5 aydır Gelmeyen batarya

LiPo, LiFe, LiIon bataryalar
marsgocmeni0
Ad Soyad: Muhammed Emin

5 aydır Gelmeyen batarya

Mesaj gönderen marsgocmeni0 » 04 Nis 2020, 16:51

Çinden pil getittirmek kapalıydı. Burdan birisinin tavsiyesi ile aliexpressde bir mağazadan alabilidim. 29 kasım 2019da sipariş verdim. Eninde sonunda gelir diye bekledim. Hatta unuttum bile bugün bakayım dedim hala amerikada. Garip tarafı amerakadan yola çıkıp frankfurta geliyor. Frankfurttan geri amerikaya gidiyor. Ve 2 aydır amerikada bekliyor. Bunu nasıl iade edebilirim?

Kullanıcı avatarı
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ
Ad Soyad: Yiğit Efe ERDOĞMUŞ

Re: 5 aydır Gelmeyen batarya

Mesaj gönderen Yiğit Efe ERDOĞMUŞ » 04 Nis 2020, 16:58

marsgocmeni0 yazdı: 04 Nis 2020, 16:51 Çinden pil getittirmek kapalıydı. Burdan birisinin tavsiyesi ile aliexpressde bir mağazadan alabilidim. 29 kasım 2019da sipariş verdim. Eninde sonunda gelir diye bekledim. Hatta unuttum bile bugün bakayım dedim hala amerikada. Garip tarafı amerakadan yola çıkıp frankfurta geliyor. Frankfurttan geri amerikaya gidiyor. Ve 2 aydır amerikada bekliyor. Bunu nasıl iade edebilirim?
Talep oluşturdunuz mu?
Aklım fikrim havada 8-)

marsgocmeni0

Mesaj gönderen marsgocmeni0 » 04 Nis 2020, 17:00

Yiğit Efe ERDOĞMUŞ yazdı: 04 Nis 2020, 16:58
marsgocmeni0 yazdı: 04 Nis 2020, 16:51 Çinden pil getittirmek kapalıydı. Burdan birisinin tavsiyesi ile aliexpressde bir mağazadan alabilidim. 29 kasım 2019da sipariş verdim. Eninde sonunda gelir diye bekledim. Hatta unuttum bile bugün bakayım dedim hala amerikada. Garip tarafı amerakadan yola çıkıp frankfurta geliyor. Frankfurttan geri amerikaya gidiyor. Ve 2 aydır amerikada bekliyor. Bunu nasıl iade edebilirim?
Talep oluşturdunuz mu?
hayır nasıl yapacağımı bilmiyorum

Kullanıcı avatarı
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ

Mesaj gönderen Yiğit Efe ERDOĞMUŞ » 04 Nis 2020, 17:34

marsgocmeni0 yazdı: 04 Nis 2020, 17:00
Talep oluşturdunuz mu?
Siparişlerim bölümüne giriyorsunuz ürünün product action kısmında olan open disputeye basıyorsunuz Resim, büyük ihtimalle çok uzun süre geçtiği için site açmanıza izin vermeyecektir ingilizceniz varsa destek hattınızı aramanızı öneririm.
Aklım fikrim havada 8-)

marsgocmeni0

Mesaj gönderen marsgocmeni0 » 04 Nis 2020, 17:51

Yiğit Efe ERDOĞMUŞ yazdı: 04 Nis 2020, 17:34

Talep oluşturdunuz mu?
Siparişlerim bölümüne giriyorsunuz ürünün product action kısmında olan open disputeye basıyorsunuz Resim, büyük ihtimalle çok uzun süre geçtiği için site açmanıza izin vermeyecektir ingilizceniz varsa destek hattınızı aramanızı öneririm.
open dispute tıkladım kabul etmedi. Yani konuşacak kadar değilim yaa başka bir yolumuz yok mu

Kullanıcı avatarı
Yiğit Efe ERDOĞMUŞ

Mesaj gönderen Yiğit Efe ERDOĞMUŞ » 04 Nis 2020, 18:22

marsgocmeni0 yazdı: 04 Nis 2020, 17:51

open dispute tıkladım kabul etmedi. Yani konuşacak kadar değilim yaa başka bir yolumuz yok mu
Burayı deneyebilirsiniz https://alimebot.aliexpress.com/intl/in ... cYFtu2ayEG ,benim open disputeden sonra en çok tercih ettiğim yöntem satıcıyla iletişime geçmek satıcıyla konuşurken hiç korkmayın rahatlıkla tehdit edebilirsiniz :D paramı alıp ürünümü göndermediklerinde 0 yıldız ile tercih etmiyceğimi söylemiştim para iadesi yaptılar. Not : Asla siparişi aldığınızı onaylamayın işler sizin için zorlaşabilir.
Aklım fikrim havada 8-)

Kullanıcı avatarı
Selim FPV
Ad Soyad: Selim Yağız Coşkara

Mesaj gönderen Selim FPV » 19 Haz 2020, 17:20

Yiğit Efe ERDOĞMUŞ yazdı: 04 Nis 2020, 18:22
marsgocmeni0 yazdı: 04 Nis 2020, 17:51
Burayı deneyebilirsiniz https://alimebot.aliexpress.com/intl/in ... cYFtu2ayEG ,benim open disputeden sonra en çok tercih ettiğim yöntem satıcıyla iletişime geçmek satıcıyla konuşurken hiç korkmayın rahatlıkla tehdit edebilirsiniz :D paramı alıp ürünümü göndermediklerinde 0 yıldız ile tercih etmiyceğimi söylemiştim para iadesi yaptılar. Not : Asla siparişi aldığınızı onaylamayın işler sizin için zorlaşabilir.
hocam benim pilimde 3 aydır gelmiyordu 2200 lük sipariş ettim teranty pi.l teranty in orjinal mağazası değilde ucuz olsun diye başka bi mağzadan sipariş ettim gelmedi hala transit durumunda gözüküyor aynı mağazadan esc sipariş ettim o dün tr ye varmış ama sizin taktikte iyiymiş daha yaşım küçük ama ingilizcem iyidir bi denerim olmassa :lol:
Nası sumilatör gerçek hayattan golay yağv bizim zamanımızda oluyoduğ

-Freerider

“Bataryalar” sayfasına dön