ALİEXPRESS TE İNDİRİM (BİTTİ)(bizde bittik:)

RC araç parçaları ve RC araçlar için alışveriş fırsatları
___isimsiz___
Ad Soyad: ...

Re: ALİEXPRESS TE İNDİRİM (BİTTİ)(bizde bittik:)

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 29 Nis 2019, 15:45

Ikinci parti pillerim geldi 😊

Gumruge takilan paket icin gonderdigim faturayi kabul stakeholders mail icinde diye. So olarak tekrwr gonderdim kredikarti ekstresi de istediler... Ona da bi ayar cektim, yerse... Yemezse bakacam caresine...

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 29 Nis 2019, 17:59

hknshbz yazdı: 29 Nis 2019, 15:45 Ikinci parti pillerim geldi 😊

Gumruge takilan paket icin gonderdigim faturayi kabul stakeholders mail icinde diye. So olarak tekrwr gonderdim kredikarti ekstresi de istediler... Ona da bi ayar cektim, yerse... Yemezse bakacam caresine...
aman dikkat evrakta fake yaptın falan demesin devlet baba. :D

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 29 Nis 2019, 18:31

gokhanyanki yazdı: 29 Nis 2019, 17:59

hocam evrakta fake yapmadim, yani benim butun sahsi harcamalaeim ozelim var sonucta o ekstrede... Ektrenin ilgili bolumlerini koymus oldum...Tamamini paylasmak zorunda degilim, zaten onlarda digerleriyle ilgilenmiyorlar. Baska turlu nasil olacak. Bu olmaz bize ful halini gonder derse o zaman atacam mecbur... Zaten o pakedin gectigi harcama tutarini aynen biraktim. Oyle olsa o tutari degistirirdim... 28.03.2019 tarihli fatura verdim 28.03.2019 tarihli odeme detayi duruyor, yukarda benim kartim oldugunu gosteren kisim da duruyor...

Kullanıcı avatarı
gökhan YANKI
Ad Soyad: gökhan yankı

Mesaj gönderen gökhan YANKI » 29 Nis 2019, 20:38

hknshbz yazdı: 29 Nis 2019, 18:31

hocam evrakta fake yapmadim, yani benim butun sahsi harcamalaeim ozelim var sonucta o ekstrede... Ektrenin ilgili bolumlerini koymus oldum...Tamamini paylasmak zorunda degilim, zaten onlarda digerleriyle ilgilenmiyorlar. Baska turlu nasil olacak. Bu olmaz bize ful halini gonder derse o zaman atacam mecbur... Zaten o pakedin gectigi harcama tutarini aynen biraktim. Oyle olsa o tutari degistirirdim... 28.03.2019 tarihli fatura verdim 28.03.2019 tarihli odeme detayi duruyor, yukarda benim kartim oldugunu gosteren kisim da duruyor...
ayar çektim falan deyince... zaten öyle yapman gerekiyordu sıkıntı yok o zaman fatura ile extre tutuyor mu ona bakacaklar tutuyorsa ne ala, tutmuyorsa onlarda başının çaresine bakıyor hatta sen indirim yaptırmışsın indirimi bile kabul etmiyorlar normal site satış fiyatından basıyorlar vergiyi.

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 29 Nis 2019, 20:51

gokhanyanki yazdı: 29 Nis 2019, 20:38
hknshbz yazdı: 29 Nis 2019, 18:31

ayar çektim falan deyince... zaten öyle yapman gerekiyordu sıkıntı yok o zaman fatura ile extre tutuyor mu ona bakacaklar tutuyorsa ne ala, tutmuyorsa onlarda başının çaresine bakıyor hatta sen indirim yaptırmışsın indirimi bile kabul etmiyorlar normal site satış fiyatından basıyorlar vergiyi.
Hocam satıcının gönderdiği fatura 24USD, benim extrede denk gelen ödeme 324TL. O yüzden ektre baz alırlarsa fazla vergi çıkacak. Gerçekte tabi ödediğim tutar 324 TL :D Ben de açıklama olarak tek ödemede iki ayrı paket var, kargo masrafı var o yüzden böyle görünüyor filan yazdım, yerse... Yemezse 324 üzerinden işlem yaparlar :D

Safak

Mesaj gönderen Safak » 13 May 2019, 21:16

Selamlar, sahte takip numarası girilen gönderiler ile ilgili nasıl bir yol izlediniz acaba. ptt den kontrol ettiğimde Kadıköyde teslim edilmiş görünüyor, ama benim adresim Balıkesir. Mesaj atıyorum, ama AE sabırlı olun diye cevap veriyor, zira onların sistem güncellenmediği için hala yolda gözüküyor

Kullanıcı avatarı
bagriacik
Ad Soyad: Gökhan B

Mesaj gönderen bagriacik » 13 May 2019, 21:53

Safak yazdı: 13 May 2019, 21:16 Selamlar, sahte takip numarası girilen gönderiler ile ilgili nasıl bir yol izlediniz acaba. ptt den kontrol ettiğimde Kadıköyde teslim edilmiş görünüyor, ama benim adresim Balıkesir. Mesaj atıyorum, ama AE sabırlı olun diye cevap veriyor, zira onların sistem güncellenmediği için hala yolda gözüküyor
Benim bir çok kodum çalışmadı. Takip olmadığını dile getirip direkt dispute açtım. Kameranın ücretini iade aldım frame hala bekliyor fakat ondan da alırım. Yeterli ekran görüntüsü ile sorunsuz dispute açıp, ödemeyi geri alabilirsiniz bence.
Martian 215 Freestyle build / Taranis Q X7 / Xiaomi FIMI X8 SE

Safak

Mesaj gönderen Safak » 13 May 2019, 22:03

bagriacik yazdı: 13 May 2019, 21:53
Benim bir çok kodum çalışmadı. Takip olmadığını dile getirip direkt dispute açtım. Kameranın ücretini iade aldım frame hala bekliyor fakat ondan da alırım. Yeterli ekran görüntüsü ile sorunsuz dispute açıp, ödemeyi geri alabilirsiniz bence.
İlla alırım da hocam bekleme süresi iyice uzadı. Geçen hafta mesaj attım, böyle cevap aldım. Hadi dedim sistemleri güncellenir 3-5 güne, hala yok. Ptt nin, kargonun hareketi ile ilgili ekran görüntüsünü alıp, birde öyle deneyeyim. Teşekkür ederim cevap için.

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 14 May 2019, 00:16

Hay ben bu indirimin...

28mart yaptigim 2 siparis, Air Toy magszasindan, halen gelmedi 4 nisandan beri hareket yok. Ikisinde toplam 8 urun var. Hepsine dipute actim. 1 tanesi bugun iade aldim, bir tanesine 17sinde alicam, geri kalanlar 1 haziranda alicam.

Paketler gelecek mi gelmeyecek mi hic bilmiyorum.

Isin en kotu kismk, bunlarin hepsini tekrar almaya kalksam hem indirim kayiplari hem kur farki nedeniyle %50 daha pahali olacak...

Insallah refundlari alirim, paketler de gelir de bedavaya getiririm hepsini :)

Kullanıcı avatarı
Ceg06
Ad Soyad: Bilal Tokay

Mesaj gönderen Ceg06 » 17 Haz 2019, 18:54

Konuyu hortlamış olacağım ama alide indirim var. Hobbystar da bataryalarda indirim yapmış. Haberi olmayanlara duyurulur.

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 17 Haz 2019, 19:14

Ceg06 yazdı: 17 Haz 2019, 18:54 Konuyu hortlamış olacağım ama alide indirim var. Hobbystar da bataryalarda indirim yapmış. Haberi olmayanlara duyurulur.
Keşke bunu yapmasaydın :lol: :lol: :lol:

Oktayaslan
Ad Soyad: Oktay arslan

Mesaj gönderen Oktayaslan » 18 Haz 2019, 00:52

Forum olarak toplanıp bi çin mi yapsak dönüşümüzü düşünemiyorum 😂
Driver2020

___isimsiz___

Mesaj gönderen ___isimsiz___ » 18 Haz 2019, 01:15

Oktayaslan yazdı: 18 Haz 2019, 00:52 Forum olarak toplanıp bi çin mi yapsak dönüşümüzü düşünemiyorum 😂
Donermiyiz ben ondan bile emin degilim 😂😂😂

Kullanıcı avatarı
bagriacik
Ad Soyad: Gökhan B

Mesaj gönderen bagriacik » 18 Haz 2019, 01:24

Paylaşmayın artık ne olur indirim istemiyorum. Ocağımı söndürdün be drone :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Martian 215 Freestyle build / Taranis Q X7 / Xiaomi FIMI X8 SE

“Alışveriş Fırsatları” sayfasına dön