Hobi beni bıraktığı için satıyorum. (satıldı)

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç satış ilanları.
erolhizarci
Ad Soyad: Erol HIZARCI

Hobi beni bıraktığı için satıyorum. (satıldı)

Mesaj gönderen erolhizarci » 04 Eyl 2019, 10:52

Satılanlar oldu..burdan silerek kaldırıyorum...
Hobi beni bıraktığı için (vakit ayıramadığım için) elimdekileri satıyorum. Bunları zaman içinde alırken yaparım dedim ama iş yoğunluğumdan farkettim ayda bir elime alacak vakit bulabilmişim.
Ufak tefek darbeler olabilir (özellikle falcon 120de) ama çalışıyor. detay aşağıda yazdım.
Bu yüzden bu hobi beni bıraktı. benim bırakmaya niyetim yok aslında.
belki yakında zaman yine bulaşırım bu işlere.. bu başlangıç seviye oldu benim için.

Tüm teknik detay ve fotoğraflar için buraya bakın : https://bit.ly/2lVSsD3
Satılanları buradan kaldırdım...

- Falcon 120
Kumandayı vermiyorum, detaylar resminde yazıyor
ACRO mode da çok iyi uçuyor. kamera bağla, kumandanı eşleştir. ACRO da uçur.(pil dahil) 450 tl (Bu hali ile )

- EV800 FPV gözlük... özellik detayları yazmıyorum. bilen biliyor.. araştırın.. sağlam sorunsuz. 350 TL

- Uçuş Simulatör için kablo ve 3d ses kartı(falcon 120 alana hediyem) 20 TL

https://www.thingiverse.com/thing:3361704

- Çeşitli malzemeler.. Resimde de gördüğünüz gibi.. usb çalışan havya sağlam (dahil). m2, m3 vidalar. klipsler, kablolar, makaronlar vs vs... resimde ne görüyorsanız..(çoğunu tek tek aldığım için hepsi 200 tl den aşağı gelmemiştir bana) 50 tl

TOPLAM 870 TL (hepsini alırım derseniz fiyatı 800 tl)

Not: pil 850 mah 3s falconunki dron ile beraber verilecek.. diğeri satıdı.. pervaneleri dahil... 1 den fazla parça alanlara indirim yaparım.. Ankara içi getiririm test ederek elden teslim ederim.. Resimlerde bazı detayları belirttim.

Kullanıcı avatarı
Armagancakir
Ad Soyad: Armağan Çakır
İletişim:

Re: Hobi beni bıraktığı için satıyorum.

Mesaj gönderen Armagancakir » 10 Oca 2020, 10:40

Resimler görünmüyor

recep2749
Ad Soyad: Recep Şen
İletişim:

Re: Hobi beni bıraktığı için satıyorum.

Mesaj gönderen recep2749 » 10 Oca 2020, 12:33

Vidalar ve anti titreşim kavucuk var mı ?

erolhizarci
Ad Soyad: Erol HIZARCI

Re: sayfayı kaldıramıyorum yada editleyemiyorum..

Mesaj gönderen erolhizarci » 10 Oca 2020, 14:38

Burada ürünler satışda iken ilan tarihinden ileriki bir zamanda kalan malzemeleri başka bir kanal aracılığı ile sattım yada tekrar ihtiyaç olduğu için satmaktan vazgeçtiklerim oldu.... şuan satışta (şimdilik) bir parça yok... ilan sayfam forumda çok gerilere düştüğü içinde bu mesajı unutmuşum. kusura bakmayın...

Mesajı editleyip içeriği kaldırmak istiyorum ama bulamadım... yada yapamıyorum galiba..

“Satış İlanları” sayfasına dön