[SATILDI] FlySky FS-i6X + X6B

İkinci El ya da Sıfır parça ve rc araç satış ilanları.
Kullanıcı avatarı
Gökhan Bora
Ad Soyad: Gökhan Bora

[SATILDI] FlySky FS-i6X + X6B

Mesaj gönderen Gökhan Bora » 04 Ağu 2018, 01:01

Merhaba. FlySky FS-i6X kumanda ve yanında gelen alıcısı satılıktır. Kutusu hiç açılmamıştır. Çünkü daha kutusu elime ulaşmamıştır :) Ürünü bir arkadaşın isteğiyle aldım. Bana, "kredi kartım yurtdışına kapalı, sen al parasını ben göndereyim" dedi ve ardından vazgeçti. Kumanda henüz kargodadır ve elime ulaşmamıştır. Gümrükten geçtiği bilgisini görünce ilan vereyim dedim. Önümüzdeki hafta elime ulaştığı gün satın alan kişiye kargolayacağım.

Kumandanın yanında alıcı olarak X6B modeli geliyor. Ama isterseniz içindeki X6B'yi çıkarıp yerine sıfır iA6B de koyabilirim.

Ürünün şuan alıcısı ile fiyatı 49,99$'dır. Ben de aşağıdaki resimden de görülebileceği üzere bu fiyata aldım. Kargoyu karşı tarafın ödemesi şartıyla 230 liraya satıyorum.

Bu ilandaki ürünle ve fiyatla ilgili olumlu ve olumsuz yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ürün Boga67 isimli kullanıcıya satılmıştır.
Dosya ekleri
kumanda.png
Ödev yaptırmak isteyenlerden çok fazla mesaj geldiği için özel mesaj kutuma bakamıyorum.

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Re: FlySky FS-i6X + X6B

Mesaj gönderen BarisB » 04 Ağu 2018, 01:15

Buna olumsuz ne yazılır...
Gümrük dersi yok bekleme derdi yok fiyat farkı yok. Ben olsam bu fiyata vermezdim açıkcası :) o yüzden ben alıyorum. Yedekte dursun :D özelden hesap no alayım hocam.
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

bsivaslioglu
Ad Soyad: B.S.

Mesaj gönderen bsivaslioglu » 04 Ağu 2018, 01:18

aynen öyle hali hazırda 2 aydır bekleyenler var hayırlı olsun barış hocam 😁
Frsky Qxt-Xm+ Rx/Realacc X6R/Racestar Br2406s 2300Kv Fire Edition-30a V2 ESC/Matek F405-PDB/Eachine TX526/Runcam Micro Swift II-Xiaomi Yi/Beitian Bn-880 GPS/Tattu 3s 1800Mah 75c LiPo/Eachine RotG02.
HURDATRON/FUTABA T10CHP TX-R167FS RX.

Kullanıcı avatarı
BarisB
Ad Soyad: Barış B.

Mesaj gönderen BarisB » 04 Ağu 2018, 01:25

Forumdan bir arkadaşımızın ihtiyacı var ise sıramı savabilirim. İhtiyaç yok ise bende :)
I didn't come to this world. I came out of it, like a wave from an ocean.
https://www.youtube.com/user/darkformify

Kullanıcı avatarı
ElektronikSeven59
Ad Soyad: Yavuz BALIK

Mesaj gönderen ElektronikSeven59 » 04 Ağu 2018, 08:39

geçen hafta olsaydı hemen almıştım daha sipariş vermemiştim o zaman tam da benim sipariş verdiğim kumanda :P sağlık olsun Gökhan abi ile Barış abiye hayırlı olsun diyorum. Saygılarımla. iyi formlar.
Tehlikeli Oyuncaklar...

“Satış İlanları” sayfasına dön