Banggood Turkey Direct Mail

RC araç parçaları ve RC araçlar için alışveriş fırsatları
ggorkem
Ad Soyad: Görkem Demir

Re: Banggood Turkey Direct Mail

Mesaj gönderen ggorkem » 26 Oca 2019, 16:57

Taranis qx7 siparişi verdim 9 ocakta. Stokta var gözüküyordu. Uzun bir süre processing de kaldı. Live chate yazdığımda ellerinde olmadığımı beklemem gerektiğini istersem iptal edebileceğimi ama iadenin 7-14 gün içerisinde olacağını söylediler. Nese bu kadar bekledik bekleyelim dedim. BEn beklerken ürün bugünlerde benim aldığımın 16 dolar aşağısına düştü. Beni beklettiklerini ve bu ücreti bana ödeyebileceklerini söyledim. Live chat evet öderiz size bu farkı ilgili departmandan mail alacaksınız dedi. Mailde bu farkın bana ödenemeyeceğini istersem siparişi iptal edip yeni bir sipariş verebileceğimi söylediler. Cevap olarak live chatin bana söylediğini attım ve iptal istemediğimi belirttim. Banggood da 2 gün önce indirimlere bakarken bir de ne göreyim siparişimi iptal etmişler haberim bile yok. Live chate yazdım bir şey yapamayız dediler. Mail attım bir şey yapamayız dediler ve ben şu an iade bekliyorum. Muhtemelen iade gelene kadar üründeki indirim bitecek. Ve ben yine 115 dolardan alım yapacağım. Üzerine beklemem+kullandığım 12 dolarlık kupon da cabası. Bari kuponumu geri verin sipariş iptal oldu kullanılmadı o diyorum. Olmaz kullanım hakları 1 keredir diyorlar. Banggoodla quad toplamaya karar verdikten sonra yeni yeni tanışıyoruz ama hiç de hoş gitmiyor tanışıklık süremiz. Bakalım qx7 elime geçene kadar başımdan daha neler neler geçecek.

“Alışveriş Fırsatları” sayfasına dön