Mavic Air Fly More Combo + range extender ve extralar

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç satış ilanları.
redbaron
Ad Soyad: Tamer Şahin

Mavic Air Fly More Combo + range extender ve extralar

Mesaj gönderen redbaron » 08 Ağu 2020, 12:11

Drona range extender uygulanmıştır ve uygulamanın sonunda menzili 3.5 km km ye kadar arttırılmıştır. Pil yeterli olsa 3.5 km nin daha uzağınada gidebilir (3.5 km git 3.5 Km gel toplam 7 km maximum uçurabildim). Dronun yanında ayrıca polarize lens, araba şarj cihazı tablet tutucu gibi extralar verilecektir. Drone bir kez düşmüş ve yetkili serviste tamir görmüştür. orjinal parça ile tamir edildiğinden bunu anlamak mümkün değildir. 3 adet pil vardır ve pil dolumu 30 civarıdır, piller sağlıklıdır. Fiyat 5650 tl

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

DarthPac

Re: Mavic Air Fly More Combo + range extender ve extralar

Mesaj gönderen DarthPac » 08 Ağu 2020, 12:38

redbaron yazdı: 08 Ağu 2020, 12:11 Drona range extender uygulanmıştır ve uygulamanın sonunda menzili 3.5 km km ye kadar arttırılmıştır. Pil yeterli olsa 3.5 km nin daha uzağınada gidebilir (3.5 km git 3.5 Km gel toplam 7 km maximum uçurabildim). Dronun yanında ayrıca polarize lens, araba şarj cihazı tablet tutucu gibi extralar verilecektir. Drone bir kez düşmüş ve yetkili serviste tamir görmüştür. orjinal parça ile tamir edildiğinden bunu anlamak mümkün değildir. 3 adet pil vardır ve pil dolumu 30 civarıdır, piller sağlıklıdır. Fiyat 5650 tl

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
range extender uygulaması derken nasıl bir şey bu sadece merakımdan soruyorum?
zaten mavic air in fcc modda aşağı yukarı menzili 3km değil mi default hali ile?

redbaron

Mesaj gönderen redbaron » 08 Ağu 2020, 22:30

6 dbi lık antenler kumandaya takıldı. FCC modda ben hiç 3 km göremedim deniz üstü bile en fazla 1.5-2 km de sinyal kaybolmaya başlıyor. bu antenlerle kara üzerinde 3.5 km gördüm onda da pil yüzünden geri dönmek zorunda kaldım

redbaron

Mesaj gönderen redbaron » 09 Ağu 2020, 11:19

fiyat 5000 olarak revize

“Satış İlanları” sayfasına dön