacaklar tam bir netlik yok şuan için

___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Re: LIPO sorunumuza yerel çözüm...

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 20 Ağu 2019, 12:16

Afacann29 yazdı: 20 Ağu 2019, 11:59 Hocam bugün olanı anlatayım bugün drone bıraktım bir mühendisleri var İRAN lı bir arkadaş inceledikten sonra tarafıma dönüş yapacaklar onlardan bilgi bekliyorum şuan için ağırlık konusuna gelince bilgi doğrultusunda bakacağım. Belkide yapamayacaklar tam bir netlik yok şuan için
Açıkcası ben merkezleriyle görüşmedim. Ama bana Tuzladaki şubelerinden söylenen, hücreleri çinden hazır alıyorlar. Burada hücre birleşimi ve paketleme&etiketleme yapıyorlar. Eğer özel üretim (daha doğrusu ellerinde bulunmayan özellikte pil) istersek, o zaman ona uygun hücrelerin yüksek miktarda (yani normal yaptıkları sevkiyat boyutunda) çinden getirtmeleri gerekiyor. Böyle bir işe de garanti satış sayısı olmadan girmiyorlar. Böyle birşeyi birey olarak garanti etmek de mümkün olmayacağı için ben hiç uğraşmadım...

“Bataryalar” sayfasına dön